SiO2 و دولت کانادا توافق نامه ای برای تهیه ویال های ترکیبی و سرنگ واکسن های COVID-19 منعقد می کنند

SiO2 و دولت کانادا توافق نامه ای برای تهیه ویال های ترکیبی و سرنگ واکسن های COVID-19 منعقد می کنند

AUBURN ، علا.، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – SiO2 ، یک شرکت علوم پیشرفته مواد ، و دولت از کانادا توافق نامه تهیه ویال های ترکیبی و سرنگ را منعقد کرده اند. ویال ها و سرنگ های هیبریدی تلفیقی از پوسته بیرونی پلیمر پلاستیکی با پوشش مانع شیشه ای در داخل است. هر دو ویال و سرنگ در شرایط ذخیره سازی دمای سرد آزمایش شده اند و تا دمای -80 درجه سانتیگراد سازگار هستند. ویال ها و سرنگ ها پر می شوند کانادا و به دلیل انعطاف پذیری و عملکرد در درجه گسترده ای از شرایط حرارتی و زنجیره تامین انتخاب شده اند.

آنیتا آناند ، وزیر محترم خدمات عمومی و تدارکات کانادا ، گفت: “دولت کانادا دو قرارداد با SiO2 برای سرنگ و ویال برای استفاده در پر کردن واکسن ها امضا کرده است.” “پیش بینی می شود ویال هایی که از SiO2 دریافت می کنیم تا حداکثر 80 میلیون دوز را پر کند. این قراردادها برای توزیع موثر و تجویز واکسن در زمان مناسب ضروری خواهد بود.”

SiO2 از ابتدای ساخت ویال های 10 میلی لیتری و سرنگ های 1 میلی لیتری به دولت کانادا تحویل می دهد اکتبر 2020.

“افتخار دارد SiO2 به عنوان بخشی از پاسخ COVID-19 برای کانادا، “گفت لارنس گانتی، رئیس جمهور و مدیر ارشد بازرگانی SiO2. “ما فوریت و اهمیت این تلاش را درک می کنیم. خصوصیات منحصر به فرد فن آوری SiO2 برای پاسخگویی به تقاضاهای واکسن حساس COVID-19 بسیار مناسب است.”

درباره علم مواد SiO2:

بیش از 100 سال توسط یک خانواده اداره می شود ، SiO2 Material Science یک شرکت علوم پیشرفته مواد پیشرفته ایالات متحده است که فن آوری مخرب پیشرفت را ارائه می دهد. این شرکت در. واقع شده است اوبرن ، آلاباما. این شرکت با اساتید برجسته در دانشگاههای تحقیقاتی برجسته مانند دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه شیکاگو، MIT، و CalTech. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sio2ms.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع SiO2

مطلب مرتبط  شرکت Albemarle سود سهام را اعلام کرد

پاسخی بگذارید