Tantech قیمت 10 میلیون دلار پیشنهاد مستقیم ثبت شده را اعلام می کند

Tantech قیمت 10 میلیون دلار پیشنهاد مستقیم ثبت شده را اعلام می کند

LISHUI ​​، چین، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Tantech Holdings Ltd (NASDAQ: TANH) (“Tantech” یا “شرکت”) ، یک شرکت انرژی پاک مستقر در چین، امروز اعلام کرد که قرارداد خرید اوراق بهادار را با سرمایه گذاران نهادی برای خرید تقریبی منعقد کرده است 10 میلیون دلار سهام مشترک آن و ضمانتنامه های ثبت شده برای خرید سهام مشترک در یک پیشنهاد مستقیم ثبت شده و همچنین ضمانت نامه های ثبت نشده برای خرید سهام مشترک در یک قرارداد خصوصی خصوصی. این شرکت قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای سرمایه در گردش و اهداف عمومی تجارت استفاده کند.

طبق شرایط توافق نامه خرید اوراق بهادار ، Tantech توافق کرده است که به طور کلی 6،060،608 سهام عادی (“سهام خریداری شده”) با قیمت 1.65 دلار به ازای هر سهم ، با ضمانتنامه های ثبت شده برای 2،754،820 سهم عادی. در بخش خصوصی ، که همزمان با عرضه مستقیم ثبت شده به اتمام می رسد ، Tantech توافق کرده است که برای خرید حداکثر 3،305،788 سهام عادی ضمانت نامه های ثبت نشده صادر کند. این شرکت موافقت کرده است که ظرف 60 روز از زمان بسته شدن پیشنهاد ، ضمانت نامه های ثبت نشده را در بیانیه ثبت جداگانه ثبت کند. ضمانت نامه های ثبت شده و ضمانت نامه های ثبت نشده بلافاصله قابل تمرین هستند ، از تاریخ صدور 5 سال منقضی می شوند و دارای قیمت تمرینی هستند 1.81 دلار در هر سهم این شرکت همچنین در حال صدور مجوز برای Univest Securities، LLC است که به عنوان تنها عامل جایگزینی برای عرضه فعالیت می کند ، 363،637 سهام عادی را با قیمت تمرین ضمانت می کند. 1.815 دلار، تحت قرار دادن خصوصی. ضمانت نامه های نماینده کار در هر زمان از دوره شروع 6 ماه پس از تاریخ بسته شدن پیشنهاد تا سومین سالگرد صدور ، قابل اجرا هستند.

مطلب مرتبط  True Velocity از قابلیت های پیشرفته تولید با قابلیت ایجاد مجدد زنجیره تأمین مهمات رونمایی می کند

درآمد ناخالص شرکت از عرضه مستقیم ثبت شده و قرار دادن خصوصی همزمان تقریباً تخمین زده می شود 10 میلیون دلار قبل از کسر هزینه های کارگزار و سایر هزینه های استاندارد ارائه انتظار می رود این پیشنهاد در حدود یا نزدیک شود 24 نوامبر 2020، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم.

نماینده استقرار موظف شده است که افسران ، مدیران و 10٪ سهامداران شرکت توافق نامه های قفل را منعقد کنند که براساس آنها این افراد توافق می کنند که ، بدون موافقت قبلی نماینده جایگزین ، برای مدت 90 روز این کار را انجام نمی دهند پس از بسته شدن پیشنهاد ، به شرط استثنائات خاص ، پیشنهاد ، فروش یا فروش و یا انتقال یا انتقال هرگونه اوراق بهادار شرکت متعلق به آنها از تاریخ بسته شدن پیشنهاد یا تملک در طول دوره قفل.

سهام خریداری شده ، ضمانت نامه های ثبت شده و سهام مشترک موجود در ضمانت نامه های ثبت شده طبق بیانیه ثبت قفسه در فرم F-3 (پرونده شماره 333-248197) که قبلاً توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC ) بر 31 آگوست 2020 (“بیانیه ثبت قفسه”). پیشنهاد سهام خریداری شده ، ضمانت نامه های ثبت شده و سهام مشاغل اساسی ضمانت نامه های ثبت شده فقط با استفاده از یک پیشنهاد نامه که بخشی از بیانیه ثبت نام را تشکیل می دهد ، انجام می شود.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

Univest Securities، LLC به عنوان نماینده جایگذاری انحصاری این پیشنهاد فعالیت می کند.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا واجد شرایط بودن در اوراق بهادار وجود نخواهد داشت. قوانین چنین صلاحیتی یک الحاق نامه مربوط به سهام خریداری شده ، ضمانت نامه های ثبت شده و سهام مشاغل اصلی ضمانت نامه های ثبت شده توسط Tantech به SEC ارسال می شود. در صورت موجود بودن ، نسخه های اضافی دفترچه مربوط به پیشنهاد مستقیم ثبت شده ، همراه با دفترچه همراه ، می توانند در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov تهیه شوند.

درباره Tantech Holdings Ltd.

در سال 2001 تأسیس و دفتر مرکزی آن در شهر لیشوی ، استان ژجیانگ ، چین قرار دارد ، Tantech به همراه شرکت های تابعه خود اکنون علاوه بر توسعه دهنده و تولید کننده زغال چوب بامبو ، یک رهبر نوآور در طراحی ، ساخت و توزیع برق است. وسایل نقلیه. این شرکت همچنین در سال های 2018 و 2019 در تجارت معدن سرمایه گذاری کرده است.

مطلب مرتبط  "Sonic The Hedgehog" دانلود رایگان (2020) - maximedia را تماشا کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: http://ir.tantech.cn.

بیانیه های آینده نگر

این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگرانه شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادها یا عملکرد آینده و مفروضات اساسی و سایر اظهارات غیر از بیان حقایق تاریخی این اظهارات در معرض عدم اطمینان و خطراتی از جمله تقاضای محصول و خدمات و پذیرش ، تغییر در فن آوری ، شرایط اقتصادی ، تأثیر رقابت و قیمت گذاری ، مقررات دولت و سایر خطرات موجود در گزارش های ارائه شده توسط شرکت با شرکت است ، اما محدود به آنها نیست. کمیسیون بورس و اوراق بهادار. کلیه این اظهارات آینده نگر ، چه کتبی و چه شفاهی ، و خواه توسط شرکت یا از طرف شرکت بیان شده باشد ، صریحاً توسط این بیانیه احتیاط و سایر اظهارات احتیاطی که می تواند همراه با بیانیه های آینده نگر باشد ، واجد شرایط هستند. علاوه بر این ، شرکت از هرگونه تعهد در مورد بروزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ این گزارش سلب می شود.

منبع Tantech Holdings Ltd.

پاسخی بگذارید