Summit Midstream همکاران ، LP به روزرسانی را در سری A پیشنهاد ارز مبادله ای ترجیح می دهد. نتایج مقدماتی 2Q 2020 و راهنمایی به روز شده 2020 را ارائه می دهد. برنامه تماس 2Q 2020 درآمد

Summit Midstream همکاران ، LP به روزرسانی را در سری A پیشنهاد ارز مبادله ای ترجیح می دهد. نتایج مقدماتی 2Q 2020 و راهنمایی به روز شده 2020 را ارائه می دهد. برنامه تماس 2Q 2020 درآمد

هوستون، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Summit Midstream Partners، LP (NYSE: SMLP) (“مشارکت”) امروز اعلام کرد که تاریخ انقضا را در پیشنهاد خود برای مبادله (“پیشنهاد مبادله”) اصلاح کرده است و کلیه 9.50٪ آن را تغییر داده است. مجموعه ای از واحدهای ترجیحی دائمی تجدید شده تجمیع شده با نرخ ثابت تا متغیر (“سری A واحدهای ترجیحی”) برای واحدهای مشترک تازه صادر شده به نمایندگی از منافع شریک محدود در مشارکت ، از ساعت 5 بعد از ظهر نیویورک زمان شهر جمعه 24 ژوئیه 2020، به ساعت 5 بعد از ظهر نیویورک زمان شهر سه شنبه ، 28 ژوئیه 2020مگر اینکه بیشتر تمدید شود. همانطور که از 23 ژوئیه 2020بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط شرکت سهامداری و انتقال سهام آمریكا ، LLC ، سپرده گذار پیشنهاد بورس ، 22،619 سری A واحدهای ترجیح داده شده به مناقصه گذاشته شده است و معتبر از آن خارج نشده است. علاوه بر این ، SMLP راهنمایی مالی به روز شده 2020 ، نتایج مالی و عملیاتی سه ماهه دوم سال 2020 و زمان انتشار انتشار سود و اطلاعات سه ماهه دوم خود را برای سود سه ماهه دوم سال 2020 خود ارائه می دهد.

هیت دنیک، رئیس جمهور ، مدیر اجرایی و رئیس SMLP اظهار داشت: “ما انتظار داریم نتایج مالی و عملیاتی سه ماهه دوم سال 2020 مطابق با انتظارات و مطابق با محیطی باشد که ما در آخرین تماس با درآمد ما توضیح دادیم ، که نشان دهنده کندی سرعت است. فعالیت تولید ، تعویض تکمیل چاه از مشتری ، به ویژه در ویلیستون حوضه های دیجی کالا ، و موارد تعطیل اقتصادی موقت از تولید موجود. بازده یک سایت پد پنج حلقه در بخش Utica Shale ما محرک رشد برای تولید سه ماهه حجم گاز طبیعی ماهانه بود و ما انتظار داریم متوسط ​​توان روزانه حجم قطعه Utica Shale بیش از 80٪ نسبت به سه ماهه اول سال 2020 داشته باشد. بر این اساس ، ما انتظار داریم درآمد خالص سه ماهه دوم سال 2020 در دامنه 46 میلیون دلار به 68 میلیون دلار، تنظیم EBITDA در محدوده 63 میلیون دلار به 65 میلیون دلارتوان مصرفی گاز طبیعی در سیستم های عامل ما 1.3 Bcf / d تا 1.4 Bcf / d و توان مایعات از 74 Mbbl / d تا 78 Mbbl / d. “

وی ادامه داد: “ما همچنان پویایی بازار را رصد می كنیم و از نزدیک با مشتریان خود كار می كنیم تا انتظارات كامل سال 2020 خود را تصحیح كنیم. با توجه به ادامه بیماری همه گیر COVID-19 ، قیمت کالاهای فروپاشی ، کاهش فعالیت حفاری و تکمیل و انواع مختلف نفت و گاز ، زمینه اصلی کلان همچنان چالش برانگیز است. پرونده های ورشکستگی شرکت. گرچه قیمت های نفت خام بهبود یافته و خطر کاهش تولید اضافی در مناطق با محوریت مایعات کاهش یافته است ، برخی از تولید کنندگان در پشت سیستم های ما کندتر از آنچه انتظار می رفت محصول را به صورت آنلاین بازگرداند ، علاوه بر این ، در Utica Shale ، مشتری اخیراً بیش از 150 MMcf / d از تولید را کاهش داده است که اکنون انتظار داریم آفلاین در انتظار قیمت های مطلوب گاز طبیعی در اواخر سال 2020 و تا سال 2021 باشد. علاوه بر این ، SMLP اخیراً قرارداد جمع آوری را با یک کلمه اصلاح کرده است. ویلیستون مشتری حوضه برای تمدید مدت قرارداد جمع آوری تعهد تسویه حساب ، در ازای امتیاز متوسط ​​هزینه جمع آوری ، که تأثیر ناچیزی در راهنمایی مالی ما در سال 2020 دارد. با توجه به این تحولات ، ما در حال مرور در مرجع راهنمایی EBITDA ما در سال 2020 هستیم تا طیف جدیدی از آن را مشاهده کنیم 250 میلیون دلار به 260 میلیون دلار. ما همچنان بر روی ایمن کار کردن ، کنترل هزینه ها و مدیریت هزینه های سرمایه به صورت منضبط متمرکز هستیم و دامنه هدایت هزینه های کل سرمایه ما در سال 2020 را حفظ می کنیم. 30 میلیون دلار به 50 میلیون دلار، از جمله تقریباً 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار مربوط به سرمایه گذاری سهام در Double E. من مشتاقانه در مورد سه ماهه و راهنمایی های تجدید نظر ما در طی تماس سه ماهه دوم آینده ما در آگوست آینده صحبت خواهیم کرد. “

مطلب مرتبط  سیستم های CO2 Transcritical اندازه بازار تا سال 2027 110،43 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

توجه به نتایج اولیه
اطلاعات اولیه مالی موجود در این نسخه منوط به تکمیل مراحل نزدیک به سه ماهه مشارکت و بررسی مالی بیشتر است. نتایج واقعی ممکن است در نتیجه اتمام مراحل اختتامیه سه ماهه مشارکت ، تعدیل بررسی و سایر تحولاتی که ممکن است بین زمان و زمان نهایی شدن چنین اطلاعات مالی برای دوره ایجاد شود ، از این برآوردها متفاوت باشد. در نتیجه ، این برآوردها مقدماتی هستند ، ممکن است تغییر کرده و اطلاعات آینده نگر را تشکیل دهند و در نتیجه در معرض خطرات و عدم اطمینان قرار بگیرند. این برآوردهای اولیه نباید به عنوان جایگزینی برای صورتهای مالی کامل موقت تهیه شده مطابق با آن مورد بررسی قرار گیرند ایالات متحده اصول حسابداری به طور کلی پذیرفته شده (GAAP) ، و آنها نباید به عنوان نشان دهنده نتایج ما برای هر دوره آینده تلقی شوند. نه مؤسسه حسابداری رسمی ثبت شده مستقل ما و نه هیچ یک از مؤسسات حسابداری رسمی مستقل دیگر ، هیچ روشی را با توجه به نتایج اولیه حسابرسی ، بررسی یا گردآوری ، بررسی و یا انجام نداده اند ، و یا هیچ نظریه یا هر نوع اطمینان دیگری در مورد نتایج اولیه ابراز نکرده اند. .

استفاده از اندازه گیری مالی غیر GAAP
در زیر مجموعه مقدماتی EBITDA تنظیم شده برای سه ماه به پایان رسیده است 30 ژوئن سال 2020 و آشتی درآمد خالص


سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2020


کم


بالا


(در هزاران)

سازگاری درآمد خالص یا زیان خالص با تنظیم EBITDA:
درآمد خالص (ضرر)

45،750 دلار


67،750 دلار

اضافه کردن:
هزینه بهره

22،500


19،500

استهلاک و استهلاک (1)

31000


28000

متناسب با تنظیم EBITDA برای سرمایه گذاران روش عدالت (2)

8،250


6،750

ضرر (سود) در خاموش شدن زود هنگام بدهی

(52،000)


(57،000)

دیگر ، خالص (3)

7،500


تنظیم EBITDA

63000 دلار


65000 دلار


(1)

شامل هزینه استهلاک مربوط به قراردادهای جمع آوری بنزین مطلوب ما که در درآمدهای دیگر گزارش شده است.

(2)

بازتاب سهم متناسب SMLP از اوهایو گردهمایی تنظیم EBITDA ، با توجه به تاخیر یک ماهه.

(3)

شامل موارد مختلفی از قبیل ، اما محدود به مزایا و هزینه های مالیات بر درآمد ، تعدیل های مربوط به پرداخت های کمبود MVC نیست که درآمد حاصل از پرداخت کمبود MVC را بطور قابل قبول در طول مدت MVC مرتبط تشخیص می دهد ، تعدیل های مربوط به فعالیت بازپرداخت سرمایه که بیانگر سهم در کمک است درآمد ساخت و ساز مطابق با به روزرسانی استانداردهای حسابداری به رسمیت شناخته شده به روزرسانی شماره 2014-09 درآمد حاصل از قراردادهای با مشتریان (“موضوع 606”) ، جبران واحدی و غیر نقدی ، ضرر و زیان خالص یا سود حاصل از فروش دارایی ها ، نقص دارایی های طولانی مدت ، درآمد یا ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاران روش عدالت و اقلام درآمد یا ضرر است که ما آنها را به عنوان نماینده عملیات در حال انجام خود ، از جمله هزینه های بازسازی توصیف می کنیم.

ما EBITDA تنظیم شده را به عنوان درآمد خالص یا ضرر تعریف می کنیم ، به علاوه هزینه سود ، هزینه مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک ، EBITDA تعدیل شده متناسب ما برای سرمایه گذاران روش عدالت ، تعدیل های مربوط به پرداخت های کمبود MVC ، تنظیمات مربوط به فعالیت بازپرداخت سرمایه ، واحد محور و غیر نقدی جبران خسارت ، تغییر در تعهد بهای تعویق شده در خرید ، ارزش فعلی ، اختلالات ، اقلام درآمد یا ضرر را که ما آنها را به عنوان نماینده عملیات در حال انجام و سایر هزینه ها یا خسارات غیر نقدی ، توصیف می کنند ، درآمد کم سود ، سود مالیات بر درآمد ، سود (ضرر) از سهام سرمایه گذاران روش و سایر درآمدهای بدون وجه یا سود. از آنجا که EBITDA تنظیم شده ممکن است توسط سایر نهادهای صنعت ما متفاوت تعریف شود ، تعریف ما از این اقدام مالی غیر GAAP ممکن است با اقدامات مشابه با عناوین دیگر اشخاص قابل مقایسه نباشد و در نتیجه از سود آن کاسته شود.

مطلب مرتبط  ICE و ICIS می خواهند پیشنهادات بنزین گاز اروپا را بهبود بخشند

مدیریت از EBITDA تنظیم شده در تصمیم گیری های مالی ، عملیاتی و برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد مالی ما استفاده می کند. علاوه بر این ، مدیریت معتقد است که EBITDA تنظیم شده ممکن است برای خارجیان صورتهای مالی ما ، مانند سرمایه گذاران ، بانکهای تجاری ، تحلیلگران تحقیق و سایر موارد ، مقایسه معنادار اضافی بین نتایج فعلی و نتایج دوره های قبل فراهم کند ، زیرا انتظار می رود بازتاب دهنده هسته ما باشد. تجارت در حال انجام

EBITDA تعدیل شده به عنوان یک اقدام مالی تکمیلی توسط کاربران خارجی صورت های مالی ما مانند سرمایه گذاران ، بانک های تجاری ، تحلیلگران تحقیق و سایر موارد استفاده می شود.

تنظیم شده EBITDA برای ارزیابی استفاده می شود:

  • توانایی دارایی های ما در تولید وجه نقد کافی برای ایجاد توزیع نقدی احتمالی در آینده و حمایت از بدهی ما.
  • عملکرد مالی دارایی های ما بدون در نظر گرفتن روش های تأمین مالی ، ساختار سرمایه یا مبنای هزینه تاریخی؛
  • عملکرد عملیاتی ما و بازگشت سرمایه نسبت به سایر اشخاص موجود در بخش انرژی میان انرژی ، بدون در نظر گرفتن تأمین اعتبار یا ساختار سرمایه.
  • جذابیت پروژه ها و تملک های سرمایه ای و نرخ کلی بازده فرصت های سرمایه گذاری جایگزین؛ و
  • عملکرد مالی داراییهای ما بدون در نظر گرفتن (i) درآمد یا ضرر ناشی از سرمایه گذاران روش عدالت ، (ب) تأثیر زمانبندی کمترین تعهدات در حجم حجم ، تحت توافقنامه های جمع آوری ما یا (iii) زمان اختلالات یا درآمد دیگر یا هزینه مواردی را که ما به عنوان نماینده عملیات در حال انجام خود توصیف نمی کنیم.

تنظیم شده EBITDA به عنوان یک ابزار تحلیلی دارای محدودیت هایی است و سرمایه گذاران نباید آن را در انزوا یا جایگزینی برای تجزیه و تحلیل نتایج ما بدانند که تحت GAAP گزارش شده است. مثلا:

  • برخی موارد مستثنی از EBITDA تنظیم شده ، مؤلفههای مهمی در درک و ارزیابی عملکرد مالی یک نهاد هستند ، از جمله هزینه سرمایه و ساختار مالیاتی یک واحد تجاری.
  • EBITDA تنظیم شده منعکس کننده هزینه های نقدی یا الزامات آتی برای هزینه های سرمایه یا تعهدات قراردادی نیست.
  • EBITDA تنظیم شده منعکس کننده تغییرات در نیازهای سرمایه در گردش ما یا نیازهای نقدی نیست. و
  • اگرچه استهلاک و استهلاک هزینه های بدون نقدی است ، دارایی که استهلاک می شوند و مستهلک می شوند اغلب در آینده جایگزین می شوند ، و تنظیم شده EBITDA هیچ گونه الزام نقدی برای چنین جایگزینی ها را نشان نمی دهد.

ما محدودیت های EBITDA تنظیم شده را به عنوان یک ابزار تحلیلی با بررسی اندازه گیری مالی مقایسه ای GAAP ، درک تفاوت های بین اقدامات مالی و جاسازی این نقاط داده ها در فرایند تصمیم گیری ما جبران می کنیم.

اطلاعات تماس سه ماهه دوم سال 2020
SMLP نتایج عملیاتی و مالی را برای سه ماهه دوم سال 2020 گزارش خواهد کرد جمعه 7 آگوست 2020قبل از شروع معاملات در بورس اوراق بهادار نیویورک. SMLP یک کنفرانس در کنفرانس برگزار می کند 10:00. شرقی در جمعه 7 آگوست 2020، برای بحث در مورد نتایج عملکردی و مالی سه ماهه آن. علاقه مندان می توانند با شماره گیری 847-585-4405 یا تلفن رایگان 888-771-4371 و وارد کردن کد عبور 49844223 در تماس شرکت کنند. تماس کنفرانسی ، پخش مستقیم وب و بایگانی تماس از طریق بخش سرمایه گذاران وب سایت SMLP قابل دسترسی است. در www.summitmidstream.com.

درباره Summit Midstream Partners، LP
SMLP یک مشارکت محدود با ارزش محور است که بر توسعه ، تملک و بهره برداری از دارایی های زیرساخت انرژی میانی که از لحاظ استراتژیکی در حوضه های منابع غیر متعارف ، در درجه اول سازند های شیل ، در قاره ایالات متحده واقع شده اند ، متمرکز است. SMLP با توجه به توافق نامه های جمع آوری و پردازش در دراز مدت و هزینه های مبتنی بر هزینه های طولانی با مشتری و همتایان در شش حوضه منبع غیر متعارف ، گاز طبیعی ، نفت خام و تولید آب تولیدی را ارائه می دهد: (i) حوضه Appalachian ، که شامل موارد زیر است. یوتیکا سازندهای شیل مارسیوس در اوهایو و ویرجینیای غربی؛ (ب) ویلیستون حوضه ، که شامل سازندهای شیل باککن و سه فورک در است داکوتای شمالی؛ (iii) حوضه دنور-ژولزبورگ ، که شامل آن است نیوبراا و سازندهای شیل Codell در کلرادو و وایومینگ؛ (IV) حوضه پرمین ، که شامل سازندهای استخوان بهار و Wolfcamp در است نیومکزیکو؛ (v) فورت ارزش حوضه ، که شامل سازند شله بارنت در تگزاس؛ و (vi) حوضه Piceance ، که شامل سازند Mesaverde و همچنین می باشد مانچوس و نیوبراا سازندهای شیل در کلرادو. SMLP دارای یک سرمایه سهام در Double E Pipeline ، LLC است که در حال توسعه زیرساخت انتقال گاز طبیعی است که خدمات حمل و نقل را از نقاط دریافت چندگانه در دلاور حوضه به نقاط مختلف تحویل در وهاب هاب در تگزاس. SMLP همچنین یک سرمایه گذاری عادلانه در اوهایو گردهمایی ، که جمع آوری گاز طبیعی گسترده و زیرساخت های تثبیت میعانات در اتیکا شیل در اوهایو را انجام می دهد ، دارد. دفتر مرکزی SMLP است هیوستون، تگزاس.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات خاصی در مورد انتظارات برای آینده است که به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار فدرال ، آینده نگر هستند. گفته های پیشرو ، بدون محدودیت ، هر جمله ای را که می تواند طرح ریزی کند ، نشان می دهد یا حاکی از نتایج ، رویدادها ، عملکرد یا دستاوردهای آینده است و ممکن است حاوی کلمات “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “تخمین ، “” باور “،” خواهد شد “،” ادامه خواهد یافت “،” احتمالاً نتیجه خواهد گرفت “، و عبارات مشابه ، یا افعال شرطی آینده مانند” ممکن “،” اراده “،” باید “،” “،” و “می توانست “” بیانیه های رو به جلو همچنین حاوی خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته است (بسیاری از آنها پیش بینی و خارج از کنترل مدیریت دشوار است) که ممکن است باعث شود نتایج واقعی SMLP در دوره های آینده از نظر مادی با نتایج پیش بینی شده یا پیش بینی شده متفاوت باشد. لیست گسترده ای از خطرات خاص مواد و عدم قطعیت های موثر بر SMLP در گزارش سالانه 2019 آن در فرم 10-K ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ 9 مارس 2020 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسیده است. 31 مارس 2020 در کمیسیون بورس اوراق بهادار ثبت شده 8 مه 2020، هر کدام از آنها گاه به گاه اصلاح و به روز می شوند. هرگونه بیانیه آینده نگر در این بیانیه مطبوعات ، از جمله بیانیه های آینده نگر ، در مورد راهنمایی مالی 2020 یا انتظارات مالی یا عملیاتی برای سال 2020 ، از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ساخته شده و SMLP هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آینده نگر ندارد. اظهارات برای بازتاب اطلاعات یا رویدادهای جدید.

مطلب مرتبط  نظرسنجی RESA از آمریکایی ها نشان می دهد 74٪ از مصرف کنندگان می خواهند منبع انرژی خود را انتخاب کنند

ما اقدامات مالی GAAP را برای درآمد خالص یا زیان یا پول نقدی خالص ارائه شده توسط فعالیت های عملیاتی به صورت آینده نگر ارائه نمی دهیم زیرا ما قادر به پیش بینی بدون تلاش غیر منطقی اجزای خاصی از آن از جمله ، اما محدود به آنها نیستیم ، (من) درآمد یا ضرر ناشی از سرمایه گذاران روش عدالت و (ب) اختلالات دارایی. این موارد ذاتاً نامشخص هستند و به عوامل مختلفی بستگی دارند که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند. به این ترتیب ، هر تخمین همراه و تأثیر آن بر عملکرد GAAP و اقدامات جریان نقدی ما می تواند براساس انواع فرضیات مدیریتی قابل قبول متفاوت باشد.

SOURCE Summit Midstream همکاران ، LP

لینک های مربوطه

http://www.summitmidstream.com

پاسخی بگذارید