Sunrun Solar برای کمک به مشاغل کوچک در بهره مندی از تخفیف خورشیدی

Sunrun Solar برای کمک به مشاغل کوچک در بهره مندی از تخفیف خورشیدی

ملبورن، استرالیا، 11 آوریل 2021 / PRNewswire / – طبق گفته Sunrun Solar ، نصب کنندگان صفحه های خورشیدی تجاری در ملبورن، بزرگترین مانع برای بیشتر مشاغلی که قصد دارند به خورشیدی روی بیاورند هزینه های خارج از جیب است. خوشبختانه تخفیف جدیدی برای کاهش هزینه های پیشین مربوط به سیستم های انرژی خورشیدی اعلام شده است.

مطلب مرتبط  شرکت مدیسون-کیپ ظرفیت تولید را به ریچموند ، ایندیانا گسترش می دهد

از جانب مه 2021، مشاغل کوچک واجد شرایط در ویکتوریا قادر به درخواست تخفیف برنامه Solar for Business خواهد بود. پیشنهاد تخفیف شامل حداکثر 50٪ یا 3500 دلار (هر کدام کمتر باشد) در سیستم های خورشیدی واجد شرایط.

همچنین برنامه صرفه جویی در مصرف انرژی در مشاغل کوچک پاداش های حداکثر تا 2000 دلار برای ارتقا to به تجهیزات با مصرف انرژی بیشتر ، مانند پمپ های تهویه هوا ، برودت و گرمایش.

طی سه سال آینده ، 15000 تخفیف خورشیدی تحت این برنامه در دسترس خواهد بود. برخی دیگر از یارانه ها برای نصب نیروگاه خورشیدی در نظر گرفته شده است ملبورن بسیار مقرون به صرفه تر استرالیا یارانه تخفیف خورشیدی ملی دارد ، که می تواند به کاهش هزینه های اولیه سیستم های خورشیدی تجاری کوچک کمک کند.

این یارانه ها تا حدی تضمین می کند که شما می توانید بدون هزینه جهانی ، تجارت خود را تا حد ممکن کارآمد کنید. به خاطر داشته باشید ، معیارهای واجد شرایط بودن وجود خواهد داشت و اگر قبل از اجرای برنامه ها سیستمی را نصب کنید ، دیگر واجد شرایط تخفیف نخواهید بود.

اگر قصد استفاده از این تخفیف های جدید را دارید ، مطمئن شوید که تکالیف خود را انجام داده اید و با یک نصب کننده معتبر پنل های خورشیدی در ملبورن، مانند Sunrun Solar. آنها به طیف وسیعی از برنامه های تشویقی به بسیاری از مشاغل کوچک کمک کرده اند تا به انرژی خورشیدی روی بیاورند و به شما اطمینان می دهند که از محصولات خورشیدی مناسب برای تأمین نیازهای تجاری خود برخوردار هستید.

Sunrun Solar فقط یکی از بسیاری از شرکت های تاسیساتی است که اهمیت این برنامه های یارانه دولت را درک می کند. خورشید به عنوان یک منبع انرژی تجدید پذیر ، سرمایه گذاری بزرگی برای مشاغل است. این برای آینده محیط زیست حیاتی است و می تواند با کاهش هزینه های برق به سودآوری بیشتر مشاغل کمک کند.

اطلاعات بیشتر در مورد این یارانه ها به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

تصاویر مرتبط

خورشیدی-پانل-ملبورن.png
پنل های خورشیدی ملبورن
پنل های خورشیدی ملبورن

SOURCE Sunrun Solar

پاسخی بگذارید