Sinopec نصب بزرگترین راکتور هیدروژناسیون جهان را به پایان رسانده است

Sinopec نصب بزرگترین راکتور هیدروژناسیون جهان را به پایان رسانده است

بزرگترین راکتور هیدروژناسیون منفرد جهان 3،025 تن وزن دارد که مربوط به 17 نهنگ آبی ، بزرگترین حیوان روی زمین است و 72 متر به صورت عمودی اندازه دارد و به اندازه یک ساختمان 26 طبقه است. قطر خارجی راکتور 6156 متر با ضخامت دیواره 320 میلی متر است. این محور فاز دوم پروژه ادغام پالایشگاه شیمیایی ژجیانگ پترولیوم و شیمیایی با ظرفیت 40 میلیون تن در سال است.

نصب رکورد برای بلند کردن بار اصلی از یک درهر هیدرولیک قابل تغییر 5.200 تنی استفاده کرده است. جرثقیل خزنده ای 2000 تنی XGC28000 با بلند کردن هماهنگی از انتهای دیگر.

مطلب مرتبط  دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

دریل هیدرولیکی 5 هزار و 200 تنی این مزیت را دارد که می تواند وزن سنگین را بالا ببرد ، کاملاً حرکت کند و به مونتاژ یا جداسازی کمتری در برج میانی احتیاج داشته باشد. این راه حل به طور موثری تأثیر را در محل ساخت و ساز به حداقل رسانده و زمان کلی ساخت را کوتاه می کند.

درایور هیدرولیکی 5 هزار و 200 تنی به عنوان یک کل برای بلند کردن و نصب راکتور هیدروژنه دوم اجرا می شود. این کار برای شش کار بلند کردن مشابه دیگر در ماه های آینده استفاده خواهد شد.

درباره Sinopec

شرکت Sinopec یکی از بزرگترین شرکتهای مجتمع انرژی و گاز در کشور است چین. مناطق اصلی تجارت عبارتند از: اکتشاف و تولید ، حمل و نقل خط لوله و فروش نفت و گاز طبیعی ، توزیع ، ذخیره و حمل و نقل فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی ، محصولات شیمیایی زغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کود و سایر محصولات شیمیایی ، واردات و صادرات و فعالیت به عنوان یک آژانس واردات و صادرات برای نفت ، گاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری های تجاری و همچنین تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری و اطلاعات.

مطلب مرتبط  USW چارچوب لایحه حقوق ورزشکاران کالج را تأیید می کند

هدف شرکت Sinopec “زندگی زیبا برای سوخت گیری” است و افراد ، مسئولیت ، صداقت ، دقت ، نوآوری و برد-برد را به عنوان ارزشهای اصلی شرکت قرار می دهد استراتژی های جهت گیری ارزش ، توسعه از طریق نوآوری ، تخصیص منابع یکپارچه ، همکاری آزاد و رشد را شامل می شود. حفاظت از محیط زیست و تولید گازهای گلخانه ای کم در پی این چشم انداز است که به یکی از شرکت های برجسته انرژی و شیمیایی جهان تبدیل شود.

مطلب مرتبط  جلسات یک و یک با مدیریت اجرایی موجود در کنفرانس مجازی EnerCom کنفرانس نفت و گاز - 17-19 اوت 2020

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1179998/Sinopec_Largest_Hydrogenation_Reactor.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/960416/SINOPEC_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.sinopecgroup.com/group

منبع Sinopec

پاسخی بگذارید