SunPower برای برگزاری رویداد بازارهای مجازی سرمایه در 10 سپتامبر سال 2020 برگزار می شود

SunPower برای برگزاری رویداد بازارهای مجازی سرمایه در 10 سپتامبر سال 2020 برگزار می شود

SAN JOSE ، کالیفرنیا، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – SunPower (NASDAQ: SPWR) یک رویداد بازار سرمایه مجازی را در 5:30 صبح، صلح جو، پنجشنبه ، 10 سپتامبر 2020. پخش اینترنتی خواهد بود و از وب سایت SunPower به آدرس http://investors.sunpower.com/events.cfm قابل دسترسی است.

اعضای اصلی تیم رهبری SunPower – مدیر عامل شرکت تام ورنر، مدیر مالی ماناوندرا سیال و رهبران تجارت تافی نرم و اریک پاتس – شرکت خواهد کرد و استراتژی شرکت ، امور مالی و متمایز کننده تجارت را خطاب قرار خواهد داد. SunPower یک شرکت پیشرو تولید توزیع شده (DG) ، ذخیره سازی و انرژی در آمریکای شمالی با یک پلت فرم نرم افزاری پایان به پایان ، محصولات و راه حل های متفاوت و رویکرد نور دارایی است.

درباره SunPower
دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا سیلیکون ولی ، SunPower (NASDAQ: SPWR) پیشرو در ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی و انرژی تولید توزیع شده در آمریکای شمالی. SunPower تنها راه حل ذخیره سازی خورشیدی + طراحی شده توسط یک شرکت را ارائه می دهد که به مشتریان امکان کنترل کامل مصرف انرژی ، استقلال شبکه ، انعطاف پذیری در هنگام قطع برق و صرفه جویی در هزینه را به صاحبان خانه ، مشاغل ، دولت ها ، مدارس و تاسیسات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sunpower.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  فراست و سالیوان 8 ضرورت استراتژیک برای رشد در جهانی پس از COVID را بررسی می کنند

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است ، شامل بیانیه هایی در مورد استراتژی و برنامه های آینده ما. این گزاره های آینده نگر براساس مفروضات ، انتظارات و اعتقادات فعلی ما است و شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است که ممکن است باعث شود نتایج ، عملکرد یا دستاورد از نظر اظهارات آینده نگرانه متفاوت باشد. عواملی که می توانند چنین اختلافاتی را ایجاد کنند یا در آن سهیم باشند شامل موارد زیر هستند: چالش های مدیریت خریدهای ما ، مشارکت های مشترک و مشارکت ها ، از جمله توانایی ما برای مدیریت موفقیت آمیز دارایی های به دست آمده و روابط تأمین کننده ، از جمله روابط همکاری تأمین و فناوری ما با ماکسون ؛ و رقابت در صنعت انرژی خورشیدی و عمومی و فشار نزولی بر قیمت فروش و قیمت عمده فروشی انرژی. بحثی دقیق درباره این عوامل و سایر خطرات م thatثر بر تجارت ما ، در پرونده هایی که هر از چند گاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) انجام می دهیم ، از جمله آخرین گزارش های ما درباره فرم 10-K و فرم 10-Q ، به ویژه تحت عنوان “عوامل خطر”. کپی این پرونده ها بصورت آنلاین از SEC یا بخش SECING Filings در وب سایت روابط سرمایه گذاران ما در آدرس invest.sunpower.com در دسترس است. تمام بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی براساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس ما است و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگرانه با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی پذیریم.

مطلب مرتبط  WIEIE 2020 در چانگژو ، چین آغاز می شود

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است SUNPOWER و آرم SUNPOWER علائم تجاری ثبت شده SunPower Corporation در ایالات متحده هستند.

SOURCE SunPower Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sunpowercorp.com

پاسخی بگذارید