SOL: Sasol Lmited – بیانیه معاملات سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020

SOL: Sasol Lmited – بیانیه معاملات سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020

جوهانسبورگ، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – Sasol نتایج مالی گروهی را برای سال منتخب اعلام می کند 30 ژوئن 2020 (سال مالی 2020) که تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 و کاهش شدید قیمت نفت خام و قیمت محصولات شیمیایی قرار گرفته است. تأثیر محیط ضعیف کلان اقتصادی تا حدی با هزینه شدید پول نقد ، سرمایه در گردش و عملکرد هزینه های سرمایه کاهش یافته است.

به سهامداران توصیه می شود ، برای سال مالی 2020:

  • انتظار می رود ضرر در هر سهم بین R146،75 و R148،15 R14 در مقایسه با درآمد سال قبل از هر سهم R6.97 (نمایانگر کاهش بیش از 100٪) باشد.
  • پیش بینی می شود از دست دادن سرانه هر سهم در مقایسه با درآمد تیتر در سال قبل از هر سهم (HEPS) R30،72 (بین بیش از 100٪) بین 88/22 و 814/8 باشد. و
  • پیش بینی می شود هسته HEPS (CHEPS **) بین R11،02 و R18،56 در مقایسه با CHEPS سال قبل 6537 R37 باشد.

پیش بینی می شود سود تعدیل شده ساسول قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (تعدیل شده EBITDA *) از 17 تا 37 درصد از 476 میلیارد ریال در سال قبل ، به بین 0/30 و 30/5 میلیارد دلار برسد. این نتیجه از کاهش 18 درصدی قیمت رندر برای هر بشکه نفت خام برنت همراه با مواد شیمیایی بسیار نرم جهانی و حاشیه های پالایش شده است که بر حاشیه ناخالص ما تأثیر منفی می گذارد ، خصوصاً در نیمه دوم سال مالی 2020. عملکرد هزینه ثابت نقدی برای نیمه دوم سال به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، تا حدودی جبران کننده تأثیر حاشیه ناخالص پایین.

از دست دادن هر سهم در نتیجه کاهش در EBITDA تنظیم شده و همچنین قابل توجه تعدیل های غیر نقدی درآمدها بود. بیشترین مشارکت مربوط به اختلالات تعدادی از واحدهای تولیدکننده پول به دنبال کاهش چشم انداز بلند مدت کلان اقتصادی و تأثیر ارزش منصفانه پس از شروع بحث های مشارکت برای داراییهای پایه ما در مواد شیمیایی است. ایالات متحده. هزینه های نقص قبل از مالیات جمع آوری شده در حدود مالیات R112 میلیاردی در سال مالی 2020 به رسمیت شناخته شده است. اختلالات و تعدیل ارزش منصفانه بخشهای گزارشگری را به شرح زیر تحت تأثیر قرار داده است:

  • انرژی R12.5 میلیارد در سراسر نمونه کارها؛
  • مواد شیمیایی پایه R71.3 میلیارد ، در درجه اول در ایالات متحده؛ و
  • مواد شیمیایی عملکرد R27،7 میلیارد ، در درجه اول مربوط به سهم خود از دارایی های تولید اتیلن در ایالات متحده.

سایر تنظیمات غیر نقدی شامل موارد زیر است:

  • زیان غیرقابل تحقق 7/7 میلیارد ریال در ترجمه دارایی ها و بدهی های پولی به دلیل تضعیف 23٪ نرخ بسته شدن رند / دلار / دلار آمریکا. و
  • ضررهای غیرقابل تحقق 8/4 میلیارد ریال در ارزیابی ابزارهای مالی و قراردادهای مشتق شده.
  • استهلاک R3.9bn مربوط به واحدهای پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP) که به عملکرد مفیدی رسیده اند.
مطلب مرتبط  منابع Arch برای اعلام نتایج سه ماهه دوم سال 2020 در تاریخ 28 ژوئیه

اطلاعات مالی که این بیانیه معاملاتی در آن مستقر است توسط حسابرسان خارجی شرکت بررسی و گزارش نشده است.

Sasol نتایج مالی سالانه خود را از دوشنبه ، 17 آگوست 2020برای سال به پایان رسید 30 ژوئن 2020. با توجه به شیوع بیماری همه گیر COVID-19 و محدودیت های مرتبط با آن در مجامع عمومی ، ساسول تصمیم گرفته است تا نتایج نتایج خود را از قبل ضبط کند. رئیس و مدیر اجرایی ساسول ، Fleetwood Grobler، و مدیر ارشد مالی ، پل ویکتور، نتایج را ارائه می دهد. ارائه از پیش ضبط شده در دسترس خواهد بود 17 آگوست 2020 در پیوند زیر: https://www.corpcam.com/Sasol17082020.

یک کنفرانس تلفنی نیز از طریق پخش اینترنتی در ساعت 15:00 (SA) با Fleetwood Grobler و پل ویکتور برای بحث در مورد نتایج و ارائه به روزرسانی در مورد تجارت. لطفاً با ثبت نام آنلاین مشارکت خود را تأیید کنید: https://www.corpcam.com/Sasol17August2020

* تعدیل EBITDA با تنظیم سود عملیاتی برای استهلاک ، استهلاک ، پرداختهای مبتنی بر سهام ، اقلام تجدید اندازه گیری ، تغییر در نرخ تخفیف مقررات توانبخشی ما ، کلیه سود و زیان ترجمه غیرقابل محاسبه و کلیه سود و زیان غیرقابل تصرف در مشتقات و فعالیت های حصارکشی ما محاسبه می شود. .

** هسته HEPS با تنظیم درآمد سرفصل با موارد غیرقابل تکرار ، ضرر و زیان درآمده از پروژه های قابل توجه سرمایه (بیش از R4 میلیارد) که به بهره برداری مفید رسیده اند و هنوز هم در حال افزایش است ، همه سود و زیان ترجمه (تحقق یافته و غیر واقعی) محاسبه می شود. سود و ضرر در مشتقات و فعالیتهای حصارکشی ما (تحقق یافته و غیرواقعی) و پرداختهای مبتنی بر سهم در اجرای معاملات BBBEE. تنظیمات مربوط به ارزش گذاری مشتقات ما در پایان دوره برای از بین بردن ناپایداری سود است زیرا این ابزارها با استفاده از منحنیهای رو به جلو و سایر عوامل بازار در تاریخ گزارش ارزش گذاری می شوند و می توانند از دوره ای متفاوت باشند. ما معتقدیم درآمد اصلی تیتر اندازه گیری مفیدی از عملکرد عملیاتی پایدار گروه است.

مطلب مرتبط  Tronox تاریخ هایی را برای انتشار سود و درآمد در سه ماهه دوم سال 2020 اعلام می کند

تنظیم شده EBITDA و Core HEPS شرایط مطابق با IFRS تعریف نشده اند و ممکن است با اقدامات مشابه تحت عنوان گزارش شده توسط شرکت های دیگر قابل مقایسه نباشند. تنظیمات فوق به عهده کارگردانان ساسول است. تنظیمات فقط برای اهداف گویا و به دلیل ماهیت آنها تهیه شده است ، ممکن است وضعیت مالی ساسول ، تغییرات در سهام ، نتایج عملیات یا جریان پول را به طور عادلانه نشان ندهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
روابط سرمایه گذار ساسول ،
فروزا سیدمدیر ارشد روابط سرمایه گذار
تلفن مستقیم: +27 (0) 82 557 7740
[email protected]

سلب مسئولیت – اظهارات رو به جلو

ساسول ممکن است در این سند اظهارات خاصی را ارائه دهد که واقعیت تاریخی نیستند و مربوط به تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده و برآورد مبلغی که هنوز قابل تعیین نیستند ، بنا شده اند. این اظهارات همچنین ممکن است مربوط به چشم انداز آینده ، انتظارات ، تحولات و استراتژی های تجاری ما باشد. نمونه هایی از چنین بیانیه های آینده نگر شامل تأثیر همه گیر رمان کروناویروس (COVID-19) بر فعالیت شرکت ساسول ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی و اظهارات مربوط به اثربخشی اقدامات انجام شده توسط ساسول نیست. برای پرداختن و یا محدود کردن هرگونه تأثیر COVID-19 در تجارت خود؛ اظهارات مربوط به نوسانات نرخ ارز ، تغییر قیمت نفت خام ، رشد حجم ، افزایش سهم بازار ، بازده کل سهامدار ، اجرای پروژه های رشد ما (از جمله LCCP) ، ذخایر نفت و گاز ، کاهش هزینه ، استراتژی تغییر آب و هوا و چشم انداز عملکرد تجاری. کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “جستجو” ، “خواست” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “تلاش” ، “هدف” ، “پیش بینی” و “پروژه” و اصطلاحات مشابه برای شناسایی چنین بیانیه های آینده نگر ، اما وسیله منحصر به فرد برای شناسایی چنین اظهاراتی نیستند. با توجه به ماهیت آنها ، بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت های ذاتی ، کلی و خاص هستند و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر اظهارات آینده نگر به دست نیامد. اگر یک یا چند مورد از این خطرات تحقق یابد ، یا باید فرضیات زمینه ای نادرست به نظر برسند ، ممکن است نتایج واقعی ما از نظر پیش بینی شده از نظر معنوی متفاوت باشد. باید درک کنید که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشند. این عوامل و سایر موارد در جدیدترین گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F ارائه شده در مورد کاملاً کامل مورد بحث قرار گرفته است 28 اکتبر 2019 و در پرونده های دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. لیست عواملی که در آن بحث شده است جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات آینده نگر برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید هم این فاکتورها و هم سایر عدم قطعیت ها و وقایع را با دقت در نظر بگیرید. بیانیه های پیشرو فقط در تاریخ مورد نظر خود اعمال می شوند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آنها ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در نتیجه آینده و چه در موارد دیگر ، انجام نمی دهیم.

مطلب مرتبط  CNX اعلام کرد قصد دارد 400 میلیون دلار از یادداشت های ارشد خود را که در سال 2022 به دست آمده است 5.875 و پس از آن به روز رسانی مالی ارائه می کند

SOURCE Sasol Limited

پاسخی بگذارید