Second Coast Midstream فروش تجارت ذخیره سازی نفت خام Cushing خود را به HCS Holdings، LLC اعلام کرد

Second Coast Midstream فروش تجارت ذخیره سازی نفت خام Cushing خود را به HCS Holdings، LLC اعلام کرد

هوستون، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Third Coast Midstream، LLC (“3rd Coast Midstream”) امروز اعلام کرد که یک شرکت تابعه فروش محصولات خود را به پایان رسانده است Cushing ، باشه تجارت ذخیره سازی نفت خام (“ذخیره سازی نفت خام AMID”) به HCS Holdings، LLC ، وابسته به Hartree Partners ، LP (“Hartree”). ذخیره سازی نفت خام AMID از پنج مخزن ذخیره روغن خام با ظرفیت ذخیره سازی تقریبی 3.0 MMBls تشکیل شده است.

اظهار داشت: “ساحل Midstream سوم از فروش فروش ذخیره نفت خام AMID به هارتری خبر می دهد” مت رولند، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی سوم ساحلی میانه جریان. “ما اطمینان داریم که هارتری برای بهینه سازی بیشتر این دارایی های ذخیره سازی از موقعیت خوبی برخوردار است زیرا Mid Coast جریان سوم ساحل همچنان به برنامه های خود برای واگذاری دارایی های غیر اصلی و تمرکز بر هسته اصلی خود ادامه می دهد. خلیج مکزیک تجارت متوسط. “

مطلب مرتبط  گزارش صنعت ساخت و ساز فیبر نوری جهانی و چین 2020-2026 شامل 13 شرکت جهانی و چینی فیبر نوری

“ما خوشحالیم که از سومین ساحل Midstream به دست آوردیم کوسینگ تجارت ذخیره سازی نفت خام ، “اظهار داشت استیو سملیتز، بنیانگذار Hartree Partners. “این معامله نشان دهنده گسترش طبیعی تخصص هارتری در سرمایه گذاری در دارایی های اساسی زیرساختی میان جریان است که مکمل صلاحیت های اصلی تجارت ما هستند. هارتری مشتاقانه منتظر همکاری با پایانه های موجود و مشتریان شخص ثالث آینده است و از بهترین خدمات در کلاس اطمینان حاصل می کند. “

در حالی که Wells Fargo Securities به عنوان مشاور مالی انحصاری Second Coast Midstream فعالیت می کرد سیدلی آستین به عنوان مشاور سوم ساحل Midstream خدمت کرد. وینسون و الکینز به عنوان مشاور هارتری خدمت کردند. شرایط معامله فاش نمی شود.

مطلب مرتبط  گزارش جهانی صنعت مواد عایق الکتریکی 2020-2027

برای سوالات رسانه ای:

Second Coast Midstream، LLC
نادین مصطفی
مشاور عمومی
(346) 341-3412

درباره Third Coast Midstream، LLC

دفتر مرکزی آن در شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، Second Coast Midstream یک شرکت متوسط ​​سرویس کامل با دارایی هایی است که زیرساخت های مهم میان جریان را ایجاد می کند که تولیدکنندگان گاز طبیعی ، نفت خام ، NGL و میعانات را به بازارهای مصرف نهایی متصل می کند. دارایی Second Coast Midstream از نظر استراتژیک در خلیج پر آب Deepwater مکزیک واقع شده است. ساحل سوم در حال حاضر دارای تقریباً 3000 مایل خطوط لوله بین ایالتی و بین شهری و همچنین مالکیت در کارخانه های فرآوری گاز ، تسهیلات تقسیم و سیستم تولید شناور نیمه شناور دریایی با ظرفیت پردازش حداکثر 100 مگابایت در روز است. نفت خام و 240 MMcf / d گاز طبیعی.

مطلب مرتبط  به گفته نگهبان مصرف کننده ، هیچ چاه جدید بدون شرکت نفتی که مجوز وثیقه می گذارد

درباره Hartree Partners، LP

Hartree Partners یک شرکت پیشرو در تجارت کالاهای جهانی است که در زمینه انرژی و صنایع وابسته به آن تخصص دارد. این شرکت که در سال 1997 تشکیل شد ، بر روی شناسایی ارزش تولید ، تصفیه ، حمل و نقل و مصرف کالاهای قابل تجارت از جمله: برق ، گاز طبیعی ، مایعات گاز طبیعی ، محصولات تصفیه شده ، نفت خام ، مازوت ، باری ، فلزات ، کربن و پتروشیمی تمرکز دارد. ، بین دیگران. Hartree Partners به ​​طور مشترک در اختیار مدیریت ارشد خود و بودجه خاصی است که توسط Oaktree Capital Management ، L.P. اداره می شود.

SOURCE Third Coast Midstream، LLC

پاسخی بگذارید