Sungrow بیش از 1 GW تحویل شده در اینورترهای فتوولتائیک در شیلی است

Sungrow بیش از 1 GW تحویل شده در اینورترهای فتوولتائیک در شیلی است

در این زمان، شیلی غرق در یک انتقال انرژی است که در آن قصد دارد از سوخت های فسیلی دور شود و انرژی سبز به خود بگیرد. سرمایه گذاران از سراسر جهان در بازار انرژی های تجدید پذیر سیل زده اند شیلی، تقویت اقتصاد پایدار محلی. این کشور در بین ظرفیت های خورشیدی نصب شده در بین سه کشور برتر آمریکای لاتین قرار دارد.

Sungrow راه حل های کلید ولتاژ 1500 ولت را ارائه می دهد که یک اینورتر فتوولتائیک پیشرفته ، یک ترانسفورماتور ولتاژ متوسط ​​و یک سیستم نظارت ، سازگار با ماژول های دو طرفه و سیستم های ردیابی را فراهم می کند ، و اجازه می دهد تا طرح های بلوک بزرگ و نسبت DC / AC بالا باشد LCOE (سطح هزینه برق) را به حداقل می رساند. محصولات قابل توجهی که توسط Sungrow عرضه می شود شامل محلول اینورتر مرکزی 1500 ولت 6.25 مگاواتی برای نیروگاه های بزرگ و اینورتر رشته ای SG250HX (250 کیلو وات) 1500 ولت برای نیروگاه های تولیدی در مقیاس بزرگ و توزیع شده هستند. PMGD که از پروژه هایی با توان اسمی حداکثر 9 مگاوات پشتیبانی می کند.

مطلب مرتبط  بینش در مورد سطح تقاضا توسط بخش های برنامه و محصولات

“اقدامات ما کاملاً در فن آوری های پیشرفته استوار است و محصولات و خدمات کلاس جهانی را برای پیشرفت در دنیای کم کربن به آنها ارائه می دهد. نقطه عطف 1GW شروع جدیدی از مشارکت ما در شیلی و ما در حال حاضر در سفارشات به 2GW نزدیک هستیم. ” گونزالو فیتو، مدیر ملی سانگرو شیلی.

مطلب مرتبط  صنعت ذخیره انرژی گرمایی در سراسر جهان تا سال 2025

با شرکت تابعه بر اساس سانتیاگو، سونگرو یک تیم محلی جامع ایجاد کرده و اتحاد خود را با توزیع کنندگان عمده در کشور گسترش می دهد. این شرکت تعداد زیادی از پروژه های نمادین ، ​​از جمله پارک خورشیدی 400 مگاواتی در صحرای آتاکاما ، بزرگترین پروژه دیده شده در شیلی تا تاریخ.

بعلاوه شیلی، در آغاز سال جاری ، Sungrow Brazil به 1 گیگاوات گیگابایت در تحویل رسید ، بنابراین آن را به عنوان پرفروش ترین مارک سرمایه گذار در آن کشور تصویب کرد.

درباره سانگرو

شرکت منبع تغذیه Sungrow ، با مسئولیت محدود (“Sungrow”) سود آورترین مارک اینورتر جهان است که از ژوئن سال 2020 بیش از 120 گیگاوات در سراسر جهان نصب شده است. Sungrow رهبر آن است و در سال 1997 توسط استاد دانشگاه تاسیس شد. در تحقیق و توسعه اینورتر خورشیدی ، با بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در صنعت و سبد محصولات گسترده ای ارائه دهنده راه حل های اینورتر فتوولتائیک و سیستم های ذخیره انرژی برای برنامه های کاربردی ، تجاری و مقیاس مسکونی ، و همچنین راه حل های فتوولتائیک شناور شناخته شده بین المللی. محصولات Sungrow با داشتن سابقه 23 ساله قوی در زمینه فتوولتائیک ، تأسیسات برق در بیش از 120 کشور را با بیش از 15 درصد سهم بازار جهانی حفظ می کند. با مراجعه به سایت www.sungrowpower.com درباره Sungrow بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1321989/Sungrow_Crosses_1_GW_of_PV_Inverter_Shipment_in_Chile.jpg

منبع Sungrow Power Supply Co.، Ltd

لینک های مربوطه

www.sungrowpower.com

منبع Sungrow Power Supply Co.، Ltd

پاسخی بگذارید