Summit Midstream Partners ، LP نتایج اولیه پیشنهاد مناقصه نقدی را برای مجموعه های A ترجیحی خود اعلام می کند

Summit Midstream Partners ، LP نتایج اولیه پیشنهاد مناقصه نقدی را برای مجموعه های A ترجیحی خود اعلام می کند

هوستون، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Summit Midstream Partners، LP (NYSE: SMLP) (“مشارکت”) امروز نتایج اولیه پیشنهاد خود را برای خرید (“پیشنهاد مناقصه”) برای پول نقد تا 25،000،000.00 دلار مجموع قیمت خرید 9.50٪ سری A آن با نرخ ثابت و شناور تجمعی قابل بازخرید واحدهای ترجیحی همیشگی (“مجموعه های ترجیحی سری A”) ، که در تاریخ 11:59 ب.ظ.، شهر نیویورک زمان ، در 23 دسامبر، 2020. براساس اطلاعات اولیه ارائه شده توسط D.F. King & Co.، Inc. ، نماینده مناقصه و اطلاعات مربوط به پیشنهاد مناقصه (“نماینده مناقصه و اطلاعات”) ، 92681 واحد A ترجیحی سری A به طور معتبر مناقصه داده شده و به درستی تحت پیشنهاد مناقصه پس گرفته نشده است. تعداد واحدهای ترجیحی سری A که به طور معتبر مناقصه شده اند و به درستی پس گرفته نشده اند ، مقدماتی است و منوط به تأیید نماینده مناقصه و اطلاعات است.

از آنجا که تعداد واحدهای ترجیحی سری A معتبراً مناقصه شده و به درستی خارج نشده اند از حداکثر قیمت خرید کل 25،000،000.00 دلار، مشارکت برای پذیرش تقریباً 75،075 واحد ترجیحی سری A برنامه ریزی می کند. دارندگان دارای کمتر از 100 واحد ترجیحی سری A یا “تعداد عجیب و غریب” که به طور معتبر مناقصه داده و همه واحدهای ترجیحی سری A خود را به درستی پس نگرفته اند ، مطابق با شرایط مناقصه مشمول دادرسی نمی شوند پیشنهاد. بر اساس شمارش مقدماتی مناقصه ، از طرف نماینده مناقصه و اطلاع رسانی به مشارکت اطلاع داده شده است که فاکتور مقدماتی پیشنهاد مناقصه ، پس از اعمال اولویت برای دارندگان تعداد عجیب و غریب ، تقریباً 80.91٪ است. این عامل تولید اولیه است و قابل تغییر است. این مشارکت انتظار دارد که برای واحدهای ترجیحی سری A مناقصه و پذیرفته شده برای خرید تحت پیشنهاد مناقصه پرداخت کند 29 دسامبر 2020.

درباره Summit Midstream Partners، LP

مطلب مرتبط  شرکت Kari-Out با خرید تجارت حوله مرطوب مرطوب Sanfacon ، موقعیت ضد عفونی کننده های دستی را محکم می کند

SMLP یک مشارکت محدود مبتنی بر ارزش است که بر توسعه ، مالکیت و بهره برداری از دارایی های زیرساخت انرژی میان جریان متمرکز است که به طور استراتژیک در حوضه های منابع غیرمتعارف ، در درجه اول تشکیلات شیل ، در قاره ایالات متحده واقع شده اند. SMLP خدمات طبیعی جمع آوری آب گاز طبیعی ، نفت خام و آب تولید شده را طبق توافق نامه های جمع آوری و پردازش اساساً بلند مدت و مبتنی بر هزینه با مشتریان و طرفین قرارداد در شش حوزه منابع غیرمتعارف فراهم می کند: (i) حوضه آپالاچی ، که شامل یوتیکا و سازندهای شیل مارسلوس در اوهایو و ویرجینیای غربی؛ (ii) ویلیستون حوضه ، که شامل تشکیلات شیل Bakken و Three Forks در است داکوتای شمالی؛ (III) حوضه دنور-ژولسبورگ ، که شامل نیوبرا و سازندهای شیل Codell در کلرادو و وایومینگ؛ (چهارم) حوضه پرمین ، که شامل سازه های استخوان استخوان و ولفکامپ در است نیومکزیکو؛ (v) فورت ورث حوضه ، که شامل تشکیل بارنت شیل در تگزاس؛ و (vi) حوضه Piceance ، که شامل تشکیل Mesaverde و همچنین مانکوها و نیوبرا سازندهای شیل در کلرادو. SMLP سرمایه گذاری سهام خود را در Double E Pipeline ، LLC انجام داده است ، که در حال توسعه زیرساخت انتقال گاز طبیعی است که خدمات حمل و نقل را از چندین نقطه دریافت در دلاور حوضچه به مراکز مختلف تحویل در وه هاب در تگزاس. SMLP همچنین در سرمایه گذاری سهام اوهایو ، که زیرساخت های گسترده گاز طبیعی و تثبیت کننده میعانات را در Utica Shale در اوهایو اداره می کند ، سرمایه گذاری می کند. دفتر مرکزی SMLP در هیوستون، تگزاس.

بیانیه های آینده نگر

مطلب مرتبط  دیوان عالی دادگستری انگلیس به Celgard حكم موقت اعطا كرد و مانع از وارد شدن جداكننده های باتری به انگلستان به ارشد شد

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات خاصی در مورد انتظارات برای آینده است که براساس مفهوم قوانین اوراق بهادار فدرال آینده نگر است ، از جمله ، بدون محدودیت ، اطلاعات مربوط به تکمیل پیشنهاد مناقصه و شرایط و زمان تسویه پیشنهاد مناقصه. اظهارات رو به جلو شامل هرگونه گزاره ای است که می تواند نتایج ، رویدادها ، عملکرد یا دستاوردهای آینده را نشان دهد ، یا حاکی از آن است و ممکن است حاوی کلمات “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “برآورد ،” “” باور “،” خواهد بود “،” ادامه خواهد یافت “،” به احتمال زیاد نتیجه می شود “، و عبارات مشابه ، یا فعل های شرطی آینده مانند” ممکن است “،” خواهد شد “،” باید “،” می خواهم “و” می تواند ” اظهارات رو به جلو همچنین شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای (پیش بینی بسیاری از آنها دشوار و فراتر از کنترل مدیریت است) که ممکن است باعث شود نتایج واقعی SMLP در دوره های آینده با نتایج پیش بینی شده یا پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. لیست گسترده ای از خطرات خاص ماده و عدم اطمینان بر SMLP در گزارش سالانه 2019 آن در مورد فرم 10-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در 9 مارس 2020 ، گزارش سه ماهه فرم 10-Q برای سه ماه تمام شد 31 مارس 2020 ثبت شده در SEC در 8 مه 2020، گزارش سه ماهه فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2020 ثبت شده در SEC در 10 آگوست 2020 و گزارش سه ماهه در مورد فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 ثبت شده در SEC در 6 نوامبر 2020، هر کدام گاه به گاه اصلاح و به روز می شوند. هرگونه اظهارنظر آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بیان می شود و SMLP متعهدی برای بروزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه برای انعکاس اطلاعات یا رویدادهای جدید ندارد

مطلب مرتبط  Risen Energy توسط آزمایشگاه صدور گواهینامه TMP TÜV Rininland معتبر شده است

SOURCE Summit Midstream Partners، LP

لینک های مربوطه

http://www.summitmidstream.com

پاسخی بگذارید