Tech Company Prospector از طریق بستر جدید جستجوی رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

Tech Company Prospector از طریق بستر جدید جستجوی رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

Prospector یک پلتفرم فناوری دارای هوش مصنوعی است که برای مدرن سازی نحوه جستجو و دستیابی سرمایه گذاران و محققان به اطلاعات مرتبط با استخراج معادن ایجاد شده است. Prospector اطلاعات مربوط به بورس های سهام عمومی مختلف مانند TMX Datalinx را که در بورس اوراق بهادار فعالیت می کند استخراج می کند تورنتو و تقریباً 50٪ پروژه های معدنی ذکر شده در بورس اوراق بهادار جهانی را نشان می دهد.

وب سایت جدید دارای جستجوی پیشرفته و چند مرجع است که به کاربر اجازه می دهد تا به صورت پویا از طریق 43-101 گزارش جستجو کند. برای دسترسی کامل به پیشرفت مجهز به هوش مصنوعی و خلاصه گزارش ، کاربران می توانند یک آزمایش آزمایشی رایگان برای “باز کردن” تمام ویژگی های پورتال آغاز کنند. در هر دو سایت رابط کاربری جدید و خود پورتال ، کاربران می توانند بر اساس نوع ماده معدنی ، کشور ، برآورد منابع ، شرکت و موارد دیگر جستجو کنند.

مطلب مرتبط  پرلایت و ورمیکولیت تقاضای ظهور به عنوان مصرف کنندگان در باغ هزینه می کنند

علاوه بر ویژگی جدید جستجوی پویا ، محتوای جدیدی در رسانه های Prospector وجود دارد ، از جمله پیش نمایش مجموعه پادکست های آینده “On The Rocks” که توسط بنیانگذار Prospector برگزار می شود ، امیلی شاه. همچنین بخش جدیدی متمرکز بر پایداری است که چگونه Prospector می تواند به کاربران در شناسایی اطلاعات زیست محیطی ، اجتماعی و دولتی (ESG) در مورد پروژه های استخراج معدن کمک کند. وب سایت جدید با ارائه یک تجربه کاربری منحصر به فرد که به طور همزمان سهولت خارق العاده و جزئیات فوق العاده ای را ارائه می دهد ، به شما کمک می کند تا Prospector در ادامه جذب سرمایه گذاران جدید به صنعت معدن کمک کند.

مطلب مرتبط  ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

برای بازدید از وب سایت جدید Prospector اینجا را کلیک کنید.

درباره Prospector

Prospector یک پلتفرم فناوری مجهز به هوش مصنوعی است که برای مدرن سازی نحوه جستجو و دستیابی سرمایه گذاران و محققان به اطلاعات مرتبط با استخراج معادن ایجاد شده است. در سال 2020 توسط تاسیس شد امیلی شاه، یک متخصص جهانی معدن ، Prospector اولین پایگاه داده دیجیتال قابل جستجو را با یک رابط جهت یابی آسان ایجاد کرد و به همه امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به صنعت معدن را می دهد. Prospector یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Analog Gold ، یک شرکت سرمایه گذاری معدن است.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor Grip کارت اعتباری را توسعه می دهد (KXX-272)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Prospector ، به prospectorportal.com مراجعه کنید یا او را در توییتر دنبال کنید (ProspectorAI) یا LinkedIn.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا تأیید پیشنهاد خرید نیست. بر اساس قوانینی که در مورد اوراق بهادار در آن حوزه قضایی اعمال می شود ، نباید در هیچ حوزه قضایی که چنین عرضه ، تبلیغ یا فروش غیرقانونی باشد ، هیچ فروشی از این اوراق بهادار وجود ندارد.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1224399/Prospector_3D_Lockup.jpg

SOURCE Prospector

SOURCE Prospector

پاسخی بگذارید