Seraphim ماژول جدید 158 با راندمان بالا را منتشر می کند

Seraphim ماژول جدید 158 با راندمان بالا را منتشر می کند

پیاده کردن، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – Jiangsu Seraphim Solar System Co.، Ltd. (Seraphim) ، تولید کننده محصولات خورشیدی در سطح جهانی ، چرخانده آخرین محصول آن ، 158 ماژول زونا با راندمان بالا است 6 ماه مه.

به گفته Seraphim ، ماژول جدید 158 زونا با قابلیت راندمان بالاتر می تواند قدرت بیشتری تولید کند. با قطع کردن سلول های 158.75 میلی متر به 6 قطعه و جایگزین کردن نوار سنتی با چسب رسانای الکتریکی ، ماژول جدید 158 زونا با حداکثر راندمان 20.81 درصد می باشد و قدرت ماژول آن تا 440W می رسد.

بهره وری صفحه خورشیدی میزان انرژی خورشید را که یک تابلوی خاص می تواند به الکتریسیته قابل استفاده تبدیل کند ، اندازه گیری می کند. این انرژی با گرفتن جریان الکتریکی ایجاد شده هنگام تابش نور خورشید با سیلیکون یا سلولهای فیلم نازک در داخل یک صفحه خورشیدی تبدیل می شود.

مطلب مرتبط  GWM اولین بازارها را برای راه اندازی محدوده جدید POER و افزودن ویژگی های جدید ایمنی اعلام می کند

علاوه بر راندمان بالا ، محصول جدید قابلیت اطمینان و دوام را افزایش داده است و نرخ میرایی آن 1.7 درصد پایین تر از ماژول های معمولی است.

“به عنوان یک ماژول به طور کامل به روزرسانی شده ، محصول جدید نشان دهنده دستیابی به موفقیت ساخته شده توسط Seraphim در فن آوری ماژول زونا است. اگر نوآوری قدرت داخلی ما است ، پس این ماژول جدید 158 زنگ دار سلاح ما برای کسب بازار است. Seraphim یکی از اولین است شرکت ها در این صنعت شروع به تولید انبوه ماژول های زنگ زده می کنند. با گذشت سالها ، ما تحقیقات و توسعه را بطور مداوم تقویت کرده ایم و بوده تلاش برای تعالی. من اعتقاد دارم که ماژول جدید 158 زونا با تجربه محصول برتر را به مشتریان خواهد آورد. “

مطلب مرتبط  LONGi تولید سری ماژول Hi-MO سری 5 خود را آغاز می کند که ارزش افزوده واقعی را برای مشتریان بین المللی ایجاد می کند

در سال های اخیر ، ماژول های زینتی باعث جلب توجه تولید کنندگان بیشتر و بیشتر شده اند. پیش بینی می شود که ماژول های زینگلینگ در سال های آینده شاهد رشد سریع ظرفیت تولید باشند و Seraphim پیش بینی می کند که این ماژول زینگل در دراز مدت تبدیل به اصلی ترین ماژول در بازار PV خواهد شد.

مطلب مرتبط  Argus معیار جدیدی را برای رشد مرکز نفت خام ایالات متحده به راه انداخت

از زمان تأسیس در سال 2011 ، سریافیم تخصص در زمینه های تحقیق ، توسعه ، تولید ، نوآوری و فروش محصولات PV را دارد. تاکنون بیش از 8GW محصولات Seraphim در بیش از 40 کشور جهان نصب شده است.

پیوند اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/313196.html

منبع جاده ابریشم Xinhua

پاسخی بگذارید