Talos Energy به روزرسانی های هدایت عملیاتی و مالی را ارائه می دهد

Talos Energy به روزرسانی های هدایت عملیاتی و مالی را ارائه می دهد

هوستون، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Talos Energy Inc (“Talos” یا “شرکت”) (NYSE: TALO) امروز به روزرسانی های عملیاتی مربوط به پروژه های حفاری و تکمیل حفاری های مداوم و آینده و همچنین تأثیرات اخیر حوادث آب و هوایی را ارائه داده است. این شرکت همچنین راهنمایی های مالی خود را بروزرسانی کرده است.

برنامه سرمایه 2020 شرکت با موفقیت در تمام پروژه های حفاری و تکمیل مطابق انتظار یا بهتر موفق بوده است ، اخیراً نتایج مثبتی از چاه Kaleidoscope در Green Canyon 18 وجود دارد. علی رغم چالش های خارجی متعدد ، از جمله تأثیرات قیمت کالاهای COVID-19 و فعال ترین فصل آب و هوای 15 سال گذشته ، این شرکت همچنان نتایج مطلوبی را در دسته های قابل کنترل مانند تحقق کاهش قابل توجه هزینه در کل هزینه های عملیاتی اجاره و هزینه های عمومی و اداری ارائه داده است. نرخ خروج تولید قوی شرکت ، تلاش برای کنترل هزینه و وضعیت ترازنامه جامد تالوس برای سال 2021 و بعد از آن.

به روز رسانی های عملیاتی

 • موفقیت در حفاری کالیدوسکوپ: چاه Kaleidoscope با موفقیت حفاری شد و در حال انجام عملیات تکمیل فعال است. نتایج از تخمین های قبل از تمرین فراتر رفت و شامل ثبت تقریباً 325 فوت حق واقعی عمودی در چهار منطقه بود. Talos دارای علاقه 100.0 درصدی کار در چاه است. در نتیجه موفقیت در چندین هدف ، تالوس تکمیل دوگانه را انتخاب کرده است تا امکان تولید همزمان چندین شن و ماسه را فراهم کند. این چاه از طریق پلتفرم Green Canyon 18 این شرکت تولید خواهد شد که اولین تولید در آن انتظار می رود نوامبر 2020.
 • آغاز طغیان آب گردباد: پس از حفر موفقیت آمیز چاه Tornado IV ، این شرکت فرآیند جریان بین چاه یا تزریق بیش از 20000 بشکه آب در روز را از آبخوان فشار کم عمق و فشار B-4 به فشار عمیق تر و پایین تر B- آغاز کرده است. 6 مخزن روغن. چاه Tornado IV در موقعیت نزولی مخزن حفر شد و به سیلاب امکان مدیریت بهتر روند تولید میدان و به حداکثر رساندن بازیافت نهایی از چاه های به روزرسانی را داد. تالوس 65.0٪ درصد اشتغال در زمینه Tornado دارد و مجری آن است ، و Kosmos Energy دارای 35.0٪ بهره کاری است.
 • روغن اول Bulleit: انتظار می رود عملیات تکمیل و اتصال چاه زیر دریا Bulleit موفق با اولین نفتی که در اکتبر 2020 به دنبال تأخیرهای متعدد مربوط به هوا ، از جمله طوفان دلتا. کشف Bulleit همچنین از طریق پلت فرم Green Canyon 18 این شرکت تولید خواهد شد. تالوس 50.0٪ سود کاری دارد و اپراتور آن است ، به ترتیب EnVen و Otto Energy به ترتیب 33.3٪ و 16.7٪ سود کار دارند.
 • راه اندازی مجدد تولید رام پاول: تالوس مصوبات نظارتی نهایی را دریافت کرده و در حال تکمیل تعمیرات پلت فرم تولید Ram Powell است که قبل از تعطیلات تقریباً 4.8 مگابایت در روز بر روی Talos تولید می کرد. این شرکت در نظر دارد تولید خود را از میدان Ram Powell و همچنین تولید محصولات شخص ثالث از میدان Stonefly در اکتبر 2020. تالوس 100.0 درصد علاقه به کار در رام پاول دارد.
 • تسریع در حفاری Puma West: به دنبال تعلیق موقت عملیات در اوایل سال جاری ، bp ، به عنوان اپراتور و با مشورت با شرکای سرمایه گذاری مشترک ، قصد دارد حفاری چشم انداز اکتشاف Puma West را در سه ماهه چهارم سال 2020 از سر بگیرد. چاه به طور موقت متوقف شد ژانویه 2020 به منظور اصلاح طرح پوسته چاه قبل از حفاری از طریق اهداف اصلی میوسن میانی و تحتانی. bp 50.0٪ سود کار و Talos و Chevron هر کدام 25.0٪ بهره کاری دارند.
 • تأثیرات رویداد خارجی: Talos در سه ماهه سوم وقفه های تولید و تاخیرهای عملیاتی قابل توجهی را به عنوان یک نتیجه از چندین رویداد آب و هوایی غیرقابل کنترل در این کشور تجربه کرد. خلیج مکزیکچالش های مربوط به خرابی شخص ثالث و COVID-19 ، که منجر به موارد زیر شد:
  • معوقات ناشی از آب و هوا: تولید تعطیل Talos در مجموع 28 روز در سه ماهه سوم در نتیجه طوفان های هانا ، لورا ، مارکو و سالی و همچنین طوفان گرمسیری بتا ، از جمله ، به میزان مختلف ، هر یک از شرکت ها عمده تأسیسات عملیاتی و غیر عملیاتی. انتظار می رود تاکنون در سه ماهه چهارم ، توقف اکثر تولیدات شرکت مرتبط با طوفان دلتا برای مدت تقریبی یک هفته با تأثیرات مرتبط با تولید سه ماهه چهارم ادامه داشته باشد.
  • خرابی شخص ثالث: در سه ماهه سوم ، یک مشکل نگهداری خط جریان در پایین دست تأسیسات دلتا هوس که کار نمی کند ، رخ داد که به دلیل سیستم مشترک خط انتقال صندوق میان جریان ، نیاز به تعطیلی تأسیسات پمپانوی شرکت نیز داشت. در نتیجه ، این شرکت در چاه هایی که از هر دو سیستم عامل عبور می کنند ، دچار خرابی قابل توجهی شد. خرابی و تعمیرات برنامه ریزی شده اضافی نیز در طی سه ماهه در تأسیسات خانه دلتا پس از اصلاح مجدد مسئله خط جریان به پایان رسید. در طول سه ماهه هر دو سیستم عامل به تولید بازگردانده شدند
  • تاخیرهای حفاری COVID-19 و مرتبط با آب و هوا: حفاری ، تکمیل و سایر فعالیت های شروع تولید با تخلیه های متعدد مربوط به آب و هوا ناشی از طوفان های فوق الذکر ، از جمله چاه های Bulleit ، Tornado و Kaleidoscope و همچنین تعمیرات Ram Powell به تأخیر افتاد. علاوه بر این ، افزایش چرخش کارکنان و تأخیر در نتیجه اقدامات پیشگیرانه COVID-19 باعث کندی عملیات در پروژه های حفاری و تکمیل فعال در طول سه ماهه شد. این تاخیرها منجر به طولانی شدن مدت زمان بیش از حد انتظار برای نفت برای این پروژه ها و هزینه های اضافی سرمایه ای شد.
مطلب مرتبط  خدمه Entergy در حال ارزیابی خسارت ، بازیابی قدرت پس از طوفان دلتا

رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی تیموتی اس. دانکن اظهار داشت: “امسال بسیاری از چالش های خارجی را با هفت طوفان به نام آورده است ، از جمله طوفان گرمسیری کریستوبال در سه ماهه دوم ، پنج طوفان نامیده شده در سه ماهه سوم و طوفان دلتا ، که در حال حاضر از طریق خلیج فارس در حال حرکت است. شش طوفان اول باعث نشد آسیب به زیرساخت های مادی و ما امیدواریم که این وضعیت در مورد طوفان دلتا نیز وجود داشته باشد ؛ با این حال ، آنچه که بارزتر شده است تعطیلات قابل توجهی است که ما در ماه اوت شروع کردیم و امروز نیز تجربه می کنیم ، که تأثیر مادی در نتایج سه ماهه سوم و چهارم ما. ما همچنین از طریق تخلیه مناسب مربوط به طوفان و سایر چالش های مربوط به COVID-19 برای تولید و عملیات حفاری خود ، که بر تحویل اولین تولید از پروژه های اصلی تأثیر می گذارد ، مدیریت کردیم. ”

دانکن ادامه داد ، “با این وجود ، علیرغم این چالش ها ، ما همچنان به عملکرد مطلوبی برای مواردی که در کنترل ما هستند ، ادامه می دهیم ، مهمتر از همه عملکرد نامطلوب در هزینه های عملیاتی و کاهش هزینه های عمومی و اداری است. در جبهه حفاری ، ما خوشحالیم که موفقیت را در همه پروژه ها مشاهده کنید ، از جمله تلاش های ما برای توسعه مجدد در زمینه Green Canyon 18. ما همچنین از آغاز عملیات مجدد در Puma West بسیار خوشحالیم ، پروژه ای که در صورت موفقیت می تواند ارزش قابل توجهی برای سهامداران ما ایجاد کند. پروژه طغیان آب تورنادو یک دستاورد بزرگ عملیاتی و زیست محیطی ، زیرا ما توانسته ایم این پروژه را با تأمین صفر آب خارجی و فقط استفاده از سفره آب موجود در بالای مخزن تولید روغن اجرا کنیم – همه چیز در محیط زیر دریا خود بسته است ، رد پای ما در مقایسه با سیلاب سنتی به حداقل می رسد همانطور که به پایان سال نگاه می کنیم ، ما به کتاب پرچین 2021 خود اضافه کرده ایم و تمرکز خود را برای پایان دادن به سال با نرخ خروج از تولید ، ادامه کاهش هزینه ها و حفظ اعتبار قوی اعتبار ما ، همه اینها پایه محکمی برای سال 2021 خواهد بود. “

راهنمای مالی به روز شده
Talos تکرار خروجی قبلی خود را در سال 2020 ، یا میانگین دسامبر ، میزان هدایت تولید 71-73 MBoe / d. علاوه بر این ، Talos راهنمای مالی سه ماهه برای سه ماهه سوم و چهارم سال 2020 پس از ارزیابی اثرات تجمعی مربوط به وضعیت هوا و تاخیرهای مربوط به COVID-19 در سه ماهه سوم و چهارم ، افزایش خرابی رام پاول ، گسترش دامنه کالیدوسکوپ و تسریع در پوما وست ، که قبلاً در راهنمای سرمایه شرکت در سال 2020 مورد توجه نبوده است. برآوردهای تولیدی اصلاح شده شرکت شامل تأثیر توقف های تولیدی عملیاتی و غیر عملیاتی و تأخیر در شروع کار تولید است.

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited گزارش سالانه 2019 خود را در مورد فرم 20-F تهیه کرده و گزارش های پایداری و مدیریت شرکت را در سال 2019 منتشر می کند


3Q 2020

4Q 2020کم

بالا

کم

بالا

تولید

روغن (MMBbl)

2.9

3.0

4.0

4.3

گاز طبیعی (Bcf)

6.5

6.7

9.1

9.8

NGL (MMBbl)

0.2

0.3

0.3

0.3

جمع (MMBoe)

4.3

4.4

5.8

6.3

میانگین تولید روزانه (MBoe / d)

46.5

47.5

63.0

68.0

هزینه های نقدی

هزینه های عملیاتی نقدی(1) (2)

64 دلار

67 دلار

60 دلار

65 دلار

(میلیون دلار آمریکا)

GA(2) (3)

12 دلار

14 دلار

12 دلار

14 دلار

کیپکس (میلیون دلار آمریکا)

هزینه های سرمایه ای(4) (5)

120 دلار

135 دلار

55 دلار

60 دلار1)

شامل کلیه هزینه های اجاره اجاره و کار و نگهداری

2)

شامل هزینه های بیمه می شود

3)

خسارت مبتنی بر حقوق صاحبان سهام غیر نقدی را شامل نمی شود

4)

شامل Plugging & Abandonment

5)

موارد استثنا را شامل نمی شود

به روزرسانی ها
جدول زیر منعکس کننده حجم قرارداد فعلی و میانگین وزنی قیمت هایی است که شرکت تحت شرایط قراردادهای مشتقه خود دریافت خواهد کرد ، از جمله قراردادهایی که پس از پایان سه ماهه منعقد شده است:ابزار
تایپ کنید


میانگین روزانه
جلد


وزن دار
میانگین مبادله
قیمت


وزن دار
میانگین قرار دادن
قیمت


وزن دار
میانگین زنگ زدن
قیمت

خام-WTI
(Bbls)


(در هر بلبل)


(در هر بلبل)


(در هر بلبل)

جولای – دسامبر 2020


مبادله


30،674


44.45 دلار


̶


̶

جولای – دسامبر 2020


یقه ها


5000


̶


50.00 دلار


57.09 دلار

ژانویه – دسامبر 2021


مبادله


16،945


42.77 دلار


̶


̶

ژانویه – دسامبر 2021


یقه ها


1000


̶


30.00 دلار


40.00 دلار

ژانویه – دسامبر 2022


مبادله


9،723


44.59 دلار


̶


̶
Crude-LLSژانویه – دسامبر 2021


مبادله


3000


38.83 دلار


̶


̶
گاز طبیعی-HH NYMEX
(MMBtu)


(در هر MMBtu)


(در هر MMBtu)


(در هر MMBtu)

جولای – دسامبر 2020


مبادله


64،261


2.26 دلار


̶


̶

ژانویه – دسامبر 2021


مبادله


53،436


2.52 دلار


̶


̶

ژانویه – دسامبر 2021


یقه ها


5000


̶


2.50 دلار


3.10 دلار

ژانویه – دسامبر 2022


مبادله


19،696


2.51 دلار


̶


̶

درباره انرژی TALOS

Talos Energy (NYSE: TALO) یک شرکت مستقل اکتشافی و تولیدی از نظر فنی است که با استفاده از فعالیت های خود به حداکثر رساندن جریان های نقدی و ارزش طولانی مدت با اطمینان و کارآمد می پردازد. ایالات متحده خلیج مکزیک و دریایی مکزیک. به عنوان یکی از ایالات متحده خلیج مکزیک ما از بزرگترین تولیدکنندگان مستقل عمومی بهره می گیریم و از دهه ها تخصص زمین شناسی ، ژئوفیزیک و عملیات دریایی برای دستیابی ، اکتشاف ، بهره برداری و توسعه دارایی ها در روندهای کلیدی زمین شناسی که در بسیاری از حوزه های دریایی در سراسر جهان وجود دارد ، استفاده می کنیم. فعالیت های ما در خارج از کشور مکزیک فرصتهای اکتشاف تأثیر بالا را در یک حوضه در حال ظهور نفت خیز فراهم کنید. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.talosenergy.com.

ارتباط با سرمایه گذاران تماس بگیرید

سرجیو میومرم
+1.713.328.3008
[email protected]

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیش بینی شده

این ارتباط ممکن است شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه باشد. تمام اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این ارتباطات ، در مورد استراتژی ، عملیات آینده ، وضعیت مالی ، درآمد و زیان برآورد شده ، هزینه های پیش بینی شده ، چشم اندازها ، برنامه ها و اهداف مدیریت بیانیه های آینده نگرانه هستند. هنگامی که در این ارتباطات استفاده می شود ، کلمات “می توانم” ، “باور کنم” ، “پیش بینی” ، “قصد دارم” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، ممکن است “،” هدف “،” برنامه ” و عبارات مشابه برای شناسایی اظهارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات و فرضیات فعلی ما در مورد رویدادهای آینده است و براساس اطلاعات موجود در مورد نتیجه و زمان وقایع آینده.

مطلب مرتبط  کابل های نوری فعال جهانی ارزیابی صنعت 2020-2024

ما به شما هشدار می دهیم که این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی قرار دارد که پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها از عهده ما خارج است. این خطرات شامل نوسانات قیمت کالاها است ، اما محدود به آنها نیست ، از جمله کاهش شدید قیمت نفت از آغاز سال مارس 2020، تأثیر بیماری ویروس کرونا ویروس کرونا در سال 2019 (“COVID-19”) و اقدامات دولتی مرتبط با آن بر تقاضای جهانی نفت و گاز طبیعی و فعالیتهای تجاری ما ، توانایی یا تمایل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (“اوپک”) “) و کشورهای غیر اوپک ، مانند عربستان سعودی و روسیه، برای تنظیم و حفظ سطح تولید روغن و تأثیر چنین اقداماتی ، عدم حمل و نقل و ظرفیت ذخیره سازی در نتیجه عرضه بیش از حد ، مقررات و اقدامات دولت ، از جمله در مورد تعمیرات تأسیسات رم پاول ، تأثیر طوفان ها و سایر موارد طوفان ها ، از جمله طوفان دلتا ، یا سایر عوامل ، تورم ، عدم دسترسی به تجهیزات و خدمات حفاری و تولیدی ، خطرات زیست محیطی ، حفاری و سایر خطرات عملیاتی ، تغییرات نظارتی ، عدم اطمینان موجود در تخمین ذخایر و پیش بینی نرخ های تولید آینده ، پول نقد جریان و دسترسی به سرمایه ، زمان هزینه های توسعه ، این امکان که منافع پیش بینی شده از خریدهای اخیر در صورت انتظار یا به طور کلی تحقق نیافته باشد ، از جمله در نتیجه تأثیر یا مشکلات ناشی از ادغام چنین خریدهایی ، و سایر عواملی که ممکن است نتایج آینده و مشاغل ما را تحت تأثیر قرار دهند ، به طور کلی ، از جمله مواردی که تحت عنوان مورد بحث قرار می گیرند “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان یافته است 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020.

در صورت بروز یك یا چند مورد از این خطرات ، یا نادرست بودن فرضیات اساسی ، نتایج و برنامه های واقعی ما می توانند از نظر آنچه در هر گزاره آینده نگر بیان می شود ، تفاوت اساسی داشته باشند. تمام اظهارات آینده نگر ، بیان یا ضمنی ، صریحاً توسط این بیانیه احتیاطی واجد شرایط هستند. این بیانیه احتیاط همچنین باید در رابطه با هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه کتبی یا شفاهی که ممکن است ما یا افرادی که از طرف ما عمل می کنند ، در نظر گرفته شود. به استثنای موارد دیگری که در قانون قابل اعمال است ، ما از هرگونه وظیفه به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، برای انعکاس وقایع یا شرایط پس از تاریخ این ارتباط صرف نظر می کنیم.

برآورد حجم تولید آینده ما بر اساس فرضیه های سطح هزینه های سرمایه ای و فرض ادامه تقاضای بازار و قیمت های نفت و گاز در سطوحی است که امکان تولید اقتصادی این محصولات را فراهم می کند. تولید ، حمل و نقل ، بازاریابی و ذخیره سازی نفت و گاز به دلیل حمل و نقل ، پردازش و ذخیره سازی در دسترس ، خرابی مکانیکی ، خطای انسانی ، طوفان ها و عوامل متعدد دیگر در معرض اختلال است. برآوردهای ما بر اساس پیش فرض های خاص دیگری مانند عملکرد خوب است که ممکن است از مفروضات متفاوت باشد. بنابراین ، ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که حجم تولید آینده ما برآورد خواهد شد.

منبع انرژی Talos

لینک های مربوطه

http://www.talosenergy.com

پاسخی بگذارید