Suntech ، بهترین عملکرد در امتیاز سنجی قابل اطمینان ماژول DNV · GL / PVEL 2020 PV

Suntech ، بهترین عملکرد در امتیاز سنجی قابل اطمینان ماژول DNV · GL / PVEL 2020 PV

– Suntech برای سومین سال به عنوان برترین مجری در DNV · GL / PVEL 2020 امتیاز ارزیابی قابلیت اطمینان ماژول PV

WUXI ، چین، 31 مه 2020 / PRNewswire / – در تاریخ 28 ماه مه ، وبینار “برتر اجراکننده DNV · GL / PVEL 2020 PV ماژول قابلیت اطمینان ماژول PV” با موفقیت برگزار شد ، که به طور مشترک توسط DNVL GL و PV Evolution Labs (PVEL) برگزار شد .در این عمل ، ماژولهای نیمه سلولی Suntech PERC عنوان “مجری برتر” را دریافت کردند.

استاندارد امتیاز دهی 2020 بسیار دقیق بود ، به عنوان مثال ، این ماژول در یک محفظه محیطی با درجه حرارت از -40 درجه سانتی گراد تا 85 درجه سانتیگراد با حداکثر جریان توان اعمال شده قرار می گیرد و در معرض 600 چرخه قرار دارد. این آزمایش همچنین مورد تغییر دمای شدید را که در حین کار رخ می دهد ، شبیه سازی می کند. گذراندن تست به این معنی است که ماژول می تواند چرخه دما را با عملکرد دست نخورده اداره کند. علاوه بر این ، روش PID ارائه شده است. با ماژول موجود در یک محفظه محیطی ، ولتاژ تعصب برابر با حداکثر ولتاژ سیستم ماژول (-1000 V یا -1500 V) در زیر 85 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی 85٪ برای چرخه 96 ساعت اعمال می شود. این دما ، رطوبت و شرایط ولتاژ می تواند تخریب ماژول را ارزیابی کند. با توجه به قابلیت اطمینان بالا ، تخریب ماژول های PERC Suntech mono کمتر از 2٪ است و آنها به عنوان برترین سازنده طبقه بندی شدند.

مطلب مرتبط  کنفرانس مجازی جهانی IEC 61850 Global 2020 که توسط انجمن های هوشمند گرید برگزار می شود

“این سومین بار است که Suntech در 3 سال گذشته از لیست Suntech در سال 2018 در لیست برجسته ترین توسعه دهندگان قرار گرفته است. این نه تنها یک تأیید بالا از قابلیت اطمینان Suntech است بلکه بالاترین شناخت از کیفیت Suntech ، “او گفت وینسنت کائومعاون رئیس جمهور Suntech. عملکرد برجسته ماژول نیم سلولی PERC Mono Half نتیجه حاصل از مدیریت دقیق مواد اولیه Suntech ، فناوری تولید پیشرفته و تعهد به کنترل کیفیت است که هر ماژول باید 52 مرحله بازرسی را طی کند. کیت های آزمایشگاهی پیشرو در صنعت برای دو دور 100٪ بازرسی کامل برای هر ماژول اتخاذ شده است ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که هر ماژول از نظر کیفیت ، راندمان تبدیل و ماندگاری طولانی مدت در خدمت به بهترین وجه از طریق بازرسی از اطمینان کامل برخوردار است کیفیت دقیق تر. این یک کنترل کیفیت دقیق است که Suntech را به اندازه کافی ایمن می کند تا وعده ضمانت کیفیت 12 ساله و ضمانت عملکرد 25 ساله خطی یا حتی 30 سال ضمانت عملکرد خطی برای ماژول های دوتایی را بدهد ، چه چیزی صنعت را هدایت می کند.

مطلب مرتبط  امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

منبع Suntech

پاسخی بگذارید