SOCMA از USITC خواستار افزایش همکاری با شرکای تجاری برای کاهش موانع تجاری است

SOCMA از USITC خواستار افزایش همکاری با شرکای تجاری برای کاهش موانع تجاری است

آرلینگتون ، واشنگتن، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جامعه تولیدکنندگان و شرکت های وابسته به مواد شیمیایی (SOCMA) امروز در برابر کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده (ITC) شهادت داد تأثیر اقتصادی توافق نامه های تجاری اجرا شده تحت رویه های مقامات تجاری ، گزارش 2021.

این شهادت متمرکز بر تشویق ITC برای اتخاذ قوانین مبدا from از توافقنامه ایالات متحده – مکزیک – کانادا (USMCA) در توافق نامه های تجارت آزاد آینده (FTA) و موانع اضافی در تجارت و رشد صنعت مواد شیمیایی ویژه بود.

مطلب مرتبط  SOCMA مجدداً 3 سال از استانداردهای ضد تروریسم تأسیسات شیمیایی استقبال می کند

“USMCA به شدت شرایط را برای تولید کنندگان مواد شیمیایی ویژه و اعضای SOCMA بهبود یافته است ، که از قوانین مبدأ مواد شیمیایی مدرن بهره مند شده اند.” رابرت اف. هلمینیاک، معاون رئیس جمهور ، روابط حقوقی و دولت SOCMA. “ما USITC را تشویق می کنیم که این استانداردها را در توافق نامه های تجاری آینده حفظ کند.”

SOCMA همچنین تأکید کرد که تأثیر قابل توجه موانع غیرتعرفه ای تجارت می تواند بر صنایع شیمیایی ویژه داشته باشد ، به طور خاص با استناد به مقررات بین المللی شیمیایی مانند ثبت ، ارزیابی ، مجوز و محدودیت مواد شیمیایی اتحادیه اروپا (REACH). هلمینیاک از کمیسیون و کنگره خواست تا از طریق همکاری نظارتی و شفافیت در FTA های آینده به دنبال همسان سازی باشند. هلمینیاک همچنین به مزایای حاصل از سیستم طبقه بندی و برچسب گذاری مواد شیمیایی جهانی هماهنگ اشاره کرد و پیشنهاد کرد که همگام سازی موانع ورود را کاهش می دهد و به طور بالقوه بازارهای جدیدی را برای صنعت مواد شیمیایی ویژه ایالات متحده باز می کند.

مطلب مرتبط  SoCalGas و UCSB تکمیل پروژه های بهره وری انرژی را اعلام می کنند که باعث کاهش مصرف انرژی بیش از 24٪ و سالانه بیش از 66،000 دلار می شوند.

شهادت کامل SOCMA بصورت آنلاین در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت از SOCMA ، با SOCMA در تماس بگیرید [email protected].

درباره SOCMA
SOCMA که صرفاً به تخصص و صنایع شیمیایی خوب اختصاص یافته است ، ایجاد ارتباطات تجاری ، حمایت از تولید و عملیات و حمایت از سیاست های نظارتی و قانونی است که توانایی اعضای ما را برای رشد تجارت خود افزایش می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.socma.org مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Trina Solar ماژول 600W Vertex را معرفی کرده است و قصد دارد تولید ماژول های 550W خود را در اواخر سال جاری آغاز کند

SOURCE انجمن تولیدکنندگان و شرکتهای وابسته شیمیایی

لینک های مربوطه

http://www.socma.org

پاسخی بگذارید