SenseHawk 5.1 میلیون دلار برای سیستم عامل نرم افزاری خود برای افزایش بهره وری در توسعه ، ساخت و بهره برداری از نیروگاه های خورشیدی جمع می کند.

SenseHawk 5.1 میلیون دلار برای سیستم عامل نرم افزاری خود برای افزایش بهره وری در توسعه ، ساخت و بهره برداری از نیروگاه های خورشیدی جمع می کند.

توکیو، لندن و سیدنی، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – SenseHawk ، یک پلت فرم SaaS که به مشتریان کمک می کند تا از طریق بینش برتر ، سایت های زیرساختی و خورشیدی را توسعه ، ساخت و راه اندازی کنند ، امروز اعلام کرد که ایجاد کرده است 5.1 میلیون دلار در بودجه سری A1. دور سرمایه گذاری توسط آلفا موج جوجه کشی (AWI) ، هدایت شد 300 میلیون دلار صندوق سرمایه گذاری ، تحت مدیریت Falcon Edge Capital ، یک مدیر دارایی جایگزین جهانی پیشرو ، و پشتیبانی شده توسط ADQ ، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ منطقه ای مستقر در ابوظبی. سرمایه گذار موجود SAIF Partners نیز با سرمایه گذاری بعدی مشارکت کرد.

پلت فرم مبتنی بر ابر و ماژول های کاربردی SenseHawk چندین چالش را در توسعه ، ساخت و بهره برداری از سایت های خورشیدی حل می کند. ماژول های کاربردی آن شرکت های خورشیدی را قادر می سازد تا هزینه ها را کاهش دهند ، بهره وری نیروی کار را افزایش دهند و عملکرد سایت های خورشیدی را با استفاده از مدل های پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بهبود بخشند.

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

بیش از 80 مشتری از این پلتفرم برای تجزیه و تحلیل بیش از 28 گیگاوات از دارایی های خورشیدی در 15 کشور جهان استفاده می کنند و این شرکت بر روی توسعه پیشنهادات و مشتری خود متمرکز است زیرا جهان به سمت انرژی های تجدیدپذیر حرکت می کند. انتظار می رود ظرفیت خورشیدی نصب شده جهانی از پایه نصب شده فعلی افزایش یابد 600GW تا 3000 GW در سراسر جهان در سال 2030. علاوه بر این ، این شرکت در حال توسعه بازار خود با خدمات رسانی به مشتریان در زیرساخت های جاده ای ، انتقال نیرو و صنایع ساخت و ساز و تعمیق مجموعه پیشنهادات خود به خارج از خورشید است.

ماژول های برنامه در سایت پشتیبانی سیستم عامل و مدیریت زمین ، نظارت بر ساخت ، عملیات ، ترموگرافی ، مدیریت کار و سازماندهی پرونده ها. یک برنامه تلفن همراه قدرت پلتفرم را افزایش می دهد و داده ها را با تمام اطلاعاتی که در نوک انگشتان آنها است به فناوری های میدانی می آورد.

علاوه بر این ، SenseHawk حضور خود را به ابوظبی و استفاده از امارات متحده عربی به عنوان پایگاه جهانی برای گسترش بین المللی ضمن هدف قرار دادن کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) ، MENA و سایر بازارهای جهانی. همچنین یک تیم کلاس جهانی متشکل از دانشمندان داده ، مدیران محصولات و مهندسان مستقر در این کشور خواهد ساخت ابوظبی.

“این سرمایه گذاری از طریق Alpha Wave Incubation علاوه بر تقویت توسعه مداوم بستر نرم افزاری ما ، دسترسی استراتژیک به بازار MENA را نیز فراهم می کند. سرمایه گذاری پیگیری شده توسط SAIF Partners اعتبار جهت ما است و بر تعهد آنها برای طولانی مدت تأیید می کند. شریک استارتاپ هایی که در آنها سرمایه گذاری می کنند، ” Swarup Mavanoor ، مدیر عامل و بنیانگذار SenseHawk گفت. “ساخت و ساز خورشیدی در یک مسیر سریع است و این بودجه جدید ما را قادر می سازد تا به پشتیبانی از طراحان ، سازندگان و مجریان این شکل حیاتی انرژی های تجدیدپذیر ادامه دهیم.”

مطلب مرتبط  XCMG اولین خودروهای نجات آتش نشانی و اورژانس خود را ارائه می دهد

“SenseHawk دارای فن آوری پیشرفته ، کشش جهانی قوی و یک تیم رهبری با تجربه عمیق در صنعت خورشیدی است. ما هیجان زده هستیم که از یک شرکت پیشگام AI در صنعت SaaS پشتیبانی می کنیم که باعث افزایش عملکرد مرحله ای در عملکرد ، بهره وری و بهره وری هزینه برای این پلتفرم برنامه بسیار گسترده ای را در بخش انرژی های تجدید پذیر بزرگ و رو به رشد امارات و شورای همکاری خلیج فارس ارائه می دهد ،گفت آنیرود سینگ، مدیر عامل در آلفا موج جوجه کشی.

مطلب مرتبط  تغییر به فناوری باتری حالت جامد بعدی است ، گزارش IDTechEx

“طی دو سال گذشته ، ما SenseHawk را دیده ایم که بهترین پلت فرم را در کلاس برای خدمت به کل چرخه حیات خورشیدی ساخته است ،“گفت مایانک خاندوجا، مدیر عامل ، SAIF Partners. “مشتریان جهانی خاموش آنها گواه قدرت این پلت فرم است. ما هیجان زده هستیم که در این دور مجدداً به تعهد خود به SenseHawk تأیید می کنیم.”

“پلت فرم SenseHawk از معماری ریز خدمات استفاده می کند که ما را قادر می سازد به راحتی ابزاری را بسازیم که بتواند هم در فرآیند های فنی و هم در صنعت خورشیدی خدمت کند.” Saideep Talari ، CTO از SenseHawk گفت.

درباره SenseHawk

درباره جوجه کشی موج آلفا

درباره Falcon Edge Capital

درباره شرکای SAIF

برای اطلاعات بیشتر ، با [email protected]

منبع SenseHawk

لینک های مربوطه

https://sensehawk.com

پاسخی بگذارید