SOL: Sasol Limited – اندازه گیری های تولید و فروش برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020؛ وضعیت به روزرسانی COVID-19 و وضعیت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP)

SOL: Sasol Limited – اندازه گیری های تولید و فروش برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020؛ وضعیت به روزرسانی COVID-19 و وضعیت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP)

جوهانسبورگ، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Sasol معیارهای تولید و عملکرد خود را از جمله به روزرسانی هجینگ برای سال گذشته منتشر کرده است 30 ژوئن 2020، در وب سایت شرکت به آدرس www.sasol.com ، در زیر بخش مرکز سرمایه گذار یا از طریق این URL: https://www.sasol.com/investor-centre/financial-reporting/business-performance-metrics

Sasol هنوز در مراحل تکمیل فرایندهای پایان سال خود است و قصد دارد تا یک یا قبل از آن بیانیه معاملاتی معاملاتی صادر کند 31 ژوئیه 2020.

به روز رسانی COVID-19

همانطور که از 22 ژوئیه 2020تعداد كل عفونت هاي COVID-19 از زمان ابتلا به اين بيماري ، 774 ساسول ، 774 نفر است كه اكثر موارد در آنها ثبت شده است. آفریقای جنوبی. 561 مورد فعال و دو مورد مرگ ناشی از COVID-19 وجود دارد آفریقای جنوبی. کارمندان آلوده پشتیبانی کاملی از ما دریافت می کنند. افزایش نرخ عفونت ساسول مطابق با روند در آفریقای جنوبی. تاکنون هیچ تأثیری مادی بر عملکردهای ما نداشته است. افزایش مداوم عفونت های COVID-19 در ساسول به طور بالقوه می تواند بر عملکرد ما در کوتاه مدت تأثیر بگذارد. در حالی که ما کلیه الزامات نظارتی را اجرا کرده ایم و کنترل های لازم را در دست داریم ، ما همچنان به طور جدی نظارت و کاهش تأثیر را ادامه خواهیم داد.

مطلب مرتبط  A Year Record - نکات برجسته از گزارش سالانه SANY در سال 2019

وضعیت LCCP

آخرین واحد LCCP باقیمانده به صورت آنلاین ، کارخانه پلی اتیلن کم چگالی (LDPE) است که در اثر آتش سوزی در ژانویه سال 2020. کار تعمیر این واحد در حال انجام است و پیش بینی می شود این واحد قبل از پایان اکتبر 2020 عملکرد مفید (BO) را به دست آورد. برخی از چالش ها در تکمیل فرایند ترمیم تجربه شده و در نتیجه کمی تأخیر در راهنمایی بازار قبلی یک تاریخ قبل از BO سپتامبر 2020.

کل اتمام پروژه 99٪ و هزینه سرمایه بالغ شد 12،7 میلیارد دلار آمریکا.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
روابط سرمایه گذار ساسول ،
فروزا سیدمدیر ارشد روابط سرمایه گذار
تلفن مستقیم: +27 (0) 82 557 7740
[email protected]

سلب مسئولیت – اظهارات رو به جلو

ساسول ممکن است در این سند اظهارات خاصی را ارائه دهد که واقعیت تاریخی نیستند و مربوط به تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده و برآورد مبلغی که هنوز قابل تعیین نیستند ، بنا شده اند. این اظهارات همچنین ممکن است مربوط به چشم انداز آینده ، انتظارات ، تحولات و استراتژی های تجاری ما باشد. نمونه هایی از چنین بیانیه های آینده نگر شامل تأثیر همه گیر رمان کروناویروس (COVID-19) بر فعالیت شرکت ساسول ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی و اظهارات مربوط به اثربخشی هرگونه اقدام انجام شده توسط ساسول است. برای رسیدگی یا محدود کردن هرگونه تأثیر COVID-19 بر فعالیتهای تجاری خود ؛ اظهارات مربوط به نوسانات نرخ ارز ، تغییر قیمت نفت خام ، رشد حجم ، افزایش سهم بازار ، بازده کل سهامدار ، اجرای پروژه های رشد ما (از جمله LCCP) ، ذخایر نفت و گاز ، کاهش هزینه ، استراتژی تغییر آب و هوا و چشم انداز عملکرد تجاری. کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “جستجو” ، “خواست” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “تلاش” ، “هدف” ، “پیش بینی” و “پروژه” و عبارات مشابه برای شناسایی چنین بیانیه های آینده نگرانه طراحی شده اند ، اما وسیله منحصر به فرد برای شناسایی چنین جمله هایی نیستند. با توجه به ماهیت آنها ، اظهارات آینده نگر ، مستلزم خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی ، کلی و خاص است و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر اظهارات آینده نگر به دست نیامد. اگر یک یا چند مورد از این خطرات تحقق یابد ، یا باید فرضیات زمینه ای نادرست به اثبات برسد ، ممکن است نتایج واقعی ما از نظر پیش بینی شده از نظر مادی تفاوت داشته باشد. باید درک کنید که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشند. این عوامل و سایر موارد در جدیدترین گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F ارائه شده در مورد کاملاً کامل مورد بحث قرار گرفته است 28 اکتبر 2019 و در پرونده های دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. لیست عواملی که در آن بحث شده است جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات آینده نگر برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید هم این فاکتورها و هم سایر عدم قطعیت ها و وقایع را با دقت در نظر بگیرید. بیانیه های پیشرو فقط در تاریخ مورد نظر خود اعمال می شوند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آنها ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در نتیجه آینده و چه در موارد دیگر ، انجام نمی دهیم.

مطلب مرتبط  LONGi به عنوان اولین شرکت در بخش خورشیدی که بیش از 20 گیگاوات در محموله های ماژول در سال 2020 فراتر رفته است ، به یک نقطه عطف جدید رسیده است

SOURCE Sasol Limited

پاسخی بگذارید