Sunoco LP اعلام کرد که حذف پیشنهاد قیمت مناقصه نقدی که قبلاً اعلام شده بود ، به دلیل 4.875٪ اسکناس ارشد خود به دلیل 2023

Sunoco LP اعلام کرد که حذف پیشنهاد قیمت مناقصه نقدی که قبلاً اعلام شده بود ، به دلیل 4.875٪ اسکناس ارشد خود به دلیل 2023

دالاس، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Sunoco LP (NYSE: SUN) (“Sunoco”) امروز اعلام کرد که سقف مناقصه 500.0 میلیون دلار برای پیشنهاد مناقصه نقدی که قبلاً اعلام شده بود (“پیشنهاد مناقصه”) 4.875٪ اسکناس ارشد برجسته متعلق به سال 2023 (شماره های CUSIP 86765LAH0 ، U86759AE4 و 86765LAJ6) (“یادداشت های 2023”) و در عوض خرید هر یک از موارد را پیشنهاد می دهد یادداشت های برجسته 2023 آن پیشنهاد مناقصه مطابق پیشنهاد خرید Sunoco مورخ 9 نوامبر 2020 (“پیشنهاد خرید”). Sunoco قصد دارد پیشنهاد مناقصه را با سود خالص حاصل از پیشنهاد یادداشت های ارشد قبلی که قبلاً اعلام شده بود ، تأمین کند 500 میلیون دلار به 800 میلیون دلار، و وامهای تحت تسهیلات اعتباری گردان آن. در صورت وقوع ، حداکثر مبلغ اسکناس 2023 مشمول بازخرید شرح داده شده در پیشنهاد خرید ، به ترتیب افزایش خواهد یافت.

بجز آنچه در این بیانیه مطبوعاتی شرح داده شده است ، سایر شرایط پیشنهاد مناقصه که در پیشنهاد خرید شرح داده شده است بدون تغییر باقی می ماند ، از جمله مهلت زودرس مناقصه ، پرداخت زودرس مناقصه ، ملاحظه پیشنهاد مناقصه ، بررسی کامل ، زمان برداشت و تاریخ انقضا. اصطلاحات با حروف بزرگ که در این بیانیه مطبوعاتی استفاده شده و در اینجا تعریف نشده اند ، معنایی دارند که در پیشنهاد خرید به آنها داده شده است.

مطلب مرتبط  گزارش محصولات همکاران کالوم ، L.P. گزارش نتایج سه ماهه دوم سال 2020

اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC و Barclays Capital Inc. به عنوان مدیر فروشنده اصلی مناقصه عمل می کنند. نماینده مناقصه و نماینده اطلاع رسانی برای مناقصه D.F. King & Co.، Inc. س Quesالات مربوط به پیشنهاد مناقصه ممکن است به Credit Suisse Securities (ایالات متحده آمریکا) LLC در (800) 820-1653 (بدون هزینه) یا (212) 538-2417 یا Barclays Capital Inc. در (800) 438-3242 (بدون هزینه) یا (212) 528-7581. دارندگانی که نسخه های اضافی از اسناد پیشنهاد را می خواهند ، می توانند با نماینده اطلاعات ، D.F. King & Co.، Inc. در (866) 796-6867 (بدون هزینه) یا (212) 269-5550 ، از طریق ایمیل در [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله اعلامیه بازخرید تحت مقررات بازپرداخت اختیاری سند حاکم بر اسکناس های 2023 نیست و همچنین پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه ضمانت نامه از جمله اوراق بدهی ارائه شده در تأمین مالی بدهی (“یادداشت های جدید”) و همچنین به منزله درخواست پیشنهاد خرید هرگونه اوراق بهادار ، از جمله یادداشت های جدید یا اسکناس های 2023 نیست. پیشنهاد مناقصه فقط با پیشنهاد خرید انجام می شود که شرایط و ضوابط کامل پیشنهاد مناقصه را مشخص می کند. پیشنهاد مناقصه به دارندگان یادداشت های 2023 در هیچ حوزه قضایی که در آن ساخت یا پذیرش آن مطابق با اوراق بهادار ، آسمان آبی یا سایر قوانین این حوزه نیست ، انجام نمی شود.

مطلب مرتبط  طراحی جعبه دیواری سفارشی و شارژ رایگان برای دارندگان هایپرکار باتیستا

درباره Sunoco LP

Sunoco LP یک مشارکت اصلی محدود با عملیات اصلی است که شامل توزیع سوخت موتور به تقریباً 10 هزار فروشگاه رفاه ، فروشندگان مستقل ، مشتریان تجاری و توزیع کنندگان مستقر در بیش از 30 ایالت و همچنین حمل و نقل محصولات تصفیه شده و خاتمه دادن به دارایی ها است. شریک عمومی SUN متعلق به Energy Transfer Operating ، L.P. ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Energy Transfer LP (NYSE: ET) است.

اظهارات رو به جلو

این انتشار اخبار ممکن است شامل اظهارات خاصی در مورد انتظارات برای آینده باشد که بیانیه های آینده نگرانه ای است که توسط قانون فدرال تعریف شده است ، از جمله بدون بیانیه های محدودیت در مورد پیشنهاد مناقصه و تأمین مالی بدهی همزمان. چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض انواع خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که پیش بینی آنها دشوار است و بسیاری از آنها از عهده مدیریت نیستند. لیست گسترده ای از عواملی که می توانند نتایج آینده را تحت تأثیر قرار دهند ، در گزارش سالانه Sunoco در مورد فرم 10-K و سایر اسناد که هر از گاهی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت می شود ، بحث شده است. علاوه بر خطرات و عدم قطعیت هایی که قبلاً اعلام شده بود ، Sunoco نیز تحت تأثیر خطرات جدید یا افزایش یافته مربوط به همه گیری COVID-19 و کاهش اخیر قیمت کالاها قرار گرفته است ، یا نمی تواند طول و نهایی را پیش بینی کند. تأثیر این خطرات. Sunoco هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه بیانیه آینده نگر برای انعکاس اطلاعات یا رویدادهای جدید ندارد.

مطلب مرتبط  Avantor® قیمت پیشنهادی پیشنهادی ثانویه بزرگ را اعلام می کند

اطلاعات موجود در این اطلاعیه مطبوعاتی در وب سایت ما به آدرس www.SunocoLP.com موجود است

مخاطب

سرمایه گذاران:
اسکات گریشو، معاون رئیس جمهور – روابط سرمایه گذار و خزانه داری
(214) 840-5660 ، [email protected]

درک ربه، CFA ، مدیر – روابط سرمایه گذار ، استراتژی و رشد
(214) 840-5553 ، [email protected]

رسانه ها:
الکسیس دانیل، مدیر – ارتباطات
(214) 981-0739 ، [email protected]

منبع: Sunoco LP

لینک های مربوطه

http://sunoco.com

پاسخی بگذارید