SOCMA مجدداً 3 سال از استانداردهای ضد تروریسم تأسیسات شیمیایی استقبال می کند

SOCMA مجدداً 3 سال از استانداردهای ضد تروریسم تأسیسات شیمیایی استقبال می کند

آرلینگتون ، وا، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – انجمن صنفی تولیدکنندگان و وابسته های صنایع شیمیایی (SOCMA) امروز از تصویب قوانینی که شامل مجوز 3 ساله مجوزهای استانداردهای ضد تروریسم تأسیسات شیمیایی وزارت امنیت میهن (DHS) است ، استقبال می کند. لایحه سنا S.4148 اکنون برای امضا به دفتر رئیس جمهور ارسال می شود.

CFATS برنامه نظارتی وزارت امنیت میهن برای امنیت در تأسیسات شیمیایی پرخطر است که قرار بود منقضی شود 23 ژوئیه. SOCMA با همکاری مداوم با آژانس های فدرال مانند DHS ، شفافیت و راهنمایی تفسیری را در مورد موضوعات مهم سیاست های فدرال مانند CFATS ارائه می دهد.

وی گفت: “برنامه CFATS برای صنعت مواد شیمیایی ویژه جدایی ناپذیر است و اعضای ما از گسترش آن خوشحال و راحت هستند.” رابرت اف. هلمینیاکمعاون روابط حقوقی و دولتی SOCMA معاون رئیس جمهور. “مجدداً اطمینان بخشی به صنعت ما برای اطمینان از سرمایه گذاری در تأمین امنیت در درازمدت تأمین می کند و DHS را قادر می سازد تا برنامه CFATS را به طور کارآمد ادامه دهد ، و از تضمین صحیح در برابر تهدیدات امنیتی در سراسر کشور محافظت می کند.”

مطلب مرتبط  USW چارچوب لایحه حقوق ورزشکاران کالج را تأیید می کند

برای چندین سال ، SOCMA و اعضای آن به همراه سایر ذینفعان صنعت شیمیایی و شرکای ائتلاف در تلاشند تا مجدداً تأمین اعتبار طولانی مدت داشته باشند ، و سرانجام با این پیمان سه ساله موفق شدند. این تلاش شامل چندین برنامه کوتاه مدت برنامه در دو سال گذشته است.

مطلب مرتبط  HyGear یک قرارداد طولانی مدت گاز به عنوان سرویس برای هیدروژن با مسر در جمهوری چک منعقد می کند

هلمیینیاک گفت: “SOCMA و اعضای ما از همکاری ما با وزارت امنیت میهن بسیار قدردانی می کنند.” ما امیدواریم که نه تنها روابط خود را ادامه دهیم بلکه آن را نیز تقویت کنیم تا بهترین برنامه امنیتی ممکن فراهم شود. “

درباره SOCMA
SOCMA بخشی از است 300 میلیارد دلار صنعت سوخت اقتصاد ایالات متحده است. اعضای ما نقش مهمی را در زنجیره تأمین مواد شیمیایی جهانی ایفا می کنند ، و مواد شیمیایی و خدمات ویژه ای را به بازارهای حیاتی اعم از هوافضا و الکترونیک گرفته تا داروهای دارویی و کشاورزی ارائه می دهند.

مطلب مرتبط  اتوماسیون SPOC در دهمین دوره بهترین جوایز Biz برنده طلا شد

SOCMA صرفاً به تخصص و صنایع شیمیایی ریز اختصاص داده شده ، بر ایجاد اتصالات تجاری ، حمایت از تولید و بهره برداری ، و حمایت از سیاست های نظارتی و قانونی که باعث پیشرفت اعضای ما و رشد صنعت می شود ، متمرکز شده است. شبکه ما به بیش از 20،000 تأثیرگذار و تصمیم گیرنده در زنجیره تأمین مواد ویژه مواد شیمیایی گسترش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.socma.org مراجعه کنید

منبع انرژی تولید کنندگان و شرکت های وابسته به مواد شیمیایی

لینک های مربوطه

www.socma.org

پاسخی بگذارید