Symmons Industries روابط خود را با همکاران ویرجینیا مریلند در مریلند ، واشنگتن D.C و بخش هایی از ویرجینیا گسترش می دهد

Symmons Industries روابط خود را با همکاران ویرجینیا مریلند در مریلند ، واشنگتن D.C و بخش هایی از ویرجینیا گسترش می دهد

BRAINTREE ، توده.، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – Symmons Industries، Inc. خوشحال است از گسترش روابط دیرینه نمایندگی تولید کننده خود با ویرجینیا مریلند همکاران اعلام کند.

ویرجینیا مریلند همکاران در بیشتر موارد نماینده سیمونز بوده اند ویرجینیای غربی و ویرجینیا بازارها از سال 1999 ، و اکنون در حال گسترش است ویرجینیا شمالیمترو ایالت واشنگتن و مریلندبه استثنای گرت و متفقین شهرستانها

وی گفت: “شركت ویرجینیا مریلند یك تعهد بی بدیل برای خدمات به مشتری و دانش فنی برتر دارد.” شان رابرتز، معاون رئیس جمهور برای فروش محصولات Symmons. “ما اعتقاد داریم که آنها با هر تعامل ، ارزش را برای مشتریان Symmons به ارمغان می آورند ، و از گسترش مشارکت ما هیجان زده هستند.”

مطلب مرتبط  بازار تجهیزات آبجوسازی ارزش 25.88 میلیارد دلار تا سال 2027

درباره صنایع Symmons

از سال 1939 ، Symmons Industries تولید کننده برتر محصولات لوله کشی تجاری و مسکونی بوده است. Symmons با حمایت یک فرهنگ مشتری اول ، انواع اتصالات لوله کشی با دوام ، مطمئن و زیبا را برای کاربردهای مسکونی و تجاری ارائه می دهد. شیر دوش ضد تعرق Symmons در ترکیب با محصولات پریمیوم گسترده اش برای آشپزخانه و حمام باعث می شود Symmons واقعاً انتخاب هوشمندی در لوله کشی باشد. سیمونز به نوآوری در رده لوازم جانبی سفارشی ادامه می دهد ، و راه حل های طراحی متفاوتی را برای پروژه های مهمان نوازی و حق بیمه ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Libbey با 111 میلیون دلار بودجه توافق شده ، سازماندهی مجدد فصل 11 را آغاز می کند

دفتر مرکزی در Braintree ، MA، Symmons یک شرکت خصوصی با دفاتر فروش منطقه ای و نمایندگان محلی است که در سراسر آن واقع شده است ایالات متحده، کانادا و آسیا. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.symmons.com مراجعه کرده و یا با شماره های 1-800-SYMMONS تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. در مورد املاک نیکل Gowan آن کار می کنند

SOURCE Symmons Industries، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.symmons.com

پاسخی بگذارید