Solar Canadian مدیر جدیدی را به عضو هیئت مدیره منصوب می کند و تیم مدیریتی را قبل از لیست برنامه ریزی شده از شرکت تابعه MSS خود سازماندهی مجدد می کند

Solar Canadian مدیر جدیدی را به عضو هیئت مدیره منصوب می کند و تیم مدیریتی را قبل از لیست برنامه ریزی شده از شرکت تابعه MSS خود سازماندهی مجدد می کند

گوئلف ، روشن، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Canadian Solar Inc. (“شرکت” یا “Canadian Solar”) (NASDAQ: CSIQ) ، امروز انتصاب لسلی لی هسیان چانگ را به عنوان مدیر مستقل در هیئت مدیره خورشیدی کانادا اعلام کرد از مدیران ، موثر است 25 سپتامبر 2020.

علاوه بر این ، و در آماده سازی برای برنامه ریزی اولیه تولید IPO در چین شرکت تابعه Canadian Solar’s Module and System Solutions (“MSS”) یا CSI Solar Co. Ltd. (“CSI Solar”):

  • یان ژوانگ به عنوان رئیس CSI Solar منصوب می شود و از نقش خود به عنوان رئیس و مدیر عامل Canadian Solar کناره گیری می کند. آقای ژوانگ به عنوان مدیر در تابلوی خورشیدی کانادا باقی مانده است.
  • گوانگچون ژانگ به عنوان معاون ارشد ، عملیات و فناوری CSI Solar منصوب می شود ، و از سمت خود به عنوان معاون ارشد و مدیر ارشد ساخت Canadian Solar کناره گیری می کند.

هر دو قرار م areثر هستند 29 سپتامبر 2020.

همزمان ، لزلی لی هسیان چانگ ، یان ژوانگ و گوانگچون ژانگ موثر ، به هیئت مدیره CSI Solar منصوب می شوند 25 سپتامبر 2020.

آقای Leslie Li Hsien Chang از سال 2014 به عنوان مشاور ارشد CITIC Capital (هولدینگ) محدود خدمت کرده است. پیش از این آقای چانگ به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت و مدیر هیئت مدیره در چندین شرکت ذکر شده در هنگ کنگ. وی در سال 1994 به عنوان مدیر کل ، امور مالی محدود به CITIC Pacific پیوست و بعداً مدیر اجرایی و معاون مدیرعامل شرکت مسئول مدیریت مالی ، حسابداری و خزانه داری گروه شد. آقای چانگ همچنین به عنوان مدیر اجرایی و مدیر ارشد اجرایی HKC (هولدینگز) محدود خدمت می کرد. مدیر اجرایی و نایب رئیس شرکت سرمایه گذاری انرژی های تجدیدپذیر چین محدود؛ مدیر جایگزین در هیئت مدیره Cathay Pacific Airways Limited و مدیر غیر اجرایی مستقل Pou Sheng International (Holdings) Limited ، از جمله نقش های دیگر. آقای چانگ کار خود را پس از فارغ التحصیلی از آغاز کرد دانشگاه جورج میسون در سال 1984 دانشکده تجارت بود و به دفتر KPMG نیویورک پیوست. او شریک یک شرکت متخصص در صنعت خدمات مالی شد و به عنوان مدیر عمل چینی خدمت کرد. آقای چانگ به عنوان یک حسابدار رسمی در این کشور خدمت می کرد ایالت نیویورک و عضو م Instituteسسه حسابداران رسمی دولتی آمریکا ، حسابداران مدیریت جهانی منصوب و م Instituteسسه حسابداران رسمی معتبر هنگ کنگ.

مطلب مرتبط  فیروزه هیل نتایج رای گیری برای مدیران را اعلام کرد

آقای. یان ژوانگ در سال 2009 پس از پیوستن به شرکت به عنوان مدیر مستقل در سال 2007 به تیم مدیریت خورشیدی کانادا پیوست. در طول 11 سال گذشته ، وی نقش های مختلف رهبری را ایفا کرده است ، اخیراً به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل و قبلا به عنوان سرپرست مدیر اجرایی ، معاون ارشد و مدیر ارشد بازرگانی و مدیر فروش و بازاریابی جهانی. آقای ژوانگ در گسترش بین المللی Canadian Solar ، ایجاد برند جهانی شرکت ، تیم های فروش ، کانال های توسعه تجارت و عملیات پشتیبانی نقش مهمی داشته است. قبل از پیوستن به Canadian Solar ، آقای ژوانگ بیش از 20 سال تجربه ، راه اندازی مشاغل شخصی خود و همچنین خدمت در تعدادی از رهبری نقش در توسعه و استراتژی کسب و کار ، مارک تجاری شرکت ها ، و فروش و بازاریابی در شرکت های چند ملیتی ، از جمله آسیا و اقیانوسیه مدیر منطقه ای برنامه ریزی بازاریابی در موتورولا و رئیس منطقه ای آسیا در Hands-on Mobile Inc. ، یک شرکت رسانه ای و سرگرمی جهانی. آقای ژوانگ دارای دو مدرک کارشناسی ارشد علوم آمار کاربردی از دانشگاه است دانشگاه آلبرتا و در مدیریت بازاریابی از دانشگاه گلف.

آقای. گوانگچون ژانگ از سال 2012 به عنوان مدیر ارشد عملیات (ساخت) Solar Canadian فعالیت کرده و بیش از 18 سال تجربه در صنعت فتوولتائیک خورشیدی دارد. قبل از پیوستن به شرکت ، آقای ژانگ در Suntech Power Holdings Co.، Ltd به عنوان معاون ارشد رئیس تحقیق و توسعه و صنعتی سازی فناوری ساخت از سال 2005 کار می کرد. از 1994 تا 2005 ، آقای ژانگ در مرکز مهندسی فتوولتائیک کار می کرد در دانشگاه نیو ساوت ولز که در استرالیا و Pacific Solar Pty. Limited. آقای ژانگ دانشیار دانشگاه فناوری شاندونگ در چین از سال 1982 تا 1994. آقای ژانگ لیسانس خود را از دانشکده مهندسی الکترونیک در موسسه صنعتی شاندونگ دریافت کرد.

مطلب مرتبط  CITGO بازنشستگی شرکت کنترل خزانه های باری را اعلام کرد

دکتر. شاون کو، رئیس و مدیر عامل شرکت Canadian Solar ، اظهار داشت: “من بسیار خوشحالم که از لزلی در هیئت مدیره استقبال می کنم ، زیرا وی در زمینه آماده سازی برای چین لیست و رشد آینده. من همچنین می خواهم به یان و گوانگچون در نقش های جدیدشان در CSI Solar تبریک بگویم. هر دو همكار طی سالهای گذشته در توسعه شركت نقش مهمی داشته اند و تردیدی ندارم كه مشاركت آنها Canadian Solar و CSI Solar را به اوج جدید می برد. ”

درباره شرکت Canadian Solar Inc.

Solar Canadian در سال 2001 در تأسیس شد کانادا و یکی از بزرگترین شرکتهای برق خورشیدی در جهان است. این یک تولید کننده پیشرو در ماژول های فتوولتائیک خورشیدی و ارائه دهنده راه حل های انرژی خورشیدی است و دارای یک خط لوله متنوع از نظر جغرافیایی از پروژه های انرژی خورشیدی در مقیاس سودمند در مراحل مختلف توسعه است. طی 19 سال گذشته ، Canadian Solar بیش از 46 گیگاوات از ماژول های فتوولتائیک خورشیدی با کیفیت برتر را با موفقیت به بیش از 150 کشور جهان تحویل مشتریان داده است. Canadian Solar یکی از بانکی ترین شرکت ها در صنعت خورشیدی است که از سال 2006 در فهرست NASDAQ به طور عمومی ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، Canadian Solar را در LinkedIn دنبال کنید یا به سایت www.canadiansolar.com مراجعه کنید.

بندرگاه امن / بیانیه های رو به جلو

اظهارات خاصی در این بیانیه مطبوعاتی اظهاراتی آینده نگرانه است که شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی داشته باشد. این اظهارات تحت مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. در برخی موارد ، می توانید اظهارات آینده نگرانه را با عباراتی مانند “معتقد” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” کنید در نظر دارد ، “” تخمین می زند ، منفی این اصطلاحات ، یا اصطلاحات دیگر قابل مقایسه است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را متفاوت کنند شامل شرایط عمومی تجاری و اقتصادی و وضعیت صنعت خورشیدی است. پشتیبانی دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی ؛ منابع موجود سیلیکون با خلوص بالا در آینده ؛ تقاضا برای مصرف نهایی محصولات توسط مصرف کنندگان و سطح موجودی این محصولات در زنجیره تامین ؛ تغییر در تقاضا از مشتریان قابل توجه تغییر تقاضا از بازارهای بزرگ مانند ژاپن، ایالات متحده آمریکا.، هند و چین؛ تغییر در الگوی سفارش مشتری ؛ تغییرات در ترکیب محصول ؛ استفاده از ظرفیت؛ سطح رقابت فشار قیمت گذاری و کاهش متوسط ​​قیمت فروش ؛ تأخیر در معرفی محصول جدید ؛ تأخیر در روند تأیید پروژه در مقیاس مطلوب ؛ تأخیر در ساخت پروژه در مقیاس مطلوب ؛ تأخیر در اتمام فروش پروژه. تأخیر در مراحل احراز صلاحیت برای لیست شرکت تابعه MSS در PRC ؛ موفقیت مستمر در نوآوری های فن آوری و تحویل محصولات با ویژگی های مورد نیاز مشتریان ؛ کمبود در تامین مواد یا ظرفیت مورد نیاز ؛ در دسترس بودن بودجه نوسانات نرخ ارز؛ دادخواست و سایر خطرات همانطور که در پرونده های SEC شرکت شرح داده شده است ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F که در تاریخ ثبت شده است 28 آوریل 2020. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. سرمایه گذاران نباید به این اظهارات آینده نگرانه اعتماد بی جهت داشته باشند. کلیه اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ امروز است ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و Canadian Solar هیچ وظیفه ای را برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی متعهد نمی کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد

مطلب مرتبط  Equinox Gold نتایج حاصل از نشست عمومی سالانه را اعلام می کند

SOURCE Canadian Solar Inc.

لینک های مربوطه

www.canadiansolar.com

پاسخی بگذارید