Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

هوستون، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Talos Energy (“Talos” یا “شرکت”) (NYSE: TALO) امروز اعلام کرد که در 7 ژوئیه سال 2020، این شرکت اخطار دریافت کرد مکزیک وزارت نیرو (“SENER”) به شرکای بلوک 7 و پترولیوس دستور می دهد مکزیکی (“Pemex”) برای یکسان سازی قسمت Zama. Talos اپراتور بلوک 7 در همکاری با وینترشال دی و پرایمر نفت است. قسمت Zama از بلوک 7 به بلوک همسایه به سمت شرق امتداد دارد ، که توسط Pemex اداره می شود. بنابراین ، برای به حداکثر رساندن ارزش ذخایر ، اساسنامه یک واحد رسمی قبل از تصمیم نهایی سرمایه گذاری (“FID”) و توسعه میدانی مورد نیاز است.

طبق آیین نامه مکزیک ، چهار حزب اکنون 120 روز کار برای ارائه توافقنامه عملکرد واحد و واحد (“UUOA”) به SENER برای تأیید دارند. UUOA یک سند حاکم بر کنسرسیوم یکپارچه در طول زندگی در حوزه Zama خواهد بود و مباحثی از قبیل علایق مشارکت اولیه ، نقشهای طرفین و بازپرداخت هزینه های اکتشاف و ارزیابی را که تا به امروز صرف شده است ، و همچنین مکانیسم تعیین مجدد برای تنظیم منافع مشارکت اولیه با جمع آوری داده های فنی اضافی. این عناصر ، طبق آیین نامه مکزیک ، باید براساس شیوه های استاندارد صنعت برای توافق های واحد بندی از سراسر جهان باشد.

توسعه Zama دو تأسیسات تولید ثابت با ظرفیت کلی 150 هزار بشکه نفت در روز به اضافه گاز همراه را پیش بینی کرده است. پس از نصب ، این سیستم عامل ها عمیق ترین امکاناتی که تاکنون نصب شده اند ، خواهند بود مکزیک با آب تقریباً 550 پا (170 متر).

رئیس تالوس و مدیر ارشد اجرایی تیموتی S. دانکن اظهار داشت: “ما با پیشرفتی که SENER ، CNH و Hacienda در روند تقسیم واحد” زما “انجام داده اند ، با وجود این اوقات دشوار مورد تشویق قرار گرفته ایم ، آنها با شفافیت و به نفع تسریع در ایجاد ارزش از طریق کشف زما کار کرده اند. سرمایه گذاری در کارهای مهندسی و طراحی مقدماتی علیرغم بازپس گیری اخیر در قیمت کالاها ، بنابراین ما می توانیم در ارائه برنامه های توسعه به موقع گام برداریم .ما بسیار اطمینان داریم که حوزه زاما می تواند در جهت افزایش هدف کمک شایانی کند. مکزیک تولید نفت تحت دولت فعلی. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با پمکس هستیم تا به سرعت یک توافق منصفانه و سودمند برای همه طرفهای درگیر نهایی بگیریم. “

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

درباره TALOS ENERGY

Talos Energy (NYSE: TALO) یک شرکت مستقل اکتشاف و تولید مستقل از لحاظ فنی است که با تمرکز بر روی حداکثر جابجایی جریان نقدی و ارزش بلند مدت از طریق فعالیت های خود ، در حال حاضر در ایالات متحده خلیج مکزیک و خارج از ساحل مکزیک. به عنوان یکی از ایالات متحده خلیج مکزیک بزرگترین تولید کنندگان مستقل عمومی ، ما چندین دهه از زمین شناسی ، ژئوفیزیک و تخصص عملیات دریایی را به سمت دستیابی ، اکتشاف ، بهره برداری و توسعه دارایی ها در روند زمین شناسی کلیدی استفاده می کنیم که در بسیاری از حوضه های دریایی در سراسر جهان وجود دارد. فعالیتهای ما در خارج از کشور مکزیک فرصت های اکتشاف تأثیر زیادی در یک حوضه در حال ظهور غنی از نفت فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.talosenergy.com.

ارتباط با سرمایه گذار

سرخیو مایورم
+1.713.328.3008
[email protected]

بیانیه احتیاطی درباره اظهارات پیش بینی شده

این ارتباط ممکن است حاوی “بیانیه های آینده دار” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده باشد. کلیه اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این ارتباطات ، در رابطه با استراتژی ما ، عملیات آینده ، وضعیت مالی ، درآمدها و خسارات برآورد شده ، هزینه های پیش بینی شده ، چشم اندازها ، برنامه ها و اهداف مدیریت ، اظهارات آینده نگر هستند. هنگام استفاده در این ارتباط ، کلمات “می تواند” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، ممکن است ، “هدف” ، “هدف” ، “برنامه” و عبارات مشابهی برای شناسایی جمله های آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گفته های آینده نگر حاوی چنین واژگان مشخص کننده ای نیستند. این گفته های آینده نگر مبتنی بر انتظارات و فرضیات فعلی ما در مورد رویدادهای آینده است و بر اساس اطلاعات موجود در دسترس است. نتیجه و زمان وقایع آینده

مطلب مرتبط  مدیر املاک مترو نیویورک کالیفرنیا در بالای تغییر مشاغل COVID-19 به دلیل همکاری با Budderfly در به روز رسانی بهره وری انرژی

ما به شما هشدار می دهیم که این اظهارات آینده نگر ، در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که پیش بینی بسیاری از آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند. این خطرات نوسانات قیمت کالاها را شامل می شود ، اما محدود به آنها نیست ، از جمله کاهش شدید قیمت نفت که از ابتدا آغاز می شود مارس 2020، تأثیر بیماری coronavirus 2019 (“COVID-19”) و اقدامات دولت مربوط به آن بر تقاضای جهانی نفت و گاز طبیعی و عملکرد شرکتهای ما ، توانایی یا تمایل سازمان کشورهای صادر کننده نفت (“اوپک”) “) و کشورهای غیر اوپک ، مانند عربستان سعودی و روسیه، تنظیم و حفظ سطح تولید نفت و تأثیر هرگونه اقداماتی از این دست ، عدم حمل و نقل و ذخیره سازی در نتیجه افزایش بیش از حد ، مقررات و اقدامات دولت یا عوامل دیگر ، تورم ، عدم دسترسی تجهیزات و خدمات حفاری و تولید ، محیط زیست خطرات ، حفاری و سایر خطرات عملیاتی ، تغییرات نظارتی ، عدم اطمینان ذاتی در برآورد ذخایر و در پیش بینی نرخ های آتی تولید ، گردش پول و دسترسی به سرمایه ، زمان بندی هزینه های توسعه ، امکان عدم تحقق مزایای پیش بینی شده اخیر در صورت انتظار یا اصلاً ، از جمله در نتیجه تأثیر یا مشكلات ناشی از ، ادغام چنین مشاغل و سایر عواملی كه ممكن است بر نتایج و تجارت آینده ما تأثیر بگذارد ، بطور کلی ، از جمله مواردی كه تحت عنوان “عوامل خطر” مورد بحث قرار گرفته است. در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 و گزارش فصلنامه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020.

در صورت بروز یک یا چند مورد از این خطرات ، یا باید فرضیات اساسی نادرست باشد ، نتایج و برنامه های واقعی ما می تواند از لحاظ بیان شده در هر بیانیه آینده نگر متفاوت باشد. همه اظهارات آینده نگر ، بیان شده یا ضمنی ، کاملاً صریح از این جمله احتیاط پذیر هستند. این بیانیه احتیاطی همچنین باید در ارتباط با هرگونه اظهارنظر بعدی کتبی یا شفاهی منتظر بماند که ممکن است ما یا اشخاصی که از طرف ما عمل می کنند صادر کنیم. به جز آنچه در قانون مقرر در غیر این صورت مقرر شده است ، ما از هرگونه وظیفه برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر آینده نگر ، برای انعکاس حوادث یا شرایط پس از تاریخ این ارتباط خودداری می کنیم.

مطلب مرتبط  استان ههراموت یمن از عربستان سعودی در زمینه های بهداشت ، آموزش ، انرژی و تأمین آب حمایت می کند

تخمین برای میزان تولید آینده ما بر اساس فرضیات سطح هزینه های سرمایه است و فرض بر این است که تقاضای بازار و قیمت های نفت و گاز در سطحی ادامه خواهد یافت که امکان تولید اقتصادی این محصولات را فراهم می کند. تولید ، حمل و نقل ، بازاریابی و ذخیره نفت و گاز به دلیل حمل و نقل ، پردازش و در دسترس بودن ذخیره ، خرابی مکانیکی ، خطای انسانی ، طوفان ها و عوامل متعدد دیگر در معرض اختلال است. برآوردهای ما مبتنی بر برخی فرضیات دیگر ، مانند عملکرد ، است که ممکن است تفاوت قابل توجهی با فرضیات داشته باشد. بنابراین ، ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که حجم تولید آتی ما مطابق برآورد خواهد شد.

منبع انرژی Talos

لینک های مربوطه

http://www.talosenergy.com

پاسخی بگذارید