SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مخزن ذخیره سازی مخزن آب مخزن SteelCore مستقر در ساکرامنتو ، کالیفرنیا امروز اعلام کرد که آنها و تأمین کنندگان آنها صنعتگر ماهر بیشتری استخدام می کنند تا نقش های حیاتی را در خط تولید تولید پانل های فولادی موج دار که در ایجاد مخازن ذخیره آب استفاده می شود ، پر کند. این مخازن برای کاربردهایی که به کمتر از 700 گالن تا کاربردهای بزرگ صنعتی که به 3 میلیون گالن نیاز دارند ، طراحی و ساخته شده اند.

که در کالیفرنیا تعداد و شدت آتش سوزی ها در هر تابستان و کشورهای اطراف آن نیاز فوری برای بسیاری فراهم کرده است تا بهتر آماده شوند و با ارزش ترین کالای موجود ، آب را داشته باشند. به نظر می رسد این آتش سوزی های وحشی که طی 4 سال گذشته بسیار آزار دیده است ، شرایط جدید طبیعی است و لازم است اقدامات مقدماتی بیشتری انجام شود.

تانک SteelCore از طریق شبکه بین المللی کارگزار خود پروژه هایی را احتیاج دارد که باید در سرتاسر جهان نصب شوند زیرا گرمای کره زمین اثرات خود را می گذارد ، هر جامعه با اطمینان از اینکه مخازن مهار آتش خود را با آب گرانبها دارند استفاده می کند تا در مواقع اضطراری و همچنین این احتمال وجود دارد که آتش سوزی زندگی ، ساختمانها و تأسیسات را تهدید کند.

آسترهای تأیید شده NSF61 و NFPA 22 که وارد تاسیسات ذخیره آب ما می شوند ، اطمینان حاصل می کنند که آب ذخیره شده به عنوان آب آشامیدنی قابل شرب یا برای مهار آتش هرگز به فولاد خارجی مخزن برخورد نمی کند. مخازن موجدار فولادی پیچ و مهره ای ما یکی از بهترین مقادیر در صنعت است که یکی از عوامل پیشبرد تقاضای بی سابقه ای است که در آن تجربه می کنیم کالیفرنیا، یوتا، و اورگان و همچنین در سایر نقاط جهان.

نیکول اوبلاد، شریک ارشد SteelCore Tank اظهار داشت که “این گسترش تقاضای محور ما را به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان قرار خواهد داد و توانایی ما را برای پاسخگویی به هر گونه تقاضای بیشتر که از مشتری های خود برای سالهای آینده می بینیم فراهم می کند.”

درباره Steel Core Tank LLC:

بر اساس ساکرامنتو ، کالیفرنیا، ما نه تنها یکی از باتجربه ترین تولید کننده های مخزن در کشور هستیم. ما همچنین بیشترین تنوع آستر و لوازم جانبی مخزن را در صنعت ارائه می دهیم. ما مخزن با کیفیت خود را از طریق یک شبکه فروشنده اختصاصی در سراسر دنیا می فروشیم که به خوبی آموزش دیده و نشان دهنده تعهد سازش ناپذیر ما نسبت به کیفیت است. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت ما واقع در www.SteelCoreTank.com یافت

تماس با رسانه:
نیکول اوبلاد
[email protected]
844-225-0881

SOURCE SteelCore Tank LLC

لینک های مربوطه

http://www.steelcoretank.com

مطلب مرتبط  Prospector ، یک شرکت فناوری ، با ارائه یک بستر جستجوی جدید به صورت رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

پاسخی بگذارید