Sinopec اولین روز باز مجازی را در عربستان سعودی برگزار کرد

Sinopec اولین روز باز مجازی را در عربستان سعودی برگزار کرد

همکاری نزدیکتر

در این رویداد آنلاین ، سینوپک مهمترین اطلاعات و نقاط عطف از زمان ورود به بازار عربستان سعودی در سال 2000 را خلاصه کرد ، اطلاعات به روز را ارائه داد و به سوالات مردم سراسر جهان پاسخ داد.

بیش از بیست سال است که Sinopec خدمات برتر مهندسی ، فناوری و تخصصی به صنایع نفت و پتروشیمی عربستان سعودی ارائه می دهد و همچنین تأمین کننده تجهیزات ، محصولات و خدمات این بخش صنعتی است.

شرکت سینوپک به همراه شرکای محلی خود اقدام به تاسیس یک شرکت مشترک و پالایشگاه درجه یک کرده است. در سال 2000 ، سینوپک اولین سکو نفتی کشور را افتتاح کرد. امروز تقریباً 70 سیستم عامل دارد. به لطف ساخت و ساز ایمن و اقتصادی ، Sinopec شهرت خوبی در عربستان سعودی ایجاد کرده است.

به منظور توسعه بیشتر فن آوری های حفاری ، این شرکت در Sinopec در سال 2017 در عربستان سعودی تاسیس شد ، تحت عنوان Sinopec Tech Middle East ، اولین مرکز علوم و تحقیقات چینی در این کشور. این مرکز در مرکز فنی فناوری دارهان عربستان سعودی واقع شده است. این پروژه به عنوان بخشی از استراتژی Sinopec برای تبدیل شدن به پاکترین شرکت شیمیایی و انرژی در جهان ، از طریق همکاری نزدیک با دولت های محلی و دولت ایجاد شده است.

Sinopec در حال حاضر در حال انجام اولین پروژه تحقیقات سه بعدی ژئوفیزیک سه ساله کشور است که بیش از 1000 کارمند را درگیر می کند که هر روز باید بیش از 200 کیلومتر در منطقه کویر انجام دهند.2، برای مبارزه با دمای متوسط ​​50 درجه سانتیگراد از زمان پیوستن به عربستان سعودی در سال 2004 ، تیم های تحقیقاتی Sinopec در مجموع 9 پروژه بررسی ژئوفیزیکی را با استفاده از پیشرفته ترین فن آوری و پایبندی به سختگیرانه ترین اقدامات بهداشتی و زیست محیطی به پایان رسانده اند.

مطلب مرتبط  برنامه توسعه و بازسازی عربستان برای یمن پروژه های انرژی و آب را در سوكوترا راه اندازی می كند

در سال 2008 ، سینوپک برای آموزش افراد محلی علاقه مند به کار در صنعت نفت ، یک مرکز آموزشی در عربستان سعودی افتتاح کرد. این اولین مرکز آموزش خارجی شرکت Sinopec است که تاکنون 1310 دوره آموزشی را ترتیب داده و بیش از 30،000 کارمند را آموزش داده است. علاوه بر این ، سینوپک همچنین با مرکز آموزش آرامکو عربستان و م institutionsسسات آموزشی بین المللی همکاری می کند. علاوه بر این ، این مرکز آموزشی برای تبادل فرهنگی چین و عرب مهم است و شامل کتابخانه ای با کتابهایی به ابتکار جاده جدید ابریشم است که به دانش آموزان امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد فرهنگ چین کسب کنند.

علاوه بر این ، سینوپک در حال ساخت بیش از 30 پروژه جاده ای در عربستان سعودی ، یک سیستم آبرسانی به طول 600 کیلومتر برای خانواده ها از یانبو تا شهر مقدس مدینه و یک سیستم آبیاری به طول 300 کیلومتر است. این در مورد کمک به عربستان سعودی در اجرای پروژه ای برای بهبود کیفیت زندگی جامعه و اقتصاد کل کشور است که قرار است تا سال 2030 تکمیل شود.

مطلب مرتبط  برق برای فناوری مدرن در یک محیط پویا

همزمان با روز باز مجازی ، سینوپک همچنین کتابی منتشر کرد “100 همکار من در خارج از کشور “، که داستان کارمندان Sinopec از سراسر جهان را روایت می کند. و آخر اینکه ، Sinopec یک حساب Sinopec Russia در شبکه های اجتماعی Facebook ، Twitter و VK ایجاد کرده است تا ارتباطات خود را در این منطقه تسهیل کند.

گسترش فزاینده خارجی

سینوپک دارای 327 شعبه ، 52000 کارمند در 60 کشور و منطقه در سراسر جهان است و در حال حاضر 350 پروژه را اجرا می کند. کل دارایی های خارجی این شرکت بیش از 600 میلیارد یوان چین است. در راستای طرح جاده ابریشم جدید ، شرکت انرژی Sinopec در حال ایجاد مشارکت در سطح بین المللی است که هدف آن ایجاد بسترهای جدید جهانی برای همکاری سودمند است. این شرکت علاقمند است به کشورهایی که به ابتکار راه جدید ابریشم مانند عربستان سعودی ، روسیه یا کویت پیوسته اند کمک کند تا اقتصاد خود را متحول کرده و توسعه پایدار را تضمین کنند.

مطلب مرتبط  هیوندای موتور با نام تجاری IONIQ اختصاصی به EVS اعلام کرد و فصل جدیدی را برای تجربه EV-Customer-Centric افتتاح می کند

حتی در این اوقات نامشخص ، سینوپک برای مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 با دولت های محلی همکاری می کند و از پروژه هایی برای بهبود سلامت و ایمنی کارمندان خود در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

درباره Sinopec

شرکت سینوپک یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و شیمیایی یکپارچه در چین است. این شرکت عمدتا در زمینه اکتشاف ، استخراج ، حمل و نقل ، تأمین و فروش نفت و گاز طبیعی فعالیت می کند. فروش ، ذخیره سازی و حمل و نقل فرآورده های نفتی و پتروشیمی و همچنین منابع ذغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کودها و سایر محصولات شیمیایی. این شرکت همچنین در زمینه واردات و صادرات نفت ، گاز طبیعی ، نفت ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری ها فعالیت دارد و همچنین به تحقیق و توسعه فناوری ها و اطلاعات جدید مشغول است.

مأموریت Sinopec “تأمین سوخت برای کیفیت زندگی” است و ارزش های ما شامل مسئولیت ، ادغام و همکاری سودمند متقابل با شرکای ما ، و همچنین توسعه پایدار ، تخصیص منابع یکپارچه ، همکاری باز و کاهش کربن است ، در حالی که چشم انداز ما بهترین است انرژی و جامعه شیمیایی در جهان است.

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=VanwNQqHr8g

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/960416/SINOPEC_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.sinopecgroup.com/group

منبع Sinopec

پاسخی بگذارید