Summit Midstream Partners ، LP نتایج نهایی پیشنهاد مناقصه نقدی را برای مجموعه های A ترجیحی خود اعلام می کند

Summit Midstream Partners ، LP نتایج نهایی پیشنهاد مناقصه نقدی را برای مجموعه های A ترجیحی خود اعلام می کند

هوستون، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Summit Midstream Partners، LP (NYSE: SMLP) (“مشارکت”) امروز نتایج نهایی پیشنهاد خود را برای خرید (“پیشنهاد مناقصه”) برای پول نقد تا 25،000،000.00 دلار مجموع قیمت خرید 9.50٪ سری A آن با نرخ ثابت و شناور تجمعی قابل بازخرید واحدهای ترجیحی همیشگی (“مجموعه های ترجیحی سری A”) ، که در تاریخ 11:59 ب.ظ.، شهر نیویورک زمان ، در 23 دسامبر، 2020. براساس اطلاعات ارائه شده توسط D.F. King & Co.، Inc. ، نماینده مناقصه و اطلاعات پیشنهاد مناقصه (“نماینده مناقصه و اطلاعات”) ، 92681 واحد ترجیحی سری A به طور معتبر مناقصه داده شد و به درستی تحت پیشنهاد مناقصه پس گرفته نشد.

مشارکت 75،075 واحد ترجیحی سری A را برای یک قیمت خرید پذیرفت 333.00 دلار در هر واحد ترجیحی سری A ، مشمول مالیات های قابل نگهداری قابل اجرا ، برای تقریباً یک قیمت خرید کل 25،000،000.00 دلار. پیشنهاد مناقصه بیش از حد مشترک بود و براساس شرایط پیشنهاد مناقصه ، واحدهای ترجیحی سری A که به طور معتبر مناقصه شده و به درستی پس گرفته نشده بودند ، به طور نسبی پذیرفته شدند ، به استثنای مناقصه های تعداد عجیب و غریب که به طور کامل پذیرفته شدند. این مشارکت توسط نماینده مناقصه و اطلاع رسانی اعلام شده است که ضریب توافق برای پیشنهاد مناقصه ، پس از اعمال اولویت برای دارندگان تعداد زیاد ، تقریباً 80.92٪ است. این مشارکت به سرعت بلیت واحد های ترجیحی سری A را که به درستی مناقصه شده و برای خرید پذیرفته شده اند صادر می کند و سایر واحدهای ترجیحی سری A را که مناقصه داده و برای خرید پذیرفته نشده اند ، برمی گرداند.

مطلب مرتبط  صفحه ویژه فلوریدا "از یک Lineman تشکر می کنیم" که اکنون برای پیش خرید موجود است

درباره Summit Midstream Partners، LP
SMLP یک مشارکت محدود مبتنی بر ارزش است که بر توسعه ، مالکیت و بهره برداری از دارایی های زیرساخت انرژی میان جریان متمرکز است که به طور استراتژیک در حوضه های منابع غیرمتعارف ، در درجه اول تشکیلات شیل ، در قاره ایالات متحده واقع شده اند. SMLP گاز طبیعی ، نفت خام و خدمات جمع آوری آب تولید شده را طبق توافق نامه های جمع آوری و پردازش اساساً بلند مدت و مبتنی بر هزینه با مشتریان و طرفین قرارداد در شش حوزه منابع غیرمتعارف فراهم می کند: (i) حوضه آپالاچی ، که شامل یوتیکا و سازندهای شیل مارسلوس در اوهایو و ویرجینیای غربی؛ (ii) ویلیستون حوضه ، که شامل تشکیلات شیل Bakken و Three Forks در است داکوتای شمالی؛ (iii) حوزه دنور-ژولسبورگ ، که شامل نیوبرا و سازندهای شیل Codell در کلرادو و وایومینگ؛ (چهارم) حوضه پرمین ، که شامل سازه های استخوان استخوان و ولفکامپ در است نیومکزیکو؛ (v) فورت ورث حوضه ، که شامل تشکیل بارنت شیل در تگزاس؛ و (vi) حوضه Piceance ، که شامل تشکیل Mesaverde و همچنین مانکوها و نیوبرا سازندهای شیل در کلرادو. SMLP سرمایه گذاری سهام خود را در Double E Pipeline ، LLC انجام داده است ، که در حال توسعه زیرساخت انتقال گاز طبیعی است که خدمات حمل و نقل را از چندین نقطه دریافت در دلاور حوضچه به مراکز مختلف تحویل در وه هاب در تگزاس. SMLP همچنین در سرمایه گذاری سهام اوهایو ، که زیرساخت های گسترده گاز طبیعی و تثبیت میعانات را در Utica Shale در اوهایو اداره می کند ، سرمایه گذاری می کند. دفتر مرکزی SMLP در هیوستون، تگزاس.

بیانیه های آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات خاصی در مورد انتظارات برای آینده است که به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال آینده نگر است ، از جمله ، بدون محدودیت ، اطلاعات مربوط به تکمیل پیشنهاد مناقصه و شرایط و زمان تسویه پیشنهاد مناقصه. عبارات نگاه به جلو شامل ، بدون محدودیت ، هر گزاره ای است که می تواند نتایج ، رویدادها ، عملکرد یا دستاوردهای آینده را نشان دهد ، یا حاکی از آن است و ممکن است حاوی کلمات “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “برآورد ،” “” باور کنید “،” خواهد بود “،” ادامه خواهد یافت “،” به احتمال زیاد نتیجه می شود “، و عبارات مشابه یا فعل های شرطی آینده مانند” ممکن است “،” خواهد شد “،” باید “،” می خواهد “و” می تواند ” اظهارات رو به جلو همچنین شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای (پیش بینی بسیاری از آنها دشوار و فراتر از کنترل مدیریت است) که ممکن است باعث شود نتایج واقعی SMLP در دوره های آینده با نتایج پیش بینی شده یا پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. لیست گسترده ای از خطرات خاص ماده و عدم اطمینان بر SMLP در گزارش سالانه 2019 آن در مورد فرم 10-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در 9 مارس 2020 ، گزارش سه ماهه فرم 10-Q برای سه ماه تمام شد 31 مارس 2020 ثبت شده در SEC در 8 مه 2020، گزارش سه ماهه در مورد فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2020 ثبت شده در SEC در 10 آگوست 2020 و گزارش سه ماهه در مورد فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 ثبت شده در SEC در 6 نوامبر 2020، هر کدام گاه به گاه اصلاح و به روز می شوند. هرگونه اظهارنظر آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بیان می شود و SMLP متعهدی برای بروزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه برای انعکاس اطلاعات یا رویدادهای جدید را ندارد.

مطلب مرتبط  ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

SOURCE Summit Midstream Partners، LP

لینک های مربوطه

http://www.summitmidstream.com

پاسخی بگذارید