Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی می کند

Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی می کند

PEKIN ، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Jiangsu Seraphim Solar System Co.، Ltd. (Seraphim) ، تولید کننده راه حل های کلاس جهانی با استفاده از انرژی خورشیدی ، آخرین محصول خود را در تاریخ 6 ماه مه اعلام کرد – ماژول بسیار کارآمد 158 با سلول های موجود در پیکربندی زونا.

به عقیده کارشناسان Seraphim ، ماژول جدید 158 با ارائه شاخص های عملکرد بهتر می تواند انرژی بیشتری تولید کند. ماژول جدید 158 با سلولهای پیکربندی زونا ، با برش سلولها به طول 158.75 میلی متر به 6 قسمت و جایگزین کردن روبان سنتی با یک چسب رسانا برقی ، می تواند به حداکثر راندمان 20.81٪ و قدرت حداکثر 440W برسد.

مطلب مرتبط  Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

بهره وری از پانل های خورشیدی نشان می دهد که پانل چه مقدار از انرژی خورشیدی می تواند به برق قابل استفاده تبدیل شود. انرژی با ضبط جریان الکتریکی ایجاد می شود که اشعه خورشیدی با سلول های سیلیکون سیلیکون یا سلولهای نازک دیگر در داخل صفحات خورشیدی تماس برقرار کند.

علاوه بر کارایی بالا ، قابلیت اطمینان و دوام محصول جدید افزایش یافته و ضریب میرایی در مقایسه با ماژول های سنتی 1.7 درصد پایین تر است.

“محصول جدید که یک ماژول کاملاً به روز شده با سلولهای زونا است ، دستیابی به موفقیت در این نوع فناوری ماژول توسط Seraphim است. اگر نوآوری قدرت درونی ما است ، پس ماژول جدید 158 سلاح ماست که ما به بازار خواهیم رسید. Seraphim یکی از اولین شرکت های صنعت است که تولید انبوه ماژول هایی با زونا را آغاز کرده است. سالهاست که ما دائماً در زمینه تحقیق و توسعه کار می کنیم و در تلاش برای کمال هستیم. من اطمینان دارم که به لطف ماژول جدید 158 با پیکربندی زونا ، مشتریان تجربه بهتری را با محصول به دست می آورند. “

مطلب مرتبط  Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

در سال های اخیر ، علاقه به ماژول هایی با پیکربندی زونا در بین تولید کنندگان افزایش یافته است. بنابراین پیش بینی می شود ظرفیت تولید به سرعت در سال های آینده افزایش یابد. طبق پیش بینی های Seraphim ، ماژول های پیکربندی زونا برای مدت طولانی بر بازار پنل خورشیدی مسلط می شوند.

مطلب مرتبط  True Velocity از قابلیت های پیشرفته تولید با قابلیت ایجاد مجدد زنجیره تأمین مهمات رونمایی می کند

از زمان آغاز به کار در سال 2011 ، Seraphim در زمینه های تحقیق ، توسعه ، تولید ، ایجاد نوآوری و فروش محصولات خورشیدی تخصص دارد. تا به امروز ، سرافیم محصولات خود را با ظرفیتی بیش از 8GW در بیش از 40 کشور جهان نصب کرده است.

پیوند به صفحه منبع: https://en.imsilkroad.com/p/313196.html

منبع جاده ابریشم Xinhua

پاسخی بگذارید