StarPak از گسترش و سرمایه گذاری مداوم در ماشین آلات چاپ و اکستروژن W&H خبر می دهد

StarPak از گسترش و سرمایه گذاری مداوم در ماشین آلات چاپ و اکستروژن W&H خبر می دهد

هوستون، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – StarPak ، یک چاپگر کاملاً یکپارچه و پیشرو در تولید محصولات بسته بندی انعطاف پذیر با کیفیت بالا ، با سه پرس W&H جدید (یک دستگاه VISTAFLEX و دو MIRAFLEX II) و یک فیلم دمیده شده W&H VAREX II ، از گسترش قابل توجه دیگر ظرفیت خود خبر داده است. خط این شرکت همچنین برای حمایت از رشد آینده خود اعلام کرده است که امکانات 150،000 فوت مربع را توسعه می دهد.

جدیدترین پرس VISTAFLEX 67 اینچ 10 رنگه فعال و فعال است و StarPak W & H را به بزرگترین مشتری VISTAFLEX در سراسر جهان تبدیل می کند. با توسعه این سرمایه گذاری ، این شرکت دو پرس 52 “10 رنگ MIRAFLEX II اضافه می کند که در سال 2021 به بهره برداری می رسد. علاوه بر این ، شرکت خط اکستروژن فیلم دمیده 5 لایه VAREX II 134 “را تحویل می گیرد.

VISTAFLEX پیشرو در صنعت سرعت بی سابقه حداکثر 2،625 فوت در دقیقه و توانایی تهیه و ذخیره حداکثر پنج شغل دیگر را در حین کار مطبوعات فراهم می کند. مطبوعات MIRAFLEX II اتوماسیون پیشرفته ای را فراهم می کند که امکان تنظیم سریع و تغییرات شغلی را به حداقل می رساند. این تجهیزات اضافی در StarPak’s قرار می گیرند شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا تأسیسات ، که 150،000 فوت مربع فضای تولید اضافی را برای حمایت از این گسترش ظرفیت اضافه می کند.

مطلب مرتبط  Seadrill قصد حذف از بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)

مایک اوکروپینا، مدیرعامل Five Star ، اظهار داشت ، “ادامه سرمایه گذاری ما در ظرفیت ، تعهد StarPak را در حمایت از رشد مشتری امروز و سالهای آینده برجسته می کند. گسترش توانایی های ما با پیشرفته ترین دستگاه های فشار ، اکستروژن و اتوماسیون به ما اجازه می دهد تا تمرکز خود را حفظ کنیم. در مورد کیفیت و نوآوری پیشرو در صنعت در تمام بخشها “.

مطلب مرتبط  نانو مقیاس نوآوری در دنور ، CO بزرگتر می شود

حدود پنج ستاره

خانواده شرکتهای پنج ستاره گروهی یکپارچه از شرکتهای تولیدی واقع در هوستون ، تگزاس، و بصورت عمودی در چندین امکان که شامل اکستروژن ، چاپ و عملیات تبدیل می باشد ، یکپارچه شده است. Five Star راه حل های نوآورانه بسته بندی را برای شرکتهای کالای بسته بندی شده مصرف کننده Fortune 500 و خرده فروشان بزرگ ملی در پنج نهاد تجاری زیر ارائه می دهد:

  • StarPak ترکیبی از قابلیت چاپ پیشرفته و اکستروژن برای تهیه طیف گسترده ای از فیلم های چاپی مورد استفاده برای کیسه ها و کیسه های مواد غذایی مصرف کننده و حیوانات خانگی خانگی ، بسته بندی بیش از حد بسته بندی ، حوله و دستمال کاغذی ، کیسه های چند بسته ای ، کیسه های شیرینی پزی ، و چاپ رول چاپی برای پایه متنوعی از CPG است. مشتری ها
  • Polytex گونی های بافته شده چند لایه ، کیسه های مهر و موم چهارگانه ، کیسه ها و سایر ساختارهای انعطاف پذیر را برای بازارهای مختلف مصرف و کشاورزی ، از جمله غذاهای خانگی و غذاهای خانگی فراهم می کند.
  • Superbag تولید کننده و مبدل پیشگام حمل و نقل خرده فروشی ، کیف های مواد غذایی ، کیسه های تی شرت و فیلم های اکسترود شده با تمرکز بر محیط زیست است.
  • Fresh Pak یک فرآیند بازیافت پیشرفته است که محصولات اکسترود شده متمرکز بر محیط زیست از جمله ورق های لغزش و ورق های ردیف را تولید می کند و پردازش عوارض رزین های بازیافتی پس از مصرف (PCR) و صنعتی را فراهم می کند.
  • Jumbo Bag کیسه های ظرفی فله ای را ارائه می دهد که به صورت سفارشی طراحی شده اند تا برنامه های مشتری طلب را برآورده کنند.
مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP Solar Energy Technology (ژجیانگ) در حال بررسی مدلهای جدید برای فروش خارجی ماژول ها است

تماس با رسانه: تیم وایت (346) 701-7024

تصاویر مرتبط

starpak-logo.jpg
آرم StarPak

منبع StarPak

پاسخی بگذارید