Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیر ارشد اجرایی منصوب می کند

Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیر ارشد اجرایی منصوب می کند

آقای نیلسون از 15 سال گذشته در زمینه مشاوره معدن و بانکداری سرمایه گذاری برای شرکتهای مختلف کانادایی و بین المللی فعالیت داشته است ، اخیراً به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در یک بانک سرمایه گذاری چند ملیتی استرالیا با یک مشاوره معدن در بازار. او در بسیاری از معاملات معتبر M&A و بازار سرمایه کانادا مشاوره داده است و به خاطر برتری و صداقت شهرت زیادی کسب کرده است. آقای نیلسون دارای مدرک لیسانس علوم در فیزیک و اکتشاف ژئوفیزیک از دانشگاه تورنتو و فوق لیسانس در امور مالی از INSEAD.

دکتر. شین ابرت، رئیس جراحی ، اظهار داشت: “به عنوان بخشی از جوان سازی اخیر عملیات در Surge ، از جمله انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره و کسب پروژه Berg ، ما تصمیم گرفتیم تا رهبری جدیدی برای مرحله بعدی رشد Surge ایجاد کنیم. این شرکت به یک رهبر با مهارتهای خاص که لیف روی میز می آورد احتیاج دارد و من و بقیه اعضای هیئت مدیره از استقبال لیف از تیم خوشحالیم.

پت گلیزیر، رئیس جراحی ، گفت: “من خوشحالم که لیف در حالی که ما پروژه های خود را پیش می بریم ، به رشد و توسعه تیم ادامه می دهیم و ابتکارات رشد بیشتری را دنبال می کنیم ، شرکت را رهبری می کند. با تخصص لیف ، دانش و دانش عمیق شین در مورد پروژه اوتسا و ذکاوتی که اعضای هیئت مدیره و تیم مشاوره باتجربه اخیراً به آنها اضافه کرده اند ، هیجان زده ام که می بینم تیم در حال رشد ما چه نتیجه ای خواهد گرفت.

مطلب مرتبط  ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

لیف نیلسون اضافه: “من از پیوستن به Surge در این مرحله از توسعه شرکت بسیار هیجان زده هستم. Surge دارایی های بی نظیر و با کیفیت بالا را کنترل می کند که یک پایه عالی برای ایجاد ارزش سهامداران است. هیئت مدیره و تیم مدیریت شرکت برای تحقق جاه طلبی های ما مهارت و سوابق مناسبی دارند و من مشتاقانه منتظر همکاری با همه ذینفعان شرکت برای ایجاد ارزش پایدار هستم.

این شرکت همچنین اعلام کرد که هیئت مدیره اعطای 7،965،000 گزینه به برخی از کارمندان ، افسران ، مدیران و مشاوران شرکت را تصویب کرده است. این اختیارات مطابق با برنامه اختیارات شرکت اعطا می شود ، مشمول مقررات واگذاری هستند و دارای قیمت تمرینی می باشند 0.69 دلار به ازای هر سهم و پنج سال پس از تاریخ اعطای اعتبار منقضی می شود.

درباره شرکت Surge Copper

این شرکت علاقه 100 درصدی به املاک اوتسا دارد ، یک پروژه اکتشافی مرحله پیشرفته که شامل کانسارهای پورفیری East Seel ، West Seel و Ox است و در مجاورت معدن مس روباز هاکلبری متعلق به Imperial Metals است. خاصیت اوتسا شامل منابع محدود معدن NI 43-101 برای مس ، طلا ، مولیبدن و نقره در دسته های “اندازه گیری” و “نشان داده شده” است. دو دستگاه حفاری در حال استفاده در این پروژه هستند ، حفاری متمرکز بر تعیین میزان ذخایر بزرگ West Seel و آزمایش اهداف جدید در امتداد روند Seel.

مطلب مرتبط  گزارش SandRidge Energy ، Inc. نتایج مالی و عملیاتی برای سه ماهه اول سال 2020 را گزارش می کند

این شرکت همچنین 70٪ از سهام Berg را از Centra Gold خریداری می کند. برگ یک پروژه اکتشافی مرحله پیشرفته بزرگ است که در 28 کیلومتری شمال غربی کانسار اوتسا واقع شده است. برگ شامل یک منطقه معدنی بزرگ مس – مولیبدن – نقره با منابع تاریخی است. روی هم رفته ، خواص مجاور Ootsa و Berg Surge موقعیت زمینی غالب در منطقه Ootsa-Huckleberry-Berg و کنترل چهار کانسار پیشرفته پورفیری را می دهد.

به جای هیئت مدیره

لیف نیلسون
مدیر ارشد اجرایی

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

برای اطلاعات بیشتر در مورد Surge Copper Corp. را می توان در این آدرس یافت: http://www.surgecopper.com.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی آینده نگر است که به رویدادهای آینده می پردازد. در برخی موارد ، شما می توانید عبارات آینده نگر را با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “ممکن” ، “باید” ، “انتظار” ، “برنامه ها” یا “پیش بینی” یا منفی این اصطلاحات یا سایر اصطلاحات قابل مقایسه شناسایی کنید. تمام گزاره های مندرج در اینجا که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه هستند ، از جمله ، اما محدود به برنامه های شرکت در مورد Berg Property و Ootsa Property نیستند. این اظهارات فقط پیش بینی هستند و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی هستند که می توانند نتایج واقعی ، فعالیت ها ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت را از نظر نتایج آینده ، فعالیت ها ، دستاوردها یا دستاوردهای ذکر شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند اظهارات بیان شده یا ضمنی است. این عدم قطعیت ها و خطرات ممکن است شامل موارد دیگر این باشد که نتایج واقعی فعالیت های اکتشافی شرکت با انتظارات مدیریت متفاوت خواهد بود ، در تأخیر در دستیابی یا عدم دستیابی به تأییدیه های قانونی نظارتی یا بودجه مورد نیاز که امکان آن وجود ندارد تهیه تجهیزات و لوازم جانبی در مقادیر کافی و به موقع برای اطمینان از خرابی تجهیزات و غالب بودن هوا است. اگرچه این اظهارات آینده نگرانه و تمام فرضیاتی که بر اساس آنها ساخته شده اند ، با حسن نیت صورت گرفته و ارزیابی فعلی شرکت از توسعه تجارت را منعکس می کنند ، نتایج واقعی تقریباً همیشه ، گاهی اوقات به طور مادی ، با برآوردها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها مفروضات یا پیشنهادهای دیگر برای توسعه آینده. این شرکت قصد ندارد هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه را برای انعکاس نتایج واقعی به روز کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

آرم -https: //mma.prnewswire.com/media/1394512/ Surge_Copper_Corp__Surge_Copper_Apoints_Leif_Nilsson_as_Chief_E.jpg

لینک های مربوطه

https://surgecopper.com/

SOURCE Surge Copper Corp.

پاسخی بگذارید