Seraphim ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر را راه اندازی می کند

Seraphim ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر را راه اندازی می کند

BEJJING ، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – Jiangsu Seraphim Solar System Solar Co.، Ltd. (Seraphim) ، تولید کننده محصولات خورشیدی در سطح جهانی در چین ، در 22 آوریل از ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر جدید خود رونمایی کرد ، بنابراین بازسازی نسل جدیدی از ماژول های فتوولتائیک (PV) با ترکیب 166 میلی متر ویفر سیلیکون و چندین بوبار (MBB) در فناوری نیم سلولی.

به گفته Seraphim ، ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر جدید دارای راندمان 20 درصد و حداکثر توان خروجی آن 445 W است.

این محصول جدید از لحاظ کارایی و قابلیت اطمینان عملکرد برتر دارد. فناوری MBB عملکرد سلول را افزایش می دهد در حالی که فن آوری نیمی از سلول باعث کاهش ناهمگونی ، از بین رفتن قدرت ، ترک خوردگی و نقاط داغ می شود و باعث افزایش راندمان تبدیل کلی بیش از پنج درصد می شود.

مطلب مرتبط  دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز تشکیل پرونده کلاس اوراق بهادار را به نام سرمایه گذاران شرکت Peabody Energy (BTU) اعلام کردند

این سری دو طرفه قادر به تبدیل انرژی نور حادثه و انتشار پراکنده در قسمت جلویی هستند ، در حالی که انرژی حاصل از نور منعکس شده و نور پراکنده را در طرف های عقب تبدیل می کنند. بنابراین این ماژول ها در شرایط روشنایی کم انرژی عملکرد و عملکرد بالاتری دارند. Seraphim توانسته است میزان سرعت bifaciality ماژول را تا 5 70 70 improve بهبود بخشد ، در نتیجه حداکثر توان نظری 579 W باشد ، که می تواند میانگین متوسط ​​به روز شده انرژی (LCOE) را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک پروژه

مطلب مرتبط  استخراج SSR به روزرسانی اکتشاف را ارائه می دهد

در شرایط مختلف فیلد ، ماژول نیم سلولی 166 میلی متر می تواند تولید برق را 10 تا 30 درصد در مقایسه با یک ماژول ماتریس واحد (2 تا 7 درصد تولید بیشتر در tarmac) افزایش دهد. ، 5 تا 10 درصد تولید بیشتر در چمن و 10 تا 30 درصد تولید بیشتر در فویل آلومینیوم).

با توجه به پیشرفت چشمگیر بهره وری ، اجرای ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر جدید می تواند به طور متوسط ​​هزینه به روز شده انرژی (LCOE) ، هزینه تعادل سیستم (BOS) را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. هزینه IAC (مهندسی ، تهیه و ساخت) و همچنین هزینه زمین در نیروگاههای بزرگ.

ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر جدید می تواند حداقل پنج درصد در هزینه وات در مقایسه با ماژول معمولی در پروژه های بزرگتر از 1 مگاوات صرفه جویی کند. پیش بینی می شود وی در بازار برق رقیب جدی باشد.

مطلب مرتبط  Marex Spectron رام ویتال JPMorgan را به عنوان رئیس آمریکای شمالی منصوب کرد

Polaris Li ، رئیس شرکت Seraphim گفت: “Seraphim تجربه غنی و منحصر به فردی در زمینه تحقیق و توسعه ، ساخت و فناوری ماژول ها دارد.”

“ماژول جدید نیم سلولی 166 میلی متر جدید بر روی ده ها اتصال ، از انتخاب مواد اولیه گرفته تا طراحی ، توسعه و آزمایش ، به طور جدی کنترل می شود. ما اطمینان داریم که معرفی ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر جدید پیشرفت های جدیدی را در صنعت به همراه خواهد داشت. “

لینک اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/312799.html

منبع جاده ابریشم Xinhua

پاسخی بگذارید