Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

بندر پتروشیمی با استقرار 1100 متر از کارخانه پالایشگاه سینوپک ، دارای هشت ترمینال شامل اسکله نفت خام 300000 تنی ، اسکله نفتی 100000 تنی و امکانات پشتیبانی – با ظرفیت کلی 34 میلیون تن در سال است. تا به امروز ، اسکله 100000 تنی بزرگترین ترمینال نفت تصفیه شده داخلی با ظرفیت دانلود و تخلیه 5.61 میلیون تن در سال است. این ترمینال دسترسی راحت به محصولات تصفیه شده نفت و محصولات شیمیایی را برای بازار اصلی داخلی Sinopec فراهم می کند ، در عین حال فرصت های مستقیم برای صادرات جهانی و افزایش رقابت سینوپک در صنعت را نیز فراهم می کند.

در سواحل شرقی ژانجیانگ واقع شده است ، استان گوانگدونگ، بندر پالایشگاه Sinopec Zhongke بخشی از پالایشگاه یکپارچه و پتروشیمی ژانجیانگ است – بزرگترین پروژه در نوع خود در دست ساخت توسط Sinopec Corp و یک جزء اصلی استان گوانگدونگ برنامه سیزدهم پنج ساله. کل سرمایه گذاری مرحله اول پروژه بالغ بر بیش از 40 میلیارد CNY و علاوه بر امکانات پشتیبانی کمکی ، بیش از 10 میلیون تن ظرفیت نفت خام تصفیه شده و 800000 تن واحد اتیلن در سال اضافه خواهد کرد.

مطلب مرتبط  دستگاه های XCMG چندین پروژه ساخت و ساز شکستن رکورد جهانی را تکمیل می کنند

پس از اتمام آن ، تخمین زده می شود که خروجی پالایشگاه از بیشتر شود 60 میلیارد CNY. تولید اضافی به توسعه زنجیره صنعتی پایین دست پالایش و صنایع شیمیایی کمک خواهد کرد ، ضمن اینکه حرکت جدیدی را برای توسعه اقتصادی منطقه خلیج بزرگ تزریق می کند.

در حال حاضر ، بیش از 18000 سازنده در حال حاضر به عنوان بخشی از پروژه در محل کار می کنند و 28 از 30 تأسیسات اصلی تولید تحویل داده شده است. پیش بینی می شود پروژه نهایی تا پایان ماه ژوئیه به اتمام برسد.

مطلب مرتبط  Frontera نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

درباره Sinopec

شرکت Sinopec یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و شیمیایی یکپارچه در چین است. عملیات اصلی این شرکت شامل اکتشاف و تولید ، حمل و نقل خط لوله و فروش نفت و گاز طبیعی است. فروش ، ذخیره و حمل و نقل فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی ، محصولات شیمیایی زغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کود و سایر محصولات شیمیایی. واردات و صادرات ، از جمله تجارت آژانس واردات و صادرات ، نفت ، گاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری ها. و تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری ها و اطلاعات.

مطلب مرتبط  YIT در حال ایجاد مراکز داده پایدار است

Sinopec “سوختن به زندگی زیبا” را به عنوان مأموریت شرکتی خود تعیین می کند ، “مردم ، مسئولیت ، صداقت ، دقت ، نوآوری و برنده” را به عنوان ارزش های اصلی شرکت خود قرار می دهد ، استراتژی های ارزش گذاری ، توسعه مبتنی بر نوآوری ، تخصیص منابع یکپارچه را دنبال می کند. همکاری آزاد و رشد سبز و کم کربن ، و در تلاش است تا چشم انداز شرکت خود را در ساخت یک شرکت انرژی و شیمیایی پیشرو در جهان بدست آورد.

منبع Sinopec

پاسخی بگذارید