SimpliPhi Power برای ایمنی و اطمینان از خط تولید ذخیره سازی انرژی پیشرو در صنعت ، گواهینامه Ul 9540 را دریافت می کند

SimpliPhi Power برای ایمنی و اطمینان از خط تولید ذخیره سازی انرژی پیشرو در صنعت ، گواهینامه Ul 9540 را دریافت می کند

وی گفت: “ذخیره انرژی توزیع شده چیزی بیش از انرژی پشتیبان است ؛ این امر برای بهبود اقتصادی و آینده انرژی پایدار بسیار مهم است ، صرفه جویی در هزینه های برق برای مشتریان و کاهش تلفات ناشی از قطع جریان برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده”. کاترین ون بورگ، مدیر عامل و رئیس SimpliPhi Power. “از زمان تاسیس ما ده سال پیش ، ما همیشه ایمنی و سادگی در نصب بهترین سیستم های باتری را در کلاس خود در اولویت قرار داده ایم. انجام آزمایش آتش UL 9540A و دریافت گواهینامه UL 9540 اطمینان بیشتر به مشتریان و نصب کنندگان ، مسئولان کد و موارد اضطراری را فراهم می کند. پاسخ دهندگان می گویند که طیف وسیعی از راه حلهای صرفه جویی در مصرف انرژی ما بالاترین استانداردهای ایمنی را برای سیستم های باتری انعطاف پذیر دارند که می توانند در خانه ها و مشاغل نصب شوند.

بازار ذخیره سازی انرژی ایالات متحده با وجود همه گیر شدن جهانی و کاهش اقتصادی در سال 2020 یک سال شکست داشت و انتظار می رود از کمتر از 1 میلیارد دلار در درآمد سال گذشته به بیش از 7.2 میلیارد دلار در سال 2025 ، به گفته وود مکنزی. در SimpliPhi Power در سال 2020 بیش از 40 درصد رشد کرد ، زیرا تقاضا برای شیمیایی لیتیوم یون در میان یک سری آتش سوزی های قابل توجه باتری و فراخوان محصولات جهانی باتری های لیتیوم یون پایه کبالت ، به سرعت خود ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  Dynamics Steel اعلام سود سهام نقدی سه ماهه دوم سال 2020

محصولات SimpliPhi با بهره برداری از سیستم هایی در بیش از 40 کشور ، به دلیل فرآیندهای تولید اختصاصی و مواد ذاتی ایمن ، یک دهه ایمنی و عملکرد را نشان می دهند. خط تولید SimpliPhi بر پایه شیمی LFP برتر یون لیتیوم است که مقرون به صرفه تر است ، ماندگاری بیشتری دارد و از کبالت ، خطر اصلی در سایر آتش سوزی های باتری لیتیوم یون استفاده نمی کند.

با نصب هرچه بیشتر سیستم های ذخیره باتری در خانه ها و مشاغل ، کدهای ساختمانی و آتش نشانی ، که از یک حوزه قضایی به حوزه دیگر متفاوت هستند ، به سرعت متناسب با تقاضای مشتری سازگار می شوند. گواهینامه UL 9540 و آزمایش ایمنی آتش سوزی 9540A بار مسئولان محلی را کاهش می دهد و روند تأسیسات جدید را ساده می کند. اکنون ، به جای ماه ها زمان لازم برای محصولات رقیب که فاقد گواهینامه UL هستند ، می توان این انتخاب گسترده از پیکربندی های سیستم SimpliPhi Power را تأیید و نصب کرد.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

“ما به جای محدود کردن مشتریان به یک راه حل متناسب با همه ، ما برای طیف گسترده ای از تنظیمات سیستم ، با استفاده از چندین م equipmentلفه تجهیزات SimpliPhi مانند AccESS Sol-Ark ، BOSS.12 و BOSS.6 ، به دنبال صدور گواهینامه UL هستیم. “Sequoya Cross ، مدیر فروش جهانی و توسعه تجارت SimpliPhi Power گفت. “از 15.2 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) تا 136 کیلووات ساعت در یک سیستم ، شامل تنظیمات تک فاز ، تقسیم فاز و سه فاز ، محصولات پیشنهادی معتبری برای تأمین نیازهای انعطاف پذیری مشتری از انواع مختلف – از جمله مسکونی سیستم ها ، آپارتمان های چند خانواده ، پردیس ها و ساختمانهای تجاری و صنعتی. “

مطلب مرتبط  Nippon Shokubai روند تولید پلیمر فوق جاذب رمان با سرعت بالا را خشک می کند

شبکه نصب کنندگان Elite IQ and و شرکای توزیع کننده متعدد SimpliPhi Power می توانند خط تولید محصولات معتبر UL9540 SimpliPhi را در سراسر جهان تحویل دهند.

درباره SimpliPhi Power

SimpliPhi Power با هدف ایجاد دسترسی جهانی به انرژی ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه ، سیستم های ذخیره سازی و مدیریت انرژی کارآمد ، غیر سمی و پایدار را طراحی و تولید می کند که از شیمی باتری لیتیوم فرو فسفات (LFP) برای محیط زیست استفاده می کنند. بر اساس Oxnard ، کالیفرنیا، SimpliPhi ترکیبی از شیمی ذخیره سازی انرژی غیر خطرناک LFP با ساختار اختصاصی سلول و باتری ، الکترونیک قدرت ، سیستم مدیریت باتری (BMS) و فرایندهای تولید برای ایجاد راه حل های بر اساس تقاضای امن ، قابل اعتماد ، با دوام و بسیار مقیاس پذیر برای مسکن ، بخشهای تجاری ، صنعتی و دولتی.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.simpliphipower.com مراجعه کنید

مخاطب: مت رابرتز
[email protected]
1+ (805) 640-6700 داخلی 418

SOURCE SIMPLIPHI POWER، INC.

لینک های مربوطه

http://www.simpliphipower.com

پاسخی بگذارید