SOF-11 Klimt CAI S. rl ، لوکزامبورگ (“BidCo”) ، یک شرکت تابعه کنترل شده Starwood Capital Group (“Starwood Capital”) ، بدین وسیله قصد خود را برای راه اندازی پیشنهاد خرید CA Immobilien Anlagen AG France اعلام می کند – Français Deutschland – Deutsch España – español

SOF-11 Klimt CAI S. rl ، لوکزامبورگ (“BidCo”) ، یک شرکت تابعه کنترل شده Starwood Capital Group (“Starwood Capital”) ، بدین وسیله قصد خود را برای راه اندازی پیشنهاد خرید CA Immobilien Anlagen AG France اعلام می کند – Français Deutschland – Deutsch España – español

لوکزامبورگ، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – BidCo بزرگترین سهامدار CA Immobilien Anlagen AG است (” CA ایمو ») از زمان به دست آوردن سهام اولیه 26٪ در سال 2018. از آن زمان ، BidCo سهام دیگر شرکت را خریداری کرده و از 8 ژانویه 2021 ، 27،908،386 سهام حامل عادی را بدون ارزش اسمی به همراه دارد. 4 سهم ثبت شده ، در مجموع 29.999893٪ کل حق رأی در گردش را نشان می دهد.

BidCo قصد دارد مشارکت خود را بیشتر افزایش دهد. مطابق با تعهدات خود تحت قانون تصرف اتریش ، BidCo پیشنهاد تصدی اجباری زودرس را برای کلیه سهام و اوراق قرضه قابل تبدیل CA Immo (” اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 “) که متعلق به BidCo نیستند (” پیشنهاد “).

به سهامداران CA Immo در ازای هر سهم CA Immo – سود متصل – 34.44 یورو در نظر گرفته شده است (” قیمت واحد پیشنهاد “). این بدان معناست که قیمت پیشنهادی هر سهم CA Immo به میزان سود تقسیم شده برای هر سهم CA Immo بین اعلام این پیشنهاد و تسویه حساب این پیشنهاد کاهش می یابد ، به شرط آنکه پیشنهاد پرداخت شده پس از تاریخ ثبت سود سهام مربوطه.

قیمت 34.44 EUR نماینده نقدینگی نقدی برای سهامداران CA Immo است و شامل حق بیمه جذاب 24.4٪ نسبت به میانگین وزن هم وزن (بلومبرگ) از 27.68 یورو طی سه ماه این همچنین شامل حق بیمه 16.9٪ نسبت به قیمت سهام در 17 دسامبر سال 2020 ، آخرین روز قبل از اینکه BidCo شروع به جمع آوری بیشتر سهام خود تا سطح مستقیم زیر آستانه 30٪ کند. در حالی که معیارهای مربوط به معاملات املاک و مستغلات اروپایی از 17 دسامبر سال 2020 اندکی کاهش یافته اند ، انباشت سهام منجر به عملکرد بهتر قیمت سهام CA Immo در مدت مشابه شد.

مطلب مرتبط  گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

Krysto Nikolic ، مدیر عامل و مدیر املاک و مستغلات Starwood Capital Group برایاروپا، نظر داد: “اخیراً که سهام خود را در CA Immo افزایش داده ایم ، ما خوشحالیم که این پیشنهاد را که آخرین قیمت EPRA NNNAV این شرکت است و یک حق بیمه جذاب نسبت به قیمت فعلی سهام است ، اعلام می کنیم. ما معتقدیم که این پیشنهاد فرصتی عالی برای گردش پول در اختیار سهامداران و دارندگان اوراق قرضه قابل تبدیل قرار می دهد. ما مشتاقانه منتظر ادامه حمایت از تجارت هستیم و به عنوان بخشی از پیشنهاد ، یکی از اهداف Starwood Capital حفظ رتبه اعتباری درجه سرمایه گذاری CA Immo است. “

BidCo همچنین یک پیشنهاد همزمان برای اوراق قرضه قابل تبدیل سال 2017 با شرایط جذاب برای دارندگان اوراق قرضه ، که قیمتی از قیمت پیشنهاد سهام ارائه می شود ، آغاز می کند. در طول دوره پذیرش اولیه ، قیمت پیشنهاد برای اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 ، ارزش اسمی اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 است که بر قیمت تبدیل تعدیل شده برای تغییر کنترل کنترل تقسیم بر تقسیم می شود قیمت پیشنهاد سهم. توانایی فروش اوراق قرضه قابل تبدیل سال 2017 با قیمت مبتنی بر قیمت تبدیل تعدیل شده مطلوب پس از دوره پیشنهاد اولیه متوقف می شود. در طول دوره تصفیه ، فقط قیمت پیشنهادی کاهش یافته ، مربوط به ارزش اسمی اوراق قرضه قابل تبدیل 2017 تقسیم بر قیمت تبدیل اولیه ، ضرب در قیمت پیشنهاد سهم ، اعمال می شود.

مطلب مرتبط  شرکت معدن طلا بوسکار برجسته در مقاله در FinancialPress.com

حداقل آستانه پذیرش وجود نخواهد داشت. تکمیل پیشنهاد منوط به مجوز توسط مقامات صالح کنترل ادغام خواهد بود.

از نظر فنی ، این پیشنهاد به عنوان یک پیشنهاد مناقصه زودرس اجباری در حال راه اندازی است ، زیرا BidCo قصد دارد تنها پس از دریافت تأییدیه های قانونی ، از آستانه 30٪ عبور کند. به این ترتیب ، BidCo با یک دفتر اسناد رسمی اتریشی قرارداد اعتماد امضا کرد و 100 سهم CA Immo را به یک حساب اعتماد اوراق بهادار واریز کرد (” سهام معتمد “). فقط دفاتر اسناد رسمی رسمی اتریش مجاز به استفاده از کلیه حق رأی و کنترل متصل به این سهام هستند. هنگامی که BidCo از مقامات ذیصلاح مجوز گرفت ، دفاتر اسناد رسمی اتریش اقدامات امانتداری را به BidCo منتقل می کند. از طریق انتقال سهام امانتداری به BidCo ، BidCo تحت بخش 22 و بخشهای بعدی قانون تصاحب اتریش در CA Immo منافع کنترل پیدا می کند.

جزئیات مربوط به محتوا و دامنه پیشنهاد در پروتکل پیشنهاد مشخص خواهد شد. انتشار یادداشت پیشنهاد مطابق با مقررات قانونی انجام می شود.

مطلب مرتبط  آزمایشگاه های فناوری Immensa بیشترین سرمایه گذاری را در ساخت افزودنی (چاپ سه بعدی) در عربستان سعودی انجام می دهند

درباره Starwood Capital: Starwood Capital Group یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که بر املاک و مستغلات جهانی ، زیرساخت های انرژی و نفت و گاز تمرکز دارد. این شرکت و شرکت های تابعه آن دارای 16 دفتر در هفت کشور در سراسر جهان هستند و در حال حاضر تقریباً 4000 کارمند دارند. از زمان تاسیس خود در سال 1991 ، گروه Starwood Capital نزدیک به 50 میلیارد دلار سرمایه ویژه جمع آوری کرده و در حال حاضر بیش از 60 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند. این شرکت عملاً در هر دسته از املاک و مستغلات در سطح جهان سرمایه گذاری کرده است ، زیرا به طور مناسب کلاسهای دارایی ، جغرافیا و موقعیتها را در پایتخت تغییر می دهد زیرا تغییر پویایی ریسک / پاداش را درک می کند. . طی 29 سال گذشته ، گروه Starwood Capital و شرکت های تابعه آن یک استراتژی سرمایه گذاری برای ایجاد مشاغل در بازارهای دولتی و خصوصی را با موفقیت به کار گرفتند. اطلاعات بیشتر در starwoodcapital.com در دسترس است.

Goldman Sachs International و Morgan Stanley & Co International plc به عنوان مشاور مالی داوطلب فعالیت می کنند. Schönherr Rechtsanwälte GmbH مشاور حقوقی و نماینده اتریشی مناقصه گر ، و همچنین گیرنده مجاز در مقابل کمیسیون تحصیل است (.bernahmekomission)

یادداشت اطلاعاتی:

تام جانسون یا دن عقرب

[email protected]/[email protected]

1+ (212) 371-5999

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1044107/Starwood_Capital_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://starwoodcapital.com

SOURCE Starwood Capital Group

پاسخی بگذارید