SoCalGas مبلغ 25،000 دلار به برنامه HOPE Feed Home Industries Industries اهدا می کند تا وعده های غذایی به خانواده های شرقی لس آنجلس را که تحت تأثیر COVID-19 هستند

SoCalGas مبلغ 25،000 دلار به برنامه HOPE Feed Home Industries Industries اهدا می کند تا وعده های غذایی به خانواده های شرقی لس آنجلس را که تحت تأثیر COVID-19 هستند

لس آنجلس، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) ، صنایع Homeboy و خدمات خانوادگی آلما امروز میزبان یک رویداد توزیع وعده غذایی از طریق غذای درایو به منظور بهره مندی از شرق لس آنجلس خانواده های مبتلا به همه گیر COVID-19. این رویداد تا حدودی به لطف الف امکان پذیر شد 25000 دلار کمک مالی از SoCalGas به برنامه HOPE Feed Homeboy Industries ، که وعده های غذایی برای Angelenos را با عدم امنیت غذایی به دلیل بیماری همه گیر فراهم می کند. بیش از 5،000 وعده غذایی از طریق هماهنگی خدمات خانوادگی Alma در یک همکاری مشترک با سایر سازمان های جامعه محلی به 1000 خانواده توزیع شد. لطفاً برای عکس از این رویداد اینجا را ببینید.

“همه گیر COVID-19 در خانواده های زحمتکش در کشور با دلهره و گرسنگی گسترده روبرو شده است شرق لس آنجلسگفت: ” شهرستان لس آنجلس سرپرست هیلدا L. سولیس. “من با خدمات خانواده Alma و SoCalGas کار می کنم تا اطمینان حاصل کنم که خانواده ها گرسنه نشوند. من متعهد به مبارزه با گرسنگی هستم ، و می خواهم مردم بدانند که اگر به تغذیه نیاز دارید ، ما برای شما اینجا هستیم.”

وی گفت: “از آنجا که از طریق این همه گیر حرکت می کنیم ، مهم است که ما برای کمک به آسیب پذیرترین اعضای جوامع خود جمع شویم.” تریشا موزمدیر روابط عمومی SoCalGas. “در SoCalGas ما مفتخریم که با کمک خدمات خانواده خانواده Alma ، بلکه از طریق کمک به Home Home Industries ، از این رویداد حمایت کنیم ، بلکه با کمک به صنایع Homeboy ، خدمات معناداری را برای کارمندان کافه و نانوایی خود ارائه دهیم.”

از سال 1992 ، Homeboy Industries به اعضای باند و زندانیان سابق کمک کرده است که بتوانند مهارتهای شغلی کسب کنند و در یک محیط امن و حمایتی به دنبال اشتغال باشند. به دنبال بیماری همه گیر COVID-19 ، این سازمان برنامه Feed HOPE را اجرا کرد تا در عین اینکه بودجه خود را به جامعه بازگرداند ، به کار خود ادامه دهد تا کارمندان خود و کار خود را ادامه دهند. Homeboy Industries با مشاغل و سازمانهایی از بخش های غیرانتفاعی و دولتی همکاری کرده است تا وعده های غذایی سالم و سالم را برای کسانی که از ناامنی غذایی رنج می برند در آنجا تهیه و تحویل دهد. لس آنجلس از طریق این برنامه وعده های غذایی ارائه شده در این رویداد امروز توسط مرد و زن تهیه شده است که برنامه 18 ماهه Homeboy Industries را به اتمام رسانده اند و هم اکنون بخشی از ابتکار عمل Feed HOPE هستند. کمک مالی SoCalGas به این برنامه ، به سازمان کمک می کند تا کارمندان را برای کافه Homegirl و Homeboy Bakery خود استخدام و آموزش دهد.

مطلب مرتبط  قرارداد Westinghouse-Energoatom از تنوع کامل برای تأمین سوخت هسته ای اوکراین خبر می دهد

“ما از همکاری با SoCalGas ، دفتر شهرستان لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس و خدمات خانوادگی Alma ، به منظور پشتیبانی از پروژه Feed HOPE ما ، “گفتند توماس وزوزومدیرعامل صنایع Homeboy. “این همکاری برجسته تعهد و فداکاری در حصول اطمینان از خدمات و مراقبت های لازم را نشان می دهد لس آنجلس اجتماعاتی که ما در خدمت آنها هستیم. این اثر از همیشه مهمتر است ، به ویژه به دلیل تأثیرات اجتماعی و اقتصادی COVID-19. خدمات مداوم و مهم برای پرداختن به مواردی مانند کمبود مواد غذایی ، تمرکز مهمی است برای بسیاری از ما که در این لحظه در حال کار با کسانی هستیم که در حاشیه هستند. “

از سال 1975 ، خدمات خانواده آلما طیف گسترده ای از خدمات حمایتی را در ایران ارائه داده است شهرستان لس آنجلس. خدمات خانواده آلما ، که به ارتقاء کیفیت زندگی خانواده ها و افراد مقابله با طیف وسیعی از نیازها اختصاص دارد ، منابع خود را برای کمک به کسانی که بیشتر از همه تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند ، بسیج کرده است. در همکاری با سرپرست هیلدا سولیس و سایر مقامات منتخب و همچنین سیستمهای مراقبت ، خدمات خانواده آلما به خانواده ها کمک می کند تا از تأثیر این بحران بر همه حوزه های زندگی ، از جمله امنیت غذایی ، خانواده ها مقابله کنند و همین امر می تواند باعث ایجاد احساس عاطفی قابل توجهی برای خانواده هایی شود که قبلاً دچار استرس های متعدد هستند.

وی گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 نابرابری های اجتماعی و اقتصادی را تشدید کرده است و به آسیب پذیرترین افراد در بین ما بسیار سخت ضربه زده است.” دیگو رودریگزمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد خدمات خانواده Alma. “آلما خوشحال است که می توانیم از طریق مشارکت های نوآورانه با سازمان های محلی ، منابع مورد نیاز اعضای جامعه خود را فراهم کنیم. ما از سرپرست LA County سپاسگزاریم هیلدا سولیس سخاوتمندی رهبری و SoCalGas که به تغذیه 1000 خانواده در این کشور کمک کرده است منطقه شرقی لس آنجلس. آلما مفتخر است در کنار این سرمایه گذاران در جامعه های تحت تأثیر ما در این ایام بی سابقه سرمایه گذاری کند. ”

مطلب مرتبط  صنعت الیاف جهانی کربن

کارمندان SoCalGas همچنین داوطلبانه در این رویداد ، توزیع وعده های غذایی و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد برنامه های کمک به مشتری. این ابزار علاوه بر این ، چهار قطعه تجهیزات پخت و پز تجاری را نیز به Homeboy Industries اهدا کرد تا در پشتیبانی از عملیات خود نیز کمک کنند 25000 دلار کمک مالی

تا به امروز ، SoCalGas بیش از اهدا کرده است 2 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی برای حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی ، ارائه کمک مالی به مشتریان و موارد دیگر به عنوان بخشی از تلاش های بهبودی COVID-19 آن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ SoCalGas به بیماری همه گیر COVID-19 ، لطفاً به www.socalgas.com/coronavirus مراجعه کنید.

درباره SoCalGas

SoCalGas® که مقر آن در لس آنجلس قرار دارد ، بزرگترین ابزار توزیع گاز در منطقه است ایالات متحده. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، تمیز و به طور فزاینده ای را به 21.8 میلیون مشتری در 24000 مایل مربع از کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ارائه می دهد ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا موارد دیگر استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش اساسی در تأمین برق به کالیفرنیایی ها دارد – حدود 45 درصد از انرژی الکتریکی تولید شده در ایالت از نیروگاه های گازسوز تامین می شود.

چشم انداز SoCalGas تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی است و انرژی مقرون به صرفه و تجدید پذیرتری را به مشتریان خود تحویل می دهد. به منظور پشتیبانی از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. SoCalGas همچنین متعهد است در ضمن نگه داشتن صورت حساب برای مشتریان ، سرمایه گذاری را در زیرساخت های تحویل گاز خود انجام دهد. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقاء و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه Sempra Energy (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر به سایت socalgas.com/newsroom مراجعه کرده یا با SoCalGas در ارتباط باشید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

مطلب مرتبط  مین های طلای تتا محدود به وب پخش در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

درباره صنایع Homeboy

صنایع Homeboy بزرگترین و برجسته ترین برنامه توانبخشی و ورود مجدد باند در جهان است. به مدت 32 سال ، این سازمان برای کسانی که در یک چرخه خشونت و زندانی گیر افتاده اند ، “رمپ خروج” را ارائه داده است ، و به آنها کمک می کند تا قدرت و مهارت های خود را برای تغییر زندگی خود و تبدیل شدن به اعضای کمکی جامعه ما فراهم کنند. رویکرد جامع این سازمان ، با خدمات و برنامه های رایگان ، تقریباً 9000 زن و مرد در سال را پشتیبانی می کند ، زیرا در تلاش هستند تا بر گذشته های خود غلبه کنند ، آینده خود را مجددا تصور کنند و چرخه بین نسلی خشونت باند را بشکنند. ارائه خدمات درمانی و آموزشی (مدیریت مورد ، مشاوره و کلاسها) ، خدمات عملی (به عنوان مثال ، برداشتن خال کوبی ، آمادگی کار و کمکهای حقوقی) و مشاغل متمرکز بر آموزش شغلی (به عنوان مثال ، نانوایی Homeboy ، کافه خانه و کافه خانه و پذیرایی و Homeboy Electronics) بازیافت) ضمن ایجاد جوامع فراگیرتر و سالم تر ، شفابخش و گزینه های دیگری برای زندگی باندها فراهم می کند.

درباره خدمات خانواده آلما – ارائه خدمات با کیفیت به خانواده چهل و پنج سال

خدمات خانواده آلما در سال 1975 در تاسیس شد شرق لس آنجلس والدین می توانند ، همراه با اهداف دیگر ، طیف گسترده ای از خدمات چند زبانه مبتنی بر اجتماع را برای خانواده ها از جمله افراد دارای نیازهای ویژه ارائه دهند. آلما از بدو تأسیس تاكنون خدمات «چند زبانه و فرهنگی» را برای تأمین نیاز مشتری در خانه و تأسیسات مسكونی خود ، مدارس ، برنامه های اجتماعی و حرفه ای ، امکانات خردسالان و سایر تنظیمات در اختیار دارد. آلما از طریق 16 مکان خدمات در سطح شهر خدمات خود را به جوامع اضافی گسترش داده است لس آنجلس و یک (1) محل سرویس در منطقه ژورپا از شهرستان ریورساید. آلما همچنین خدمات بهداشت روان را ارائه می دهد که از لحاظ عملکردی در مراکز بهداشت جامعه و برنامه های خشونت خانگی بیشتر به کار می روند شرق لس آنجلس و سان گابریل جوامع از جمله مرکز سلامتی در مرکز بیمارستان عمومی تاریخی در Boyle Heights.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

پاسخی بگذارید