Sunport قدرت راه اندازی جدید با کارایی بالا ماژول PV MWT

Sunport قدرت راه اندازی جدید با کارایی بالا ماژول PV MWT

ماژول های خورشیدی نسل دوم C6-II و D6-II چندین بار به روزرسانی شده اند و توان تولید آن تا 375W افزایش یافته است. فن آوری MWT با طراحی نوار تماس معمولی متوقف می شود و یک ساختار اتصال به صفحه پشتی ایجاد می کند که از استرس لحیم کاری و ترک های ریز در سلول های خورشیدی جلوگیری می کند و از این رو از قابلیت اطمینان طولانی مدت پشتیبانی می کند. طراحی تماس با ما بدون در نظر گرفتن فاصله و قرار گیری ، اتصال پایدار سلول را تضمین می کند. محصولات نسل دوم از طراحی بهینه ماژول و سلولهای نیم دایره ای بهره می برند به طوری که قادر به تولید توان اضافی 40W هستند.

Sunport Power با هدف توسعه پایدار ما در توسعه ماژول های مبتنی بر MWT ما پیشگام است ، که از نظر عملکرد و دوام نسبت به طرح های ماژول های استاندارد فتوولتائیک ، مزیت قابل توجهی را ارائه می دهند. شرکت ما به تحقیق و توسعه محصولات خود بر اساس فن آوری های پیشرو جهانی و ایجاد راه حل های جدید و نوآورانه خورشیدی برای بازارهای جهانی ادامه خواهد داد. ” مارتین گریندانشمند ارشد Sunport Power.

مطلب مرتبط  Trina Solar ماژول 600W سری Vertex را معرفی می کند و انتظار دارد تولید انبوه سری 550W را در اواخر سال جاری آغاز کند.

عملکرد برجسته و چشم انداز بازار

با دستیابی به موفقیت Sunport Powers در ماژول های PV تماس با ما ، صنعت فتوولتائیک سطح فن آوری معمولی را پشت سر می گذارد و می تواند ماژول های خورشیدی با کارایی بالا را به روشی قابل حمل اقتصادی ارائه دهد. ماژول های C6 و D6 نسل اول Sunport در بازارهای هدف کشورهای مختلف از جمله ایتالیا ، اسپانیا ، استرالیا و لهستان از موقعیت غالب برخوردار هستند و این به این دلیل است که این شرکت تنها سلول MWT است و می تواند تولید کنندگان ماژول را در سطح GW تأسیس کند.

مطلب مرتبط  Apis Wise "از هوش" در برچسب گذاری پالت استفاده می کند

ما بسیار خوشحالیم که محصولات ما در بازارهای جهانی به رسمیت شناخته شده اند. ماژول های خورشیدی سقف سیاه ما از سری D6 در حال حاضر بیش از 50٪ از حجم حمل و نقل در اروپا را تشکیل می دهد. ” فنگینگینگ ژانگمدیر عامل شرکت Sunport Power. “علاوه بر این ، ما با بزرگترین توزیع کننده PV در لهستان توافق نامه امضا کردیم تا بیش از 40،000 خانوار محلی را به ماژول های خورشیدی بام نصب کنیم تا دو سال آینده.”

پیشرفتهای بعدی

Sunport با توجه به موفقیت فوق العاده ماژول های سری D نسل اول ، علاقه زیادی به محصولات نسل جدید خود در اروپا دارد ، ژاپن و استرالیا بیرون Sunport با تمرکز بیشتر بر فناوری MWT ، خود را بیشتر و بیشتر به عنوان یک تولید کننده پیشرو در ماژول خورشیدی در زمینه فن آوری مدرن خورشیدی قرار می دهد و تأثیر سازنده ای در تغییر جهت بهره‌برداری از محیط زیست کارآمد دارد.

مطلب مرتبط  شرکت Caterpillar نتایج مالی مالی سه ماهه اول 2020 را در تاریخ 28 آوریل اعلام می کند

درباره Sunport Power

Sunport Power به عنوان بهترین تأمین کننده ماژول های خورشیدی در زمینه فناوری MWT در زمینه تحقیق و توسعه و تولید سلول ها و ماژول های خورشیدی با کارایی بالا و قابل اعتماد متعهد است. از سال 2012 این شرکت در صدر روندی قرار گرفته است که در تلاش است جایگزینی انرژی فسیلی با انرژی خورشیدی باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sunportpower.com بروید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1169146/Sunport_Power.jpg

لینک های مربوطه

http://www.sunportpower.com

منبع انرژی Sunport

پاسخی بگذارید