SpiderTech خود کانادا ماسک های صورت DIY و راحت و بی بند و باری را راه اندازی کرد ، زیرا دولت کانادا خواستار استفاده بیشتر از ماسک است

SpiderTech خود کانادا ماسک های صورت DIY و راحت و بی بند و باری را راه اندازی کرد ، زیرا دولت کانادا خواستار استفاده بیشتر از ماسک است

قبل از COVID-19 ، SpiderTech برندی بود که توسط میلیون ها ورزشکار در سراسر جهان شناخته شده است و از نوار کینزیولوژی دقیق آن برای تسکین فشار عضلانی و درد استفاده می کند. از آن زمان ، این شرکت با قرار دادن محصولات خود در تلاش است تا چسب نرم افزار ایمن تر ، ایمن تر و راحت تری برای کارمندان پزشکی فراهم کند. و حالا ، ماسک های روزمره را برای همه دیگران انجام دهید.

ماسک های نوار کینزیولوژی DIY SpiderTech ، که با افتخار ساخته شده اند کانادا، از مواد قابل تنفس ساخته شده اند که به عنوان فیلتر دهان و بینی کاربر عمل می کنند و محافظت کامل از مهر و موم را ارائه می دهند. ماسک های یکبار مصرف و انعطاف پذیر مستقیماً به پوست می چسبند و از این طریق تسمه هایی در اطراف گوش یا سر فرد از بین می رود. ماسک های نوار کینزیولوژی حتی با فعالیت شدید در جای خود باقی می مانند و در نتیجه می توانند آلودگی را که از طریق تنظیم مداوم ماسک های معمولی ایجاد می شود ، کاهش دهند. آنها همچنین با ارائه رولت های XL با قیمت 5.25 دلار که حداکثر 30 ماسک را تشکیل می دهند – با هزینه ای در حدود – 17 سنت هر یک – در هفت رنگ.

مطلب مرتبط  همکاران محصولات کالوم ، L.P. برای انتشار نتایج سه ماهه اول سال 2020 در 7 مه

دکتر گفت: “نوار کینزیولوژی ما فقط به نظر می رسد ماده ای باشد که به راحتی برای ماسک های صورت قابل ترجمه است. این احساس خوب است که بدانیم ما در محافظت بالقوه کانادایی ها از ویروس از طریق یک محصول ستاره ای و دخالت در سایر ابتکارات ایمنی عمومی نقش داریم.” . نیک مارتچنکو، SpiderTech.

مطلب مرتبط  CPFL Energia گزارش سالانه 2019 (فرم 20-F) را در SEC منتشر می کند

در اوایل سال جاری ، SpiderTech نوارهای محافظ صورت را برای کارمندان مراقبت های بهداشتی معرفی کرد. آنها به عنوان مانعی در برابر چهره کاربر و ماسک درجه پزشکی یا عینک خود عمل می کنند تا از ساییدگی پوستی که کارگران بالینی خط مقدم استفاده طولانی مدت از آن داشتند جلوگیری کنند – آنها را مستعد ابتلا به عفونت ها و مشکلات بهداشتی کنند.

مطلب مرتبط  نتایج گزارش های تلفیقی آب Q2 2020

این شرکت همچنین آموزش های YouTube را در مورد چگونگی ساخت ماسک ایجاد کرده است و حامی مالی غیرانتفاعی ، Masking Together است ، که به شما اطمینان می دهد از تهیه کافی ماسک های صورت پزشکی با درجه پزشکی به کارمندان بیمارستان کانادایی مراقبت از بیماران COVID-19 کمک می کنید.

SpiderTech که در سال 2009 تاسیس شد ، بخشی از صنایع NUCAP است – که دارای 25 سال سابقه موفق در تولید محصولات مرتبط با ایمنی است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.SpiderTech.com مراجعه کنید.

SOURCE SpiderTech

پاسخی بگذارید