SunPower نتایج سه ماهه دوم را در 5 آگوست 2020 اعلام می کند

SunPower نتایج سه ماهه دوم را در 5 آگوست 2020 اعلام می کند

سان خوزه ، کالیفرنیا، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – SunPower Corp. (NASDAQ: SPWR) در مورد کنفرانس کنفرانسی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 را بحث خواهد کرد ، چهارشنبه 5 آگوست در 1:30 p.m. زمان اقیانوس آرام. شماره تماس در قسمت کد (877) 371-5747 کد عبور است: SunPower ، یا به پخش اینترنتی می توانید از وب سایت SunPower به آدرس http://investors.sunpower.com/events.cfm دسترسی داشته باشید.

مطلب مرتبط  برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

انتشار مطبوعاتی درآمد و اطلاعات مالی تکمیلی در وب سایت SunPower به آدرس http://investors.sunpower.com/events.cfm در دسترس خواهد بود. 1:05 p.m. زمان اقیانوس آرام بر 5 آگوست 2020.

درباره SunPower
SunPower (NASDAQ: SPWR) به عنوان یکی از شرکت های نوآورانه و پایدار در جهان در زمینه انرژی ، گروه متنوعی از مشتریان را با راه حل ها و خدمات کامل خورشیدی ارائه می دهد. مشتریان مسکونی ، مشاغل ، دولتها ، مدارس و خدمات شهری در سراسر جهان به بیش از 30 سال تجربه اثبات شده SunPower متکی هستند. SunPower از اولین تلنگر سوئیچ حداکثر ارزش و عملکرد عالی را در طول عمر طولانی هر منظومه شمسی ارائه می دهد. SunPower که مقر آن در Silicon Valley است ، کارمندان متمرکز و متمرکز بر مشتری دارد آفریقا، آسیا، استرالیا، اروپاو شمال و آمریکای جنوبی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی SunPower در حال تغییر شیوه تأمین انرژی جهان ، به سایت www.sunpower.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Frontera نتایج سه ماهه اول سال 2020 و برنامه تصویب شده برای مدیریت بحران COVID-19 و محیط پایین قیمت نفت را اعلام کرد

© 2019 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER و آرم SUNPOWER علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و سایر کشورها هستند.

SOURCE SunPower Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sunpowercorp.com

پاسخی بگذارید