S&P Global Platts اولین مقادیر روغن نباتی تصفیه شده با آب (HVO) را در اروپا راه اندازی می کند

S&P Global Platts اولین مقادیر روغن نباتی تصفیه شده با آب (HVO) را در اروپا راه اندازی می کند

لندن، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – S&P Global Platts (“Platts”) ، پیشروترین ارائه دهنده اطلاعات و قیمت معیار برای کالاها و بازارهای انرژی ، مقادیر روغن نباتی تصفیه شده با آب (HVO) را برای اولین بار در بازار راه اندازی کرده است اروپا. این ارزیابی های روزانه که از آن زمان به بازار ارائه شده است 17 آگوست، شفافیت بیشتری را به بازار وارد کنید زیرا صنعت حمل و نقل از انتقال انرژی به سمت منابع انرژی با کربن کمتر استقبال می کند. ارزیابی روزانه قیمت S&P Global Platts HVO بر اساس هزینه منعکس کننده هزینه HVO تولید شده از روغن پخت و پز استفاده شده بر اساس پالایشگاه سابق در شمال غربی اروپا. ارزیابی روزانه قیمت به دلار در هر تن (میلی متر) منتشر می شود.

ایان ناگهان، مدیر محتوای جهانی ، فلزات و کشاورزی در S&P Global Platts ، گفت: “اتحادیه اروپا به طور واضح جهت سفر را برای سیاست طی 10 سال آینده و حتی 30 سال آینده با یک دستورالعمل تجدید نظر شده در مورد انرژی های تجدید پذیر و یک توافق بلند پروازانه سبز نشان داد. این اهداف الزام آور را برای گنجاندن 14٪ از انرژی های تجدید پذیر در حمل و نقل میزان تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 تا 55٪ در مقایسه با سطح 1990 کاهش یافته است ، اتحادیه اروپا پیش بینی خنثی سازی کربن تا سال 2050 را دارد. اروپا، و با ادامه COVID در ایجاد عدم اطمینان در بازار ، ما شاهد افزایش تقاضا برای شفافیت قیمت در سوخت های تجدیدپذیر مانند HVO هستیم. این ارزیابی های جدید HVO این اطمینان را به فعالان بازار حمل و نقل می دهد که در بازارهای متغیر تجارت کنند. “

مطلب مرتبط  پلتفرم سونونیکلود شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه هوش صنعتی در WAIC 2020 شد

پلاتس افزایش علاقه به سوخت های تجدیدپذیر را در بازارهای حمل و نقل مشاهده کرده است که بخشی از آن ناشی از انتقال به سوخت های کم کربن است. در حالی که بازارهای نقطه در بسیاری از این کالاها هنوز به اندازه کافی برای پشتیبانی از ارزیابی قیمت نقطه ای نرسیده اند ، Platts ساختار هزینه های مربوطه را تجزیه و تحلیل کرده و اکنون مقادیر محاسبه شده برای HVO را منتشر می کند.

طی سه ماه گذشته ، ارزیابی های HVO Platts Northwest European HVO تقریبا 4.2 برابر قیمت گازوئیل گوگرد فوق العاده کم و متوسط ​​بوده است 1338.5 دلار/ میلی لیتر ، در حالی که ارزیابی دیزل گوگرد فوق العاده کم Platts در همان منطقه به طور متوسط ​​است 332.6 دلار. حق بیمه HVO نشان دهنده تمایل بسیاری از شرکت ها برای افزایش پایداری سوخت مورد استفاده و همچنین دستیابی به اهداف زیست محیطی ملی است. این راه اندازی به دنبال رایزنی گسترده با تولیدکنندگان ، مصرف کنندگان ، بازرگانان و دیگران در بازارهای سوخت های زیستی اروپا به دلیل رشد تقاضا برای مصرف و عرضه گازوئیل تجدید پذیر است.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت در مورد دستاوردهای 2019 را اعلام کرد

“پیش بینی می شود تقاضای HVO اروپا فقط برای حمل و نقل جاده ای در سال 2030 به بیش از 3 میلیون تن افزایش یابد ، در حالی که بیشترین تولید آن از پسماندها و باقی مانده ها به 2 میلیون تن در سال 2020 رسیده است.” پاتریشیا لوئیس-مانسو، رئیس کشاورزی و تجزیه و تحلیل سوخت های زیستی ، S&P Global Platts. “در همان زمان ، انتظار می رود ظرفیت HVO در مدت مشابه در جهان تقریباً 4 برابر شود.”

روغن نباتی تصفیه شده با آب که معمولاً از آن به عنوان گازوئیل تجدید پذیر یاد می شود ، از طریق فرآوری آب و روغن و چربی تولید می شود و می تواند به عنوان سوخت جایگزین در موتورهای دیزلی مورد استفاده قرار گیرد و بیش از 90٪ پس انداز گاز گلخانه ای (GHG) را در مقایسه با گازوئیل پایه فسیلی ارائه دهد. افزایش اهداف کاهش انتشار در سراسر اتحادیه اروپا و افزایش مجوزهای ترکیب سوخت های زیستی یکی از تمرکزهای اصلی در بازار گازوئیل مبتنی بر زیست توده در اروپا در سال 2020 بوده است زیرا اتحادیه اروپا تلاش می کند تا اثر کربن بخش حمل و نقل جاده ای را کاهش دهد. با افزایش اختیارات سال به سال اما مشخصات دیزل در اروپا اجازه ندادن بیش از 7٪ از سوخت از یک سوخت زیستی تشکیل شود ، رسیدن به این اهداف به طور فزاینده ای دشوار است.

مطلب مرتبط  ایان رابرتسون مدیر عامل شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. بازنشسته می شود

فرضیات محاسبه ارزیابی HVO ، ارائه شده توسط Platts Analytics ، براساس ارزیابی های موجود Platts و سایر هزینه های ثابت است. ورودی های HVO شامل روغن پخت و پز روغن CIF و هیدروژن هلند SMR است که به هزینه های ثابت پالایشگاه دیزل تجدید پذیر اضافه می شود و سپس اعتبارات محصول جانبی را برای بارهای FOB ARA پروپان و نفتا CIF NWE کسر می کند. Platts بر اساس بازخورد بازار و با توسعه هر دو بازار ، مشخصات و مفروضات پیش رو را بررسی می کند.

در باره S&P Global Platts
در S&P Global Platts ، ما اطلاعات لازم را ارائه می دهیم. شما با اطمینان بیشتری تجارت و تصمیمات تجاری آگاهانه می گیرید. ما پیشروترین ارائه دهنده مستقل اطلاعات و قیمت معیار برای کالاها و بازارهای انرژی هستیم. مشتریان در بیش از 150 کشور جهان برای ارائه شفافیت و کارایی بیشتر به بازارها به تخصص ما در اخبار ، قیمت ها و تجزیه و تحلیل ها نگاه می کنند. پوشش S&P Global Platts شامل نفت ، گاز ، LNG ، نیروگاه ، پتروشیمی ، فلزات ، کشاورزی و کشتیرانی است.

S&P Global Platts بخشی از S&P Global (NYSE: SPGI) است که اطلاعات اساسی را برای افراد ، شرکت ها و دولت ها فراهم می کند تا با اطمینان تصمیم گیری کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.platts.com مراجعه کنید.

SOURCE S&P Global Platts

لینک های مربوطه

http://www.platts.com

پاسخی بگذارید