Sunpro Solar ابتدا نصب پنل خورشیدی جدید LG در ایالات متحده

Sunpro Solar ابتدا نصب پنل خورشیدی جدید LG در ایالات متحده

MANDEVILLE ، لا.، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Sunpro Solar امروز اعلام کرد که آنها اولین پیمانکار خورشیدی در ایالات متحده هستند که سری جدید صفحه های خورشیدی LG NeON 355 وات را نصب می کند. این ماژول های جدید از نظر زیبایی از جذابیت بیشتری برخوردار هستند و با بهره وری بالا و پیشرفته کار می کنند تا صرفه جویی بیشتری را برای صاحبان خانه داشته باشند.

LG Solar گفت: “نصب کنندگان از انعطاف پذیری نصب ماژول جدید و خروجی بالاتر در فضای کمتری از سقف قدردانی خواهند کرد ، در حالی که صاحبان خانه می دانند که در حال کار بر روی فناوری پیشرفته انرژی تجدیدپذیر از مارکی هستند که می شناسند و به آن اعتماد دارند.” ایالات متحده آمریکا سرپرست ارشد دیوید چانگ. “ال جی همچنان در لبه های کارآیی بالا قرار دارد.”

مطلب مرتبط  Obsidian Energy اعلام تمدید اعتبار تسهیلات اعتباری مشترک ما را انجام می دهد

از آنجا که آینده به افزایش علاقه ایالات متحده به خورشیدی مسکونی اشاره دارد ، Sunpro Solar با ارائه محصولات برتر خورشیدی ال جی در صنعت که دارای عملکرد 25 ساله و ضمانت کار هستند ، به صاحبان خانه ها خوشحال می شود. اعطای درجه بالاتر امنیت مالک به صاحبان خانه از سوی برندی که به آنها اعتماد دارند ، استفاده از انرژی خورشیدی برای مشتریان Sunpro Solar یک تصمیم آسان است.

“ما افتخار می کنیم که اولین شرکتی در ایالات متحده هستیم که ماژول خورشیدی دو طرفه LG-355N1C-N5 را نصب می کند” دین اسکات، مدیر ارشد عملیات. “ارتباط انحصاری ما با LG Electronics در رشد سریع ما به عنوان بزرگترین مشتری خورشیدی ال جی در ایالات متحده نقش مهمی داشته است ایالات متحده، Sunpro Solar به خرید و نصب اکثر محصولات خورشیدی مونتاژ شده ایالات متحده از کارخانه LG در ادامه می دهد هانتسویل ، آلاباما، مشاغل تولیدی و ساختمانی ایالات متحده را هدایت می کند. “

مطلب مرتبط  CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

درباره LG Business Solutions

LG Electronics پیشرو در ارائه ماژول های خورشیدی با بازده بالا به بازارهای تجاری و مسکونی ایالات متحده است. تجارت خورشیدی ال جی در ایالات متحده بخشی از بخش راه حل های کسب و کار LG Electronics USA مستقر در لینکلن شایر است. تولید ماژول خورشیدی ال جی در ایالات متحده در هانتسویل، آلا. ال جی الکترونیک ایالات متحده آمریکا شرکت ، دفتر مرکزی آن در Englewood Cliffs، N.J.، شرکت تابعه آمریکای شمالی ال جی الکترونیکس است 53 دلار میلیارد مبتکر جهانی در فناوری و ساخت. www.LG.com/solar.

مطلب مرتبط  سرمایه گذاری جدید مشترک وارد صنعت تولید الیاف پالپ قالب می شود

درباره Sunpro Solar:

Sunpro Solar یک شرکت برتر خورشیدی در ایالات متحده است که با استفاده از راه حل مقرون به صرفه انرژی خورشیدی و ذخیره سازی باتری به صاحبان خانه در سراسر کشور ارائه می دهد. Sunpro Solar توسط مجله Solar Power World در سال 2020 به عنوان پنجمین پیمانکار بزرگ خورشیدی مسکونی در ایالات متحده انتخاب شد. Sunpro Solar در 15 ایالت فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن در ماندویل ، لوئیزیانا. برای اطلاعات بیشتر به https://www.gosunpro.com/ مراجعه کنید.

SOURCE Sunpro Solar

لینک های مربوطه

https://www.gosunpro.com

پاسخی بگذارید