SOL: Sasol – اتمام موفقیت آمیز واگذاری سود 50٪ سهام Sasol در Gemini HDPE LLC

SOL: Sasol – اتمام موفقیت آمیز واگذاری سود 50٪ سهام Sasol در Gemini HDPE LLC

ژوهانسبورگ، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سهامداران ساسول به تاریخ اعلامیه خدمات اخبار بورس سهام شرکت ارجاع می شوند 24 نوامبر 2020، در رابطه با واگذاری علاقه 50 درصدی آن به سرمایه گذاری های مشترک پلی اتیلن با چگالی بالا به INEOS Gemini HDPE LLC (“واگذاری”).

ساسول خوشحال است که اعلام می کند که انتقال با موفقیت بسته شد 31 دسامبر 2020.

در نظر گرفتن 404 میلیون دلار آمریکا از طریق ترکیبی از پول نقد و رهایی از تعهدات بدهی راضی بود. اکنون تسهیلات بدهی و بسته امنیتی مربوطه با موفقیت بازسازی شده و ساسول و شرکت های تابعه آن را از هرگونه تعهد برای تأمین امنیت بیشتر آزاد می کند. درآمد نقدی معامله در تاریخ دریافت شد 31 دسامبر 2020، و توسط ساسول برای بازپرداخت تعهدات بدهی کوتاه مدت استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار ساسول ،
تیفانی سیدو، مسئول روابط سرمایه گذاران
تلفن: +27 (0) 71 673 1929
[email protected]

سلب مسئولیت – اظهارات رو به جلو

مطلب مرتبط  Clarity Gold فرم مشاوره ای را تشکیل می دهد و عضو اول را منصوب می کند

Sasol ممکن است ، در این سند ، اظهارات خاصی را بیان کند که واقعیت تاریخی نیست و مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده و تخمین مقادیر هنوز قابل تعیین نیست. این اظهارات همچنین ممکن است مربوط به چشم اندازهای آینده ، انتظارات ، تحولات و استراتژی های تجاری ما باشد. نمونه هایی از این اظهارات آینده نگر عبارتند از: برای رسیدگی یا محدود کردن هرگونه تأثیر COVID-19 در تجارت آن ؛ اظهارات مربوط به نوسانات نرخ ارز ، تغییر قیمت نفت خام ، رشد حجم ، افزایش سهم بازار ، بازده کل سهامداران ، اجرای پروژه های رشد (از جمله LCCP) ، ذخایر نفت و گاز ، کاهش هزینه ها ، استراتژی تغییر آب و هوا و چشم انداز عملکرد تجاری کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “جستجو” ، “اراده” ، “برنامه ریزی” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “تلاش” ، “هدف” ، “پیش بینی” و “پروژه” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است ، اما ابزار منحصر به فرد برای شناسایی چنین عباراتی نیست. اظهارات آینده نگرانه از نظر ماهیت خود شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی ، هم کلی و هم خاص است و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر گزاره های آینده نگر محقق نشود. اگر یک یا چند مورد از این خطرات تحقق یابد ، یا باید نادرست بودن فرضیات اساسی اثبات شود ، نتایج واقعی ما ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. شما باید بدانید که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این قبیل اظهارنظرهای آینده نگر متفاوت کنند. این فاکتورها و عوامل دیگر در آخرین گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F که در تاریخ ارائه شده است ، به طور کاملتر مورد بحث قرار گرفته اند 24 آگوست 2020 و در پرونده های دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. لیست عواملی که در آن بحث شده است جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات آینده نگر برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید این عوامل و سایر عدم قطعیت ها و رویدادها را با دقت در نظر بگیرید. اظهارات رو به جلو فقط از تاریخ ساخت آنها اعمال می شود و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازبینی هیچ یک از آنها ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، متعهد نمی شویم.

مطلب مرتبط  SVP Global Ventures موفق به کسب 5000 سفارش Rs شد

منبع ساسول محدود

پاسخی بگذارید