Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

نیلسون 15 سال گذشته را به حرفه مشاوره معدن و بانکداری سرمایه گذاری برای شرکتهای مختلف کانادایی و بین المللی اختصاص داده است ، و اخیراً به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در یک بانک سرمایه گذاری چند ملیتی استرالیا با یک روش مشاوره معدن در بازار پیشرو بوده است. او در بسیاری از ادغام ها و ادغام های استرالیا و معاملات بازار سرمایه کانادا مشاوره داده و برای تعالی و یکپارچگی شهرت ایجاد کرده است. نیلسون دارای مدرک کارشناسی علوم در فیزیک اکتشاف و ژئوفیزیک از دانشگاه تورنتو و دارای فوق لیسانس مالی از INSEAD است.

دکتر شین ابرت، مدیر عامل شرکت Surge ، اظهار نظر کرد: “به عنوان بخشی از جوان سازی فعالیت اخیر در Surge ، از جمله افزودن اعضای جدید به هیئت مدیره و تملک پروژه برگ ، ما رهبری جدیدی برای مرحله بعدی رشد در Surge ایجاد کردیم. این شرکت به یک مدیر اجرایی با مهارتهای خاص که لیف با خود به همراه دارد احتیاج دارد و من و بقیه اعضای کمیته از استقبال لیف از تیم خوشحالیم.

لعاب پت، رئیس جراحی ، اظهار داشت: “من خوشحالم که لیف در حالی که ما پروژه های خود را پیش می بریم ، به ساخت و توسعه تیم ادامه می دهیم و ابتکارات رشد را ادامه می دهیم ، تجارت را رهبری می کند. با دانش و تجربه عمیق شین در پروژه اوتسا ، و انباشت انباشت حاصل از تجربیات گسترده اخیر اعضای کمیته و تیم مشاوره ، من از آنچه تیم ما ارائه می دهد هیجان زده هستم.

مطلب مرتبط  تیم های جورجیا پاور برای کمک به بازیابی طوفان دلتا برنامه ریزی کرده اند

لیف نیلسون نظر داد: “من از پیوستن به Surge در این مرحله از سفر شرکت خوشحالم. Surge دارایی های بی نظیر و با کیفیتی را کنترل می کند که بنیادی عالی برای ایجاد ارزش سهامداران است. تیم مدیریتی شرکت مهارت ها و سوابق مناسب برای تحقق اهداف ما را دارد و من مشتاقانه منتظر همکاری با تمام ذینفعان شرکت برای ایجاد ارزش پایدار هستم.

این شرکت همچنین اعلام کرد که کمیته اعطای 7 میلیون و 965 هزار گزینه به برخی از کارمندان ، مدیران ، مدیران و مشاوران شرکت را تصویب کرده است. اختیارات مطابق برنامه اختیارات شرکت اعطا شده است ، مشمول مقررات تملک هستند ، قیمت آن 0.69 دلار برای هر سهم است و پنج سال از تاریخ اعطای اعتبار منقضی می شود.

درباره شرکت Surge Copper

این شرکت دارای 100٪ علاقه به املاک اوتسا ، یک پروژه اکتشافی در مرحله پیشرفته شامل کانسارهای پورفیری مجاور East Seel ، West Seel و Ox برای معدن باز معدن مس هاکلبری متعلق به Imperial Metals است. خاصیت اوتسا شامل دارایی های متشکل از NI 43-101 سازگار با مس ، طلا ، مولیبدن و نقره در دسته بندی های ارزیابی شده و نشان داده شده است. دو کار حفاری در این پروژه وجود دارد که حفاری متمرکز بر درجه بندی سپرده West Seel و آزمایش اهداف جدید در کنار Seel Trend است.

مطلب مرتبط  شركت Algonquin Power & Utilities آرتور كاكپرزاك را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می كند

این شرکت همچنین 70 درصد سود به دارایی Berg Centerra Gold بدست خواهد آورد. برگ یک پروژه اکتشافی مرحله پیشرفته بزرگ است که در 28 کیلومتری شمال غربی کانسارهای اوتسا واقع شده است. برگ شامل یک منطقه معدنی بزرگ مس-مولیبدن-نقره با منابع تاریخی است. در کنار هم ، خواص Ootsa و Berg مجاور به یک موقعیت زمینی غالب در منطقه Ootsa-Huckleberry-Berg رسیده و بیش از چهار رسوب پیشرفته پورفیری را کنترل می کنند.

به جای هیئت مدیره

لیف نیلسون
مدیر عامل

برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:

برای اطلاعات بیشتر در مورد Surge Copper Corp. ، به این آدرس مراجعه کنید: http://www.surgecopper.com.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (به عنوان اصطلاح تعریف شده در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX) مسئولیت درستی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این نسخه شامل جملات آینده نگر است ، که مربوط به رویدادهای آینده است. در برخی موارد ، آنها را می توان با عبارات آینده نگر با اصطلاحاتی مانند “ممکن” ، “می تواند” ، “باید” ، “انتظار” ، “برنامه” یا “پیش بینی” یا شکل منفی این اصطلاحات یا اصطلاحات قابل مقایسه دیگر تشخیص داد. . تمام اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی اظهاراتی آینده نگرانه است و شامل برنامه های شرکت در رابطه با املاک برگ و املاک اوتسا می باشد. این اظهارات فقط به پیش بینی هایی اشاره دارد که شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای آن از نظر نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای متفاوت باشد. بیان شده یا ضمنی در این عبارات آینده نگر است. این عدم قطعیت ها و خطرات می تواند شامل نتایج واقعی فعالیت های اکتشافی شرکت باشد ، که متفاوت از آنچه توسط تیم مدیریت انتظار می رود ، تأخیر در دستیابی یا عدم به دست آوردن دولت های لازم یا سایر مصوبات نظارتی یا مالی ، ناتوانی در تهیه تجهیزات و ملزومات خرید به مقدار کافی و به موقع ، خرابی تجهیزات و آب و هوای بد. اگرچه این اظهارات آینده نگرانه است و نمی توان بر اساس آنها فرض کرد ، با حسن نیت و منعکس کننده قضاوت های فعلی شرکت در مورد تجارت آن ، نتایج واقعی تقریباً همیشه متفاوت است ، اغلب از فرم ماده ، تخمین ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش فرض ها یا سایر عملکردهای پیشنهادی آینده. مگر اینکه طبق مقررات لازم لازم باشد ، شرکت به دنبال به روزرسانی هر یک از گزاره های آینده نگر نیست تا برای نتایج واقعی مطابق با این بیانیه ها باشد.

مطلب مرتبط  برنت اسمولیک به عضویت هیئت مدیره شرکت Marathon Oil انتخاب شد

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1394512/Surge_Copper_Corp__Surge_Copper_Apoints_Leif_Nilsson_as_Chief_E.jpg

لینک های مربوطه

https://surgecopper.com/

SOURCE Surge Copper Corp.

پاسخی بگذارید