Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

با 1100 متر کارخانه پالایشگاه سینوپک ، بندر پتروشیمی دارای هشت پایانه است که شامل یک اسکله نفت خام 300000 تنی ، اسکله نفتی 100000 تنی و امکانات پشتیبانی با ظرفیت کلی 34 میلیون تن در سال است. . تا به امروز ، اسکله 100000 تنی بزرگترین پایانه نفتی پالایش شده ملی است و ظرفیت دانلود و تخلیه آن 5.61 میلیون تن در سال است. این ترمینال دسترسی راحت به روغن و مواد شیمیایی تصفیه شده را برای بازار محلی مرکزی Sinopec و همچنین فرصتهای مستقیم برای صادرات جهانی فراهم می کند و رقابت سینوپک را در صنعت بهبود می بخشد.

بندر پالایشگاه Zhongke Sinopec در سواحل شرقی ژانجیانگ ، استان استان واقع شده است گوانگدونگ، و بخشی از پالایشگاه و پتروشیمی یکپارچه ژانجیانگ ، بزرگترین پروژه در نوع خود در دست ساخت توسط Sinopec Corp و یک جزء اصلی از سیزدهم است. برنامه پنج ساله برای استان گوانگدونگ. کل سرمایه گذاری فاز اول این پروژه بیش از 40،000 میلیون یوان است و علاوه بر امکانات پشتیبانی کمکی ، سالانه افزون بر 10 میلیون تن ظرفیت نفت خام تصفیه شده و 800000 تن واحد اتیلن در سال اضافه می شود.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake در مورد استاندارد لیست ادامه ادعا از NYSE دریافت کرد

پس از اتمام ، میزان تولید پالایشگاه از 60 میلیارد یوان تخمین زده می شود. تولید اضافی به توسعه زنجیره صنعتی پایین دست پالایشگاه و مواد شیمیایی کمک خواهد کرد و حرکت جدیدی را به توسعه اقتصادی منطقه خلیج بزرگ تزریق می کند.

در حال حاضر بیش از 18،000 پیمانکار به عنوان بخشی از پروژه در سایت کار می کنند و 28 مورد از 30 تأسیسات بزرگ تولید در حال حاضر تحویل داده شده اند. پیش بینی می شود پروژه نهایی در اواخر ماه ژوئیه به اتمام برسد.

مطلب مرتبط  هیلتی از محصولات جدیدی که بر بهبود ایمنی و کارآیی در طول بازیابی COVID-19 متمرکز شده اند ، رونمایی کرد

درباره Sinopec

شرکت Sinopec یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و شیمیایی یکپارچه در کشور است چین. عملیات اصلی آن شامل اکتشاف و تولید ، حمل و نقل خط لوله ، و فروش نفت و گاز طبیعی است. فروش ، ذخیره و حمل و نقل فرآورده های نفتی ، پتروشیمی ها ، مواد شیمیایی ذغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کود و سایر مواد شیمیایی. واردات و صادرات ، از جمله آژانس واردات و صادرات ، نفت ، گاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر مواد اولیه و فناوری ها. و تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری ها و اطلاعات.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

مأموریت شرکتی سینوپک “تأمین زندگی زیبا” است. “مردم ، مسئولیت ، صداقت ، دقت ، نوآوری و پیروزی همه” را به عنوان ارزشهای اصلی شرکت خود معرفی می کند. استراتژیهای ارزش محور ، توسعه مبتنی بر نوآوری ، تخصیص منابع یکپارچه ، همکاری آزاد و رشد کم کربن و سبز را دنبال می کند. و در تلاش است تا چشم انداز شرکت خود را در مورد ایجاد یک شرکت برتر انرژی و شیمیایی در جهان بدست آورد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166075/Sinopec_Zhongke_Refinery_Port.jpg

منبع Sinopec

منبع Sinopec

پاسخی بگذارید