SunPower سیستم خورشیدی خانگی را با 0 دلار پایین و “6 ماه در ما” ارائه می دهد

SunPower سیستم خورشیدی خانگی را با 0 دلار پایین و “6 ماه در ما” ارائه می دهد

سان خوزه ، کالیفرنیا، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – SunPower Corp. (NASDAQ: SPWR) امروز یک تبلیغ جدید بی نظیر خورشیدی را برای تأمین پس انداز انرژی و امنیت خانواده های آمریکایی که نیاز فوری به انعطاف پرداخت دارند ، معرفی کرد.

برای صفر کردن و شش پرداخت اول تحت پوشش SunPower از طریق کارت تخفیف کارت ویزای VISA1، مشتریان واجد شرایط می توانند به کارآمدترین پانل های خورشیدی خانگی در بازار دسترسی پیدا کنند. این پیشنهاد جدید با وامهای 20 ساله ارائه شده توسط SunPower یا اجاره SunPower را که توسط آن امضا شده است ، انتخاب می شود 31 مه سال 2020. مانند همه سیستم های SunPower® ، صاحبان خانه نیز از کامل ترین ضمانت 25 ساله این صنعت بهره مند می شوند.

وی گفت: “آمریکایی ها در حال حاضر با یک محیط چالش برانگیز روبرو هستند و ما می خواهیم به راحتی خورشیدی را انجام دهیم و قبض های برقی خود را در اسرع وقت کاهش دهیم ، ضمن اینکه هزینه سیستم را به مدت شش ماه جبران می کند.” نورم تافمعاون اجرایی کانالهای آمریکای شمالی. “از طریق مشاوره انرژی آنلاین ما ، مالکان خانه می توانند بدون ترک آسایش و امنیت خانه خود به پس انداز برق دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که تاسیسات خورشیدی SunPower به صورت آگاهانه ایمنی تکمیل شده اند.”

برای مشتریانی که مایل به خرید منظومه شمسی کاملاً مستقیم یا تأمین مالی با وام 10 ساله یا 15 ساله هستند ، SunPower همچنین اعلام کرد 1،036 دلار تخفیف کارت پاداش VISA2 در سیستم های واجد شرایط. این پیشنهادات اطمینان می دهد که صاحبان خانه بدون توجه به نیازشان می توانند به انرژی پاک و پس انداز خورشیدی دسترسی پیدا کنند.

خرید خورشیدی از خانه

مصرف کنندگان روش های مختلفی برای یادگیری آسان و سریع در مورد خورشیدی SunPower از طریق گزینه های دیجیتال نوآورانه دارند.

  • SunPower Design Studio از یک دستگاه همراه یا رایانه قابل دسترسی است و به صاحبان خانه این امکان را می دهد تا آدرس خود و قبض ماهانه برقی را در یک برنامه وب ویژه وارد کنند.
  • از تابستان گذشته عملیاتی شد ، مشاوران انرژی آنلاین SunPower با مشتریان جدید همکاری می کنند که از طریق مشاوره در طی مراحل قرارداد کمک می کنند.

تجارت خورشیدی مسکونی

سال گذشته ، مشاغل مسکونی ایالات متحده SunPower شاهد رشد استقرار سالانه بیش از 15 درصد بود که تعداد کل خانه های آمریکایی با SunPower® خورشیدی را به بیش از 319،000 برساند. شرکت دارای:

  • افزایش تقاضا برای SunPower خود را تشخیص داد اعتدال پلت فرم – تنها راه حل کاملاً مسکونی کاملاً یکپارچه که توسط یک تولید کننده طراحی ، مهندسی و ضمانت شده است.
  • با مشارکت با 18 نفر از 20 سازنده برتر خانه های جدید کالیفرنیا ، موقعیت رهبری خود را در کانال خانه های جدید گسترش داد. و
  • همچنان با افزایش قدرتمندترین پانل خورشیدی مسکونی جهان ، نوار بهره وری را بالا می برد. پنل های سری A SunPower با استفاده از فناوری Next Generation این شرکت ساخته شده اند و حداکثر 420 وات را برای مالکان ایالات متحده تحویل می دهند.
مطلب مرتبط  CPFL Energia گزارش سالانه فرم 20-F فرم سالانه را با SEC تنظیم می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حلهای کامل خورشیدی مسکونی SunPower ، به این قسمت مراجعه کنید www.sunpower.com.

درباره SunPower
SunPower (NASDAQ: SPWR) به عنوان یکی از شرکت های نوآورانه و پایدار در جهان در زمینه انرژی ، گروه متنوعی از مشتریان را با راه حل ها و خدمات کامل خورشیدی فراهم می کند. مشتریان مسکونی ، مشاغل ، دولتها ، مدارس و خدمات شهری در سراسر جهان به بیش از 30 سال تجربه اثبات شده SunPower متکی هستند. از نخستین سوئیچ سوئیچ ، SunPower حداکثر ارزش و عملکرد عالی را در طول عمر طولانی هر منظومه شمسی ارائه می دهد. SunPower که مقر آن در دره سیلیکون است ، کارمندان متمرکز و متمرکز بر مشتری را در آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی مستقر کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی SunPower در حال تغییر شیوه تأمین انرژی جهان ، به این قسمت مراجعه کنید www.sunpower.com.

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER ، آرم SUNPOWER و SUNPOWER EQUINOX علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. سایر آرم ها و علائم تجاری خاصیت دارندگان مربوطه می باشند.

بیانیه های رو به جلو SunPower

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواهی در اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، جمله های مربوط به صرفه جویی در هزینه های مورد انتظار و عملکرد محصول ، شامل ، اما محدود به آنها نیست. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر فرضیات ، انتظارات و باورهای فعلی ما است و خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی را دربر می گیرد که ممکن است نتایج را از نظر مادی با آنچه که توسط این گفته های آینده نگر بیان شده یا متفاوت است ، متفاوت کند. عواملی که می توانند در ایجاد چنین اختلافاتی ایجاد کنند یا در آن نقش داشته باشند ، شامل موارد زیر می شوند: محدود به تغییرات نظارتی و در دسترس بودن مشوق های اقتصادی برای استفاده از انرژی خورشیدی و نوسانات یا کاهش عملکرد صفحات خورشیدی ما و سایر محصولات و راه حل ها نیستند. بحث مفصلی در مورد این عوامل و سایر خطرات تأثیرگذار بر مشاغل ما ، شامل پرونده هایی است که هر از گاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) انجام می دهیم ، از جمله جدیدترین گزارش ما در مورد فرم 10-K ، به ویژه با عنوان “خطر. عوامل.” کپی های این پرونده ها به صورت آنلاین از طریق SEC یا در بخش SEC Filings در وب سایت روابط سرمایه گذار ما در invest.sunpowercorp.com در دسترس هستند. کلیه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی براساس اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس ما است و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نداریم.

مطلب مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

1 شرایط تسویه حساب: بسته به مشخصات سیستم ، هزینه های تخفیف متفاوت خواهد بود. مبلغ بازپرداخت به مبلغ وام یا اجاره نامه اجاره ماهانه شما خواهد بود ، که در پیشنهاد وام SunPower یا اجاره نامه شما ارائه شده است و هزینه های اضافی برای پرداخت های غیر ACH یا مالیات فروش را شامل نمی شود. باید قرارداد خورشیدی را در تاریخ یا قبل از 5/31/2020 امضا کنید. برای تأیید مشارکت در این پیشنهاد با پیمانکار نصب SunPower خود تماس بگیرید. فقط برای سیستمهای خریداری شده با وام 20 ساله یا سیستمهای اجاره شده با اجاره پله برقی 2٪ ارائه شده توسط SunPower معتبر است. فقط اجاره SunPower در CA ، NY ، NJ ، CT ، MA ، AZ و NV واجد شرایط است. شما باید مبلغ وام یا اجاره نامه ماهانه خود را طبق دستورالعمل وام یا اجاره نامه خود بپردازید. فقط در سیستم های Equinox SunPower انتخابی با ماژول های زیر معتبر است: SPR-A420-WHT-G-AC، SPR-A415-WHT-G-AC، SPR-A410-WHT-G-AC، SPR-A400-WHT-G- AC، SPR-X22-360-WHT-E-AC، SPR-X21-350-BLK-E-AC، SPR-E20-327-WHT-E-AC، SPR-X21-335-BLK-E-AC. این پیشنهاد فقط در دسترس مشتریانی است که یک سیستم SunPower جدید و کامل را خریداری می کنند ، به استثنای مشتریانی که با نصب خورشیدی موجود یک خانه جدید را خریداری می کنند. تخفیف ممکن است برای نقل قول های پیشنهادی موجود یا خریدهای گذشته اعمال نشود. نمی توان با پیشنهادات دیگر ترکیب شد. فرم تخفیف در sunpowerrebate.com باید با گذشت 90 روز از تاریخ آخرین فاکتور ، با مدارک لازم به SunPower ارسال شود. 3-7 هفته برای پردازش اجازه دهید. ارسالی های دیرهنگام یا کسانی که بدون مستندات و امضاهای مناسب ارائه شده اند ، تأخیر یا لغو خواهند شد. در جایی که ممنوع است ، باطل شود. کارت جایزه: SunPower کارت ویزا پاداش صادر شده توسط MetaBank ، عضو FDIC ، به موجب مجوز از ویزا ایالات متحده آمریکا. کارت پاداش شرکت شش ماه از تاریخ صدور آن منقضی می شود. کارت پاداش مطابق با شرایط ، محدودیت ها و شرایط MetaBank موجود است: https://www.giftcards.com/terms. کارت پاداش قابل بازپرداخت برای وجه نقد نیست و نمی تواند نسبت به پرداخت اجاره نامه یا وام شما اعمال شود. این تبلیغ توسط متابانک یا ویزا پشتیبانی و پشتیبانی نمی شود.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 14 سریال آقازاده

2 شرایط تسویه حساب: بسته به مشخصات سیستم ، هزینه های تخفیف متفاوت خواهد بود. مشتری باید قرارداد خورشیدی را بین خود امضا کند 1 مه سال 2020 و 31 مه سال 2020. فقط در سیستم های Equinox SunPower انتخابی با SPR-A420-WHT-G-AC ، SPR-A415-WHT-G-AC ، SPR-A410-WHT-G-AC ، SPR-A400-WHT-G-AC، SPR- فقط قابل استفاده است ماژول های X22-360-WHT-E-AC، SPR-X21-350-BLK-E-AC، SPR-E20-327-WHT-E-AC یا SPR-X21-335-BLK-E-AC و سیستم ها خریداری شده با محصولات نقدی یا 10 یا 15 ساله وام ارائه شده توسط SunPower. این پیشنهاد فقط در دسترس مشتریانی است که یک سیستم SunPower جدید و کامل را خریداری می کنند ، به استثنای مشتریانی که با نصب خورشیدی موجود یک خانه جدید را خریداری می کنند. تخفیف ممکن است برای نقل قول های پیشنهادی موجود یا خریدهای گذشته اعمال نشود. نمی توان با پیشنهادات دیگر ترکیب شد. فرم تخفیف در sunpowerrebate.com باید با گذشت 90 روز از تاریخ آخرین فاکتور ، با مدارک لازم به SunPower ارسال شود. 3-7 هفته برای پردازش اجازه دهید. ارسالی های دیرهنگام یا کسانی که بدون مستندات و امضاهای مناسب ارائه شده اند ، تأخیر یا لغو خواهند شد. در جایی که ممنوع است ، باطل شود. کارت جایزه: SunPower کارت ویزا پاداش صادر شده توسط MetaBank ، عضو FDIC ، به موجب مجوز از ویزا ایالات متحده آمریکا. کارت پاداش شرکت شش ماه از تاریخ صدور آن منقضی می شود. کارت پاداش منوط به MetaBanterms ، محدودیت ها و شرایط موجود است: در https://www.giftcards.com/terms. کارت پاداش قابل بازپرداخت برای وجه نقد نیست و نمی تواند نسبت به پرداخت اجاره نامه یا وام شما اعمال شود. این تبلیغ توسط متابانک یا ویزا پشتیبانی و پشتیبانی نمی شود.

SOURCE SunPower Corp.

لینک های مربوطه

https://www.sunpower.com

پاسخی بگذارید