Soriano Motori مجدداً مدل تجاری بخش موتورسیکلت را ابداع می کند

Soriano Motori مجدداً مدل تجاری بخش موتورسیکلت را ابداع می کند

“ما یک مارک تجاری مانند دیگران نیستیم. ما نمی خواهیم با رویکردی که یک کفش به یک اندازه برای همه مناسب است با مشتریان خود رفتار کنیم. ما یک مارک لوکس با کیفیت محدود هستیم که محصولات خود را برای هر یک از مشتریان خود شخصی سازی خواهیم کرد” ، موید موفقیت کارآفرین مارکو A. Soriano، بنیانگذار شرکت.

تولید صنایع دستی با محصولات کاملاً اروپایی

تولید این موتورسیکلت های برقی صنعتگر به طور متمرکز در واحد اطلاعات لوکس گروه در لکو (ایتالیا) ، در ساحل دریاچه کومو. تیمی از مهندسان با تجربه در بخش تحرک از ایالات متحده و ایتالیا از طراحی تا لمس نهایی قبل از تحویل کار می کند. می تواند حداکثر 12 کارمند باشد که با یک موتور سیکلت کار می کنند ، بدون احتساب پرسنل تدارکات و تحویل. با نرخ تولید فعلی ، می توان روزانه سه موتورسیکلت ساخت.

Soriano Motori همیشه بر استفاده از اجزای کاملاً اروپایی متمرکز شده است و به تهیه کنندگان سطح بالا مانند Paioli یا OZ (تأمین کنندگان معروف والنتینو روسی در Moto GP) و انصراف از تولید ارزان قیمت آسیایی. این گروه می خواهد تمام کنترل کیفیت این محصول لوکس را داشته باشد و بنابراین از مجبور به برداشتن واحدها از بازار به دلیل خرابی سیستم جلوگیری می کند ، زیرا این امر قبلاً در مارک های دیگر این بخش رخ داده است. علاوه بر این ، از این طریق از پایداری ، تولید و اقتصاد محلی حمایت می شود.

مطلب مرتبط  داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

این برند تاکنون پلت فرم خود را با دو موتور و سیستم ترمز ثبت کرده است. راه دیگر تجارت این است که به تولیدکنندگان دیگر اجازه دهد از این عناصر استفاده کنند و در ازای آن حق امتیاز دریافت کنند. این پیشرفت ها در زمینه R + D + I به تولید اتومبیل ، هواپیمایی یا هوانوردی گسترش خواهد یافت.

بنیاد Soriano آموزش بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا را تسهیل می کند

مهندسی اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. Soriano Motori ، با جفت شدن با آن ایتالیا طراحی مشهور محصول لوکس ، می خواهد بهترین محصول را برای مشتریان خود ایجاد کند. قاره قدیمی تاریخ ، تجربه و ارزشهایی را ارائه می دهد که خانواده Soriano از ابتدای قرن هجدهم در تمام مشاغل خود از آنها دفاع کرده است.

مطلب مرتبط  مهندسان روسی اولین وسیله نقلیه خورشیدی بدون سرنشین را در زمین اثر اختراع کردند

به همین دلیل ، Soriano Motori تصمیم گرفته است بنیادی برای آموزش ایجاد کند. هدف اصلی ترویج مبادله بین بهترین مهندسی و طراحی اکثر دانشکده های اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا است ایالات متحده آمریکا پیشنهاد ، به طوری که دانش آموزان پیشرفت های هر دو منطقه را یاد بگیرند. بهترین دانش آموزان قادر به عضویت در خانواده بزرگ Soriano Scholtz von Hermensdorff خواهند بود.

علاوه بر این ، در مدت 5 تا 10 سال Soriano چندین باشگاه انحصاری برای مشتریان خود در چندین شهر در سراسر جهان ایجاد کرده است. در این مراکز اتاق های نمایشگاه ، رستوران ها ، کلوپ های شبانه و یک موزه کوچک از خانه وجود خواهد داشت. تیم Soriano خودش حتی می تواند در مدارهای Moto GP باشد.

مطلب مرتبط  پترولن LLC جایزه D.O.E. کمک هزینه برای نظارت بر زیرسطحی در زمان واقعی

درباره Soriano Motori:

هدف اصلی Soriano Motori در سال 2020 تاسیس شده است ، ایجاد میراثی از اختراع ، نوآوری و مدرنیزه کردن ، همانطور که ریكاردو Soriano-Scholtz von Hermensdorff ، بنیانگذار The Soriano-Pedroso SpA در پاریس در سال 1919 و بعدا R. Soriano SrL در مادرید در سال 1939 (اولین شرکت تولیدی اسپانیا).

تیمی از مهندسان با تجربه گسترده در پیشرانه الکتریکی از اتحادیه اروپا و ایالات متحده برای ایجاد نمادی در دنیای موتور سیکلت که به نوبه خود از فناوری های پیشرفته امروزی نشات می گیرد ، از نزدیک همکاری کرده اند.

مارکو آنتونیو سوریانو همچنین یکی از مشارکت کنندگان کتاب “فیل سایبری در اتاق هیئت” از ماتیو گورژ بوده است. وی همراه با نویسندگان دیگر ، شرکتها را از اهمیت سرمایه گذاری در امنیت سایبری برای جلوگیری از خرابی و نقض سیستم آگاه می کند. این کتاب هم اکنون در سراسر جهان به فروش می رسد.

منبع Soriano Motori

پاسخی بگذارید