SOF-11 Klimt CAI S.à r.l. ، لوکزامبورگ (“پیشنهاد دهنده”) ، یک شرکت سرمایه گذاری تحت کنترل Starwood Capital Group (“Starwood Capital”) ، بدین وسیله قصد خود را برای ارائه پیشنهاد تصاحب عمومی با اشاره به CA Immobilien Anlagen AG اعلام می کند

SOF-11 Klimt CAI S.à r.l. ، لوکزامبورگ (“پیشنهاد دهنده”) ، یک شرکت سرمایه گذاری تحت کنترل Starwood Capital Group (“Starwood Capital”) ، بدین وسیله قصد خود را برای ارائه پیشنهاد تصاحب عمومی با اشاره به CA Immobilien Anlagen AG اعلام می کند

لوکزامبورگ، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – پیشنهاد دهنده 26٪ سهام اولیه CA Immobilien Anlagen AG را به دست آورد (“CA ایمو“) بزرگترین سهامدار آن در سال 2018. در نتیجه ، پیشنهاد دهنده سهام خود را در این شرکت افزایش داد و از 8 ژانویه 2021 27،908،386 سهام حامل و 4 سهام ثبت شده را در اختیار داشت که در مجموع 29،999893٪ از کل حق رأی را نشان می دهد.

پیشنهاد دهنده قصد دارد سهام خود را بیشتر افزایش دهد. به منظور رعایت تعهدات تحت قانون تصرف اتریش ، پیشنهاد دهنده پیشنهاد اجباری پیش بینی شده برای کلیه سهام CA Immo و کلیه اوراق قرضه قابل تبدیل را ارائه می دهد (“اوراق قرضه قابل تبدیل 2017“) که توسط داوطلب نگهداری نمی شود (“پیشنهاد“).

سهامداران CA Immo برای هر سهم CA Immo قیمت پیشنهادی 34.44 یورو برای یک قیمت دریافت می کنند سود سهام مبانی ارائه شده (“قیمت سهام را پیشنهاد دهید“). این بدان معنی است که قیمت پیشنهادی هر سهم CA Immo با مقدار سود هر سهم CA Immo اعلام شده بین اعلام این پیشنهاد و تسویه این پیشنهاد کاهش می یابد ، به شرط آن که تسویه این پیشنهاد (توافق) بعد از تاریخ سود سهام مربوطه انجام می شود.

قیمت 34.44 یورو یک فرصت نادر برای دارندگان سهام CA Immo برای کسب درآمد از سهام خود است و یک حق بیمه جذاب 24.4٪ را بر اساس 3 ماه میانگین قیمت وزنی حجم 27.68 یورو (بلومبرگ). این همچنین با حق بیمه 16.9٪ در مقایسه با قیمت بورس اوراق بهادار در 17 دسامبر سال 2020 مطابقت دارد ، آخرین روز قبل از اینکه داوطلب شروع به افزایش سهام خود به زیر 30٪ کند. در حالی که شاخص های معیار املاک و مستغلات اروپایی از 17 دسامبر سال 2020 میلادی اندکی افت قیمت داشتند ، اما انباشت سرمایه گذاری در همان دوره منجر به عملکرد بیش از حد سهام CA Immo شد.

مطلب مرتبط  پیش بینی تقاضای پلاتین با هجوم سرمایه گذاران به سمت فلزات گرانبها افزایش می یابد

کریستو نیکولیچ ، مدیر عامل و رئیس املاک و مستغلات گروه Starwood Capital: “پس از اینکه اخیراً سهام خود را در CA Immo افزایش دادیم ، ما خوشحالیم که این پیشنهاد را که در EPRA NNNAV آخرین اعلام شده توسط شرکت ارائه می شود و یک حق بیمه جذاب با ارزش فعلی بازار ارائه می دهد ، اعلام می کنیم. ما اطمینان داریم که این پیشنهاد این فرصت خوبی برای سهامداران و دارندگان اوراق قرضه قابل تبدیل برای کسب درآمد است. ما مشتاقانه منتظر ادامه حمایت از شرکت هستیم. این همچنین یکی از اهداف Starwood Capital در رابطه با پیشنهادی است که CA Immo رتبه بندی درجه سرمایه گذاری را حفظ کند. “

داوطلب پیشنهادی موازی به دارندگان اوراق قرضه کانورتیبل 2017 برای خرید اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 با شرایط جذاب ارائه می دهد. قیمت پیشنهاد اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 از قیمت پیشنهاد سهام حاصل خواهد شد. در طول دوره اصلی پذیرش ، قیمت پیشنهاد برای اوراق قرضه قابل تبدیل خواهد بود 2017 ارزش اسمی اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 تقسیم بر قیمت تبدیل تعدیل شده برای اعمال در تاریخ مورد انتظار تغییر کنترل ضرب در قیمت پیشنهاد سهام. گزینه فروش اوراق قرضه قابل تبدیل سال 2017 با قیمت پیشنهادی که بر اساس قیمت تبدیل تعدیل شده تعیین شده است ، فقط در دوره پذیرش اصلی وجود خواهد داشت. در دوره مهلت ، فقط یک قیمت پیشنهادی کاهش یافته ارائه می شود که با تقسیم ارزش اسمی اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 بر قیمت تبدیل اصلی ضرب در قیمت پیشنهاد سهام تعیین می شود.

مطلب مرتبط  شركت NiSource قیمت گذاری و نتایج مقدماتی پیشنهاد و پیشنهاد خود را اعلام می كند

در این پیشنهاد حداقل آستانه پذیرش پیش بینی نخواهد شد. تکمیل پیشنهاد منوط به تأییدیه های لازم کنترل ادغام خواهد بود.

از نظر فنی ، این پیشنهاد به عنوان یک پیشنهاد اجباری پیش بینی شده ارائه می شود ، زیرا پیشنهاد دهنده تنها پس از اخذ تأییدیه های قانونی لازم ، از آستانه 30٪ پیشنهاد اجباری عبور می کند. برای این منظور ، پیشنهاد دهنده یک قرارداد اعتماد با یک دفتر اسناد رسمی اتریشی منعقد کرده و 100 سهام CA Immo را در سپرده اعتماد سپرده است (“اعتماد سهام“). دفاتر اسناد رسمی رسمی اتریش مجاز و مجاز به نمایندگی از این شرکت برای استفاده از حق رأی و کنترل از این سهام اعتماد هستند. پس از اینکه داوطلب تاییدیه های کنترل ادغام را از مقامات صالح به دست آورد ، دفتر اسناد رسمی این سهام اعتماد را به پیشنهاد دهنده منتقل می کند. فقط با انتقال سهام اعتماد به پیشنهاد دهنده ، پیشنهاد دهنده سهام کنترل CA Immo را مطابق با بخش 22 ff از قانون تصرف اتریش به دست می آورد.

مطلب مرتبط  Trilogy Metals از انتخاب مدیران خبر داد

سند پیشنهاد شامل جزئیات بیشتر محتوای پیشنهاد است. سند پیشنهاد مطابق با الزامات قانونی منتشر خواهد شد.

درباره Starwood Capital: Starwood Capital Group یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی با تمرکز جهانی در املاک و مستغلات ، انرژی ، زیرساخت ها ، نفت و گاز طبیعی است. این شرکت و شرکتهای تابعه آن حدود 4000 نفر را در 16 مکان در هفت کشور استخدام می کنند. گروه Starwood Capital بیش از این داشته است 50 دلار میلیارد دلار سهام جمع آوری شده و در حال حاضر دارایی های بیش از آن را مدیریت می کنیم 60 دلار میلیاردها این شرکت عملاً در همه کلاسهای املاک و مستغلات در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده است و دائماً کلاسهای دارایی ، جغرافیا و موقعیتها را با مشخصات جالب ریسک متناسب می کند. گروه Starwood Capital و شرکت های تابعه آن طی 29 سال گذشته با موفقیت یک استراتژی سرمایه گذاری را اجرا کرده اند که شامل ساخت شرکت های ذکر شده و لیست نشده است. اطلاعات بیشتر در starwoodcapital.com در دسترس است.

Goldman Sachs International و Morgan Stanley & Co International plc مشاوران مالی داوطلب هستند. Schönherr Rechtsanwälte GmbH مشاور حقوقی اتریشی داوطلب و نماینده مجاز آن در قبال کمیسیون تصاحب است.

سوالات مربوط به:

تام جانسون یا پاتریک تاکر

[email protected]/[email protected]

1+ (212) 371-5999

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1044107/Starwood_Capital_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://starwoodcapital.com

SOURCE Starwood Capital Group

پاسخی بگذارید