SunPower و Maxeon Solar Technologies معامله کامل Demerger را انجام می دهند

SunPower و Maxeon Solar Technologies معامله کامل Demerger را انجام می دهند

“اکنون زمان مناسب برای این تقسیم استراتژیک است که به SunPower و Maxeon اجازه می دهد تا در برنامه های اصلی برای رشد سودآور در آینده سرمایه گذاری کنند.” تام ورنر، مدیر عامل توسط SunPower و مدیر عامل “انرژی خورشیدی اکنون می تواند رشد قابل توجهی ایجاد کند و اکنون هر شرکتی از موقعیت کافی برخوردار است تا بتواند با تمرکز بر تخصص مربوطه ، نوآوری های فن آوری و مقیاس اقتصادی مربوطه موفق شود.”

تام ورنر همچنان به عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره SunPower خدمت می کند ، که دفتر مرکزی آن در دره سیلیکون ، کالیفرنیا و در سراسر است ایالات متحده و افراد را استخدام می کند و سرمایه گذاری های اقتصادی در کانادا انجام می دهد. همچنین دارای یک شبکه فروشنده انحصاری در ایالات متحده، بزرگترین شبکه حق رای دادن داخلی برای اتوماسیون خانگی و وسایل نقلیه کوچک. سایت تولیدی شرکت در هیلزبورو ، اورگان، همچنان بخشی از SunPower خواهد بود.

ورنر اضافه کرد: “SunPower جدید به عنوان پیشروترین شرکت آمریکای شمالی برای تولید برق ، ذخیره سازی و خدمات انرژی توزیع شده با یک پلت فرم نرم افزاری پایان به پایان ، ارائه محصولات متفاوت و مدل تجاری” دارایی-نور “ادامه خواهد یافت.” من می خواهم از سهامدار اکثریت ما توتال ، که به تولید برق با کاهش CO2 متعهد است و از سال 2011 به طور مستمر از ما حمایت می کند ، تشکر کنم. “

Maxeon یکی از شرکت های پیشرو در جهان برای نوآوری در بخش خورشیدی است و دارای دسترسی عالی به بازار می باشد که شامل شبکه جهانی متشکل از بیش از 1100 شریک فروش و نصب مجاز و همچنین استراتژی است که با استفاده از آن از محصولات همسایه برای تولید غیر متمرکز برق در خارج از مشاغل پشت بام نیز استفاده می کند. از ایالات متحده و کانادا می خواهد پیشنهاد دهد. جف واترز مدیرعامل است از ماکسون، که مقر اصلی آن در سنگاپور است و دارای سایت های تولید صفحه و سلولهای خورشیدی در فرانسه است ، مالزی، مکزیک و فیلیپین. همزمان با این معامله ، 298 میلیون دلار آمریکا سهام Maxeon توسط شریک بلند مدت Tianjin Zhonghuan Semiconductor Co.، Ltd. (TZS) ، یک تامین کننده برتر جهانی ویفر سیلیکون ، موافقت کرد. سرمایه گذاری توسط TZS باعث گسترش ظرفیت تولید ماکسون در آخرین نسل از خط تولید ماکسون خواهد شد.

“ما برای اولین روز ما به عنوان Maxeon آماده هستیم – به لطف فناوری پیشرو ، یک مارک قوی ، یک کانال فروش جهانی منحصر به فرد و شرکای سرمایه گذاری قوی” ، گفت جف واترز، مدیر عامل از ماکسون. “TZS یک شریک استراتژیک قابل اعتماد و بلند مدت SunPower است ، که از سال 2012 تاکنون در هفت سرمایه گذاری مشترک و پروژه های توسعه مشترک با او همکاری کرده ایم. ما مشتاقانه منتظر پشتیبانی TZS در این چنگال مهم در جاده و در زمانی هستیم که انرژی خورشیدی به منبع اصلی انرژی تبدیل می شود. “

مطلب مرتبط  آزمایشگاه های فناوری Immensa بیشترین سرمایه گذاری را در ساخت افزودنی (چاپ سه بعدی) در عربستان سعودی انجام می دهند

Maxeon و SunPower در تلاشند تا نسل بعدی فناوری پانل خورشیدی را به بازار عرضه کنند. تحقیقات مرحله اولیه توسط گروه تحقیق و توسعه SunPower در دره سیلیکون انجام می شود و ماکسئون مسئول نوآوری متمرکز در میدان و اجرای گسترده است.

پاتریک پویان ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: “ایجاد دو شرکت عمومی جداگانه ، که توتال از آنها به عنوان سهامدار اکثریت پشتیبانی می کند ، می تواند به عنوان یک نقطه عطف استراتژیک در توسعه SunPower و در دهه های همکاری ما تلقی شود.” توسط توتال. “من می خواهم به شما بخاطر یک معامله موفق تبریک بگویم و از تیمهایی که موفقیتهای چشمگیر ما را قادر به موفقیت در این عملیات کرده اند حمایت خود را ابراز می دارم. این به هر دو شرکت این فرصت را می دهد تا نقاط قوت خود را در مشاغل تخصصی خاص خود به طور کامل توسعه دهند: از یک سو ، بازاریابی تولید برق غیرمتمرکز در بازار ایالات متحده و از سوی دیگر ، تولید صفحات خورشیدی. “

پاتریک پویان ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گفت: “بهار آینده ، ده سال می گذرد که ما خود را به SunPower خریداری کردیم و مشارکت ما تاکنون پیش رفته است.” توسط توتال. “امروز یک گام مهم در توسعه ما است. ما متقاعد شده ایم که زمان مناسب برای هر دو شرکت برای شروع کار خود و استفاده از نقاط قوت خود – با برنامه های تجاری ویژه و بازارهای دقیق آنها مناسب است. “

SunPower از زمان پایان کار در ژانویه ، یک سهم Maxeon برای هشت سهام دارد. آگوست 2020، در تاریخ Demerger ، سهام SunPower برگزار شده برای سهامداران آن صادر می شود. سهام مشترک ماکسون از امروز با NASDAQ تحت نماد MAXN معاملات خود را آغاز خواهد کرد.

درباره SunPower
دفتر مرکزی SunPower (NASDAQ: SPWR) در سیلیکون ولی کالیفرنیا قرار دارد و پیشروترین ارائه دهنده خدمات توزیع برق ، ذخیره و انرژی در آمریکای شمالی است. SunPower تنها راه حل ذخیره سازی انرژی خورشیدی + ذخیره شده توسط همین شرکت را ارائه می دهد که به مشتریان امکان کنترل کامل مصرف برق را می دهد ، استقلال شبکه را ارائه می دهد ، در برابر قطعی برق محافظت می شود و صاحبان خانه ، مشاغل ، مقامات و خدمات شهری را پس انداز می کنند. اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت www.sunpower.com موجود است.

اطلاعات در مورد فناوری های خورشیدی Maxeon
Maxeon Solar Technologies (NASDAQ: MAXN) از این شعار پیروی می کند: تأمین انرژی برای تغییر مثبت. Maxeon با داشتن دفتر مرکزی خود در سنگاپور ، پانل های خورشیدی SunPower را در بیش از 100 کشور جهان توسعه داده و به فروش می رساند. این شرکت همچنین یک رهبر در زمینه نوآوری در انرژی خورشیدی است و می تواند بیش از 900 حق ثبت اختراع و دو سری محصول دارای صفحه خورشیدی را که در گروه خود بهترین هستند ، جای دهد. Maxeon در آفریقا ، آسیا ، اقیانوسیه ، اروپا و مکزیک فعالیت دارد و محصولات آن در بازارهای پشت بام و انرژی خورشیدی در سراسر جهان از طریق شبکه ای با بیش از 1100 شریک و توزیع کننده قابل اعتماد ارائه می شود. ماکسون به عنوان یک پیشگام در تولید محصولات خورشیدی پایدار ، سابقه 35 ساله در صنعت خورشیدی دارد و جوایز بی شماری را برای فناوری خود دریافت کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأمین انرژی Maxeon در تغییر مثبت please ، لطفاً از سایت www.maxeon.com ، LinkedIn و Twitter دیدن کنید maxeonsolar.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

بیانیه های آینده نگر SunPower
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است ، که شامل بیانیه هایی درباره برنامه ها و اولویت های آینده ما ، انتظارات ما از رشد انرژی خورشیدی ، موقعیت ما و ماکسون برای موفقیت در آینده است. به دنبال این تقسیم ، برنامه های تجاری آینده ما و انتظارات ما برای همکاری فناوری با Maxeon. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر فرضیات ، انتظارات و عقاید فعلی ما است و آنها شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی می شوند که می تواند منجر به نتایج ، عملکرد یا اهداف برجسته شده از نظر مادی با آنچه که صریحاً یا به طور ضمنی در این گفته های آینده نگر بیان شده اند شود. عواملی که ممکن است منجر به چنین اختلافاتی شوند یا به آنها کمک کنند شامل موارد زیر هستند: تغییرات نظارتی و در دسترس بودن مشوق های اقتصادی که استفاده از انرژی خورشیدی را تشویق می کند ، مشکلات مربوط به اجرای اقدامات ما ، مشارکت های مشترک و مشارکت ها ، از جمله توانایی ما در مدیریت دارایی های خریداری شده و روابط تأمین کننده ، از جمله روابط ما با ماکسون از طریق همکاری فناوری ، و همچنین رقابت خورشیدی و انرژی به طور کلی و فشار نزولی بر قیمت های خرده فروشی و قیمت عمده فروشی برق. بحث دقیق درباره این عوامل و سایر خطرات ممکن است بر تجارت ما تأثیر بگذارد ، می توانید در پرونده های منظم ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، از جمله آخرین گزارش های ثبت شده در مورد فرم 10-K و فرم 10- ، س ، به طور خاص در بخش “عوامل خطر”. کپی های این پرونده ها به صورت آنلاین با SEC یا در بخش “SEC Filings” از وب سایت روابط سرمایه گذار ما در invest.sunpower.com در دسترس هستند. همه بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس ما است و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نداریم.

مطلب مرتبط  فلزات خزانه داری برای به دست آوردن پروژه همسایه Goldlund ، تحکیم منطقه طلای کانادا در حال ظهور

بیانیه های آینده نگرانه از Maxeon
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، جمله هایی را شامل می شود ، اما به آنها محدود نمی شود ، درمورد برنامه ها و اولویت های آینده ما ، موقعیت ما برای موفقیت در آینده پس از Demerger ، برنامه های تجاری آینده ما. و انتظارات ما برای همکاری فناوری با SunPower. این گزاره های آینده نگر براساس مفروضات ، انتظارات و اعتقادات فعلی ما است و حاوی خطرات و عدم قطعیت های مادی است که می تواند منجر به دستیابی به نتایج ، عملکرد یا اهداف شود که تفاوت اساسی با آنچه در این بیانیه های آینده نگر بیان شده است. برخی از عواملی که ممکن است باعث ایجاد یا ایجاد چنین اختلافاتی شود ، شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند: مشکالت در زمینه مشارکت و مشارکتهای مشترک ما ، از جمله موفقیت آمیز نگه داشتن روابط تأمین کننده و مشتری با روابط ، و تأمین کننده SunPower و اتصال به SunPower در زمینه همکاری فناوری ، رقابت در صنعت خورشیدی و به طور کلی صنعت انرژی و فشار رو به پایین بر قیمت فروش و قیمت برق در تجارت عمده فروشی ، و همچنین موفقیت تلاش های تحقیقاتی و تحقیقاتی مداوم و توانایی ما در تولید محصولات و خدمات جدید برای ورود به بازار ، از جمله محصولات و خدمات توسعه یافته از طریق مشارکت استراتژیک. بحث دقیق در مورد این عوامل و سایر خطرات ممکن است در تجارت ما تأثیرگذار باشد ، می تواند در پرونده های منظم ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، از جمله نسخه فعلی گزارش اخیراً ثبت شده در فرم 20-F ، موجود باشد. به طور خاص در بخش “عوامل خطر”. کپی های این پرونده ها به صورت آنلاین با SEC یا در بخش “Filings SEC” از وب سایت روابط سرمایه گذار ما در invest.maxeon.com در دسترس هستند. تمام بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس ما است و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگر در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی پذیریم.

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است SUNPOWER و آرم SUNPOWER علائم تجاری ثبت شده SunPower Corporation در ایالات متحده.

© 2020 Maxeon Solar Technologies، Ltd. کلیه حقوق محفوظ است MAXEON علامت تجاری ثبت شده Maxeon Solar Technologies، Ltd. برای اطلاعات بیشتر به مارکهای maxeon.com/trademark مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1244744/SunPower_Maxeon_Solar_Technologies_Infographic.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1244743/Maxeon.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/479475/SunPower_Corp___Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.sunpowercorp.com

SOURCE SunPower Corp. Maxeon Solar

پاسخی بگذارید