S&P Global Market Intelligence پروفایل های ساعتی قیمت را برای پشتیبانی از انتقال انرژی از تولید برق سنتی به انرژی های تجدیدپذیر راه اندازی می کند

S&P Global Market Intelligence پروفایل های ساعتی قیمت را برای پشتیبانی از انتقال انرژی از تولید برق سنتی به انرژی های تجدیدپذیر راه اندازی می کند

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – S&P Global Market Intelligence یک مجموعه داده انتقال انرژی جدید را معرفی می کند که شامل پیش بینی های ساعتی قیمت ها برای هاب های نیروگاه به عنوان بخشی از سری پیش بینی های خود است. مجموعه داده های جدید شرکت کنندگان در بازار را قادر می سازد تا زمانی از روز را که یک مرکز می تواند مقدار حاصل از انرژی را به حداکثر برساند ، تجزیه و تحلیل و پیش بینی کنند و در مورد چگونگی تغییر شکل قیمت های روزانه در آینده بینایی کسب کنند.

این مجموعه داده جدید همراه با سایر بینش های هوش بازار جهانی S&P از جمله نقشه برداری پروژه ، مسیرهای خطوط انتقال ، قیمت بازار اپراتور مستقل سیستم (ISO) ، پروژه های ذخیره سازی باتری و استانداردهای نمونه کارها تجدید پذیر در سطح کشور ، یک دیدگاه اساسی منحصر به فرد در مورد چگونگی گیاه یا نوع نسل ممکن است در طول عمر عملیاتی خود کرایه داشته باشد.

وی گفت: “درک اینکه چگونه اقتصاد تأثیر شبکه در یک نیروگاه نیرو دارد ، رمزگشایی سیگنالهایی است که انتقال از منابع تولید سنتی به انرژیهای تجدید پذیر را هدایت می کنند.” استیو پایپر، مدیر تحقیقات انرژی در S&P Global Market Intelligence. وی افزود: “داشتن بینش های متفاوت عمیق در زمین ، دیدی منحصر به فرد به روندهای گسترده تر بازار می دهد ، از جمله اینکه آیا منطقه ای با فناوری خاصی مناسب تر است و احتمالاً سرمایه گذاری در آنجا جریان خواهد داشت.”

مطلب مرتبط  ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

با استفاده از این مجموعه داده جدید ، S&P Global Market Intelligence دریافت که منابع بادی در کالیفرنیا برای سرمایه گذاری در اوج قیمت گذاری داخل روز ، موقعیت بهتری پیدا کرده اند. این تجزیه و تحلیل نشان داد که با غروب خورشید و تولید خورشید در شبکه متوقف می شود ، منابع متعارف و بالقوه گرانتری آنلاین می شوند تا تلفات شبانه خورشید را جبران کنند. ساعات شب دوره ای است که مزارع بادی ارزش اقتصادی بیشتری نسبت به خورشیدی به خود اختصاص می دهند ، بنابراین به یک گزینه تجدید پذیر جذاب تر تبدیل می شوند.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری جدید برای پرکردن فیدرهای پرنده سخت دسترسی (CTK-2300) را توسعه می دهد

این مجموعه داده به فعالان بازار مانند شرکت های برق ، تولیدکنندگان بازرگانان ، شرکت های گاز و شرکت های بزرگ نفتی امکان انجام موارد زیر را می دهد:

  • محاسبه اقتصادی چگونگی نوسانات خروجی باد و / یا نیروگاه های خورشیدی در زمان روز و ارائه بینشی که مکان هایی را نشان می دهد که بیشترین سود را از ذخیره باتری می برند.
  • بینش های پیش بینی قیمت ساعتی و روزانه را در مدل ها و الگوهای خاص خود ادغام کنید.
  • ارزیابی گزینه عملکرد برای حمایت از سرمایه گذاری ، M&A و تجزیه و تحلیل بازار و مطابقت تولید انرژی های تجدید پذیر و قیمت ها با زمان در دسترس بودن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بینش پیش بینی قدرت S&P Global Market Intelligence ، لطفا اینجا را ببینید.

درباره S&P هوش بازار جهانی
در S&P Global Market Intelligence ، ما اهمیت اطلاعات دقیق ، عمیق و بصیرت را درک می کنیم. ما داده ها ، تحقیقات و اخبار مالی و صنایع را در ابزاری ادغام می کنیم که به ردیابی عملکرد ، تولید آلفا ، شناسایی ایده های سرمایه گذاری ، ارزیابی و ارزیابی ریسک اعتبار کمک می کند. متخصصان سرمایه گذاری ، آژانس های دولتی ، شرکت ها و دانشگاه های سراسر جهان از این هوش اساسی برای تصمیم گیری در زمینه تجارت و مالی با اعتقاد متقابل استفاده می کنند.

مطلب مرتبط  EnLink Midstream برای شرکت در کنفرانس های سرمایه گذاران

S&P Global Market Intelligence بخشی از S&P Global (NYSE: SPGI) ، مهمترین ارائه دهنده رتبه بندی اعتباری ، معیارها و تجزیه و تحلیل های جهانی در بازارهای جهانی سرمایه و کالا است که راه حل های ESG ، داده های عمیق و بینش در مورد عوامل مهم کسب و کار را ارائه می دهد. S&P Global بیش از 160 سال است که اطلاعات ضروری را فراهم می کند که قفل فرصت را باز می کند ، رشد می کند و پیشرفت را تسریع می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.spglobal.com/marketintelligence مراجعه کنید.

تماس با رسانه
آماندا اوی
S&P هوش بازار جهانی
+1 212-438-1904
[email protected]

SOURCE S&P هوش بازار جهانی

لینک های مربوطه

https://www.spglobal.com/marketintelligence

پاسخی بگذارید