Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی کرده است

Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی کرده است

پرشین ، 7 مه 2020 / PRNewswire / – Jiangsu Seraphim شرکت منظومه شمسی ، آموزشی ویبولیتین (Seraphim) ، تولید کننده پیشرو در جهان محصولات خورشیدی ، آخرین محصول خود را در تاریخ 6 ماه مه ، ماژول روکش بسیار کارآمد 158 عرضه کرد.

به گفته Seraphim ، ماژول پوشش جدید 158 می تواند انرژی بیشتری را با مقادیر بالاتر راندمان تولید کند. با تقسیم سلول های 158.75 میلی متر در 6 قطعه و تعویض نوار سنتی با یک چسب رسانا برقی ، ماژول پوشش جدید 158 می تواند به حداکثر راندمان 20.81 درصد برسد ، در حالی که قدرت ماژول به 440 W می رسد.

مطلب مرتبط  Sunnata ، تاریک لوترون برای نسل جدید کنترل روشنایی است

راندمان یک پانل خورشیدی با مقدار انرژی خورشیدی اندازه گیری می شود که پانل می تواند به الکتریسیته قابل استفاده تبدیل کند. انرژی با گرفتن جریان الکتریکی حاصل از تعامل نور خورشید با سلول های سیلیکون یا فیلم های نازک در داخل پنل خورشیدی تبدیل می شود.

علاوه بر راندمان بالا ، محصول جدید همچنین قابلیت اطمینان و دوام را افزایش داده است و نرخ میرایی 1.7 درصد پایین تر از ماژول های معمولی است.

“این محصول ، به عنوان یک ماژول روکش کاملاً به روز شده ، نشانگر دستیابی به موفقیتی است که Seraphim در فناوری ماژول روکش انجام داده است. اگر نوآوری قدرت درونی ما است ، این ماژول روکش جدید 158 سلاح ما برای به دست آوردن سهم بازار است. Seraphim یکی از اولین شرکتهای این صنعت است که تولید انبوه ماژولهای با هم را آغاز می کند. با گذشت سالها ، ما دائما تحقیقات و توسعه خود را تقویت کرده ایم و در تلاش برای تعالی هستیم. من معتقدم که ماژول روکش جدید 158 یک تجربه عالی را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد. “

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک لوازم جانبی محافظ برای اصلاح کننده علفهای هرز (AAT-4424) ایجاد می کند

ماژول های همپوشانی در سالهای اخیر تولید کنندگان بیشتری را به خود جلب کرده اند. پیش بینی می شود ظرفیت تولید ماژول های همپوشانی به سرعت در سال های آینده افزایش یابد و پیش بینی می شود که ماژول همپوشانی در درازمدت به اصلی ترین ماژول در بازار خورشیدی تبدیل شود.

مطلب مرتبط  Webstore و پورتال شریک جدید فرآیندهای کلیدی تجارت در Benshaw را تسریع می کنند

از زمان تأسیس در سال 2011 ، سریافیم در زمینه تحقیق ، توسعه ، تولید ، نوآوری و فروش محصولات فتوولتائیک تخصص دارد. محصولات Seraphim تاکنون در بیش از 40 کشور جهان نصب شده اند و در کل بیش از 8 گیگاوات تولید دارند.

پیوند اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/313196.html

منبع جاده ابریشم Xinhua

پاسخی بگذارید