Techniplas با موفقیت روند فروش را کامل می کند

Techniplas با موفقیت روند فروش را کامل می کند

NASHOTAH ، ویس.، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Techniplas (“شرکت”) ، ارائه دهنده راهکارهای فنی بسیار مهندسی شده برای بازارهای خودرو ، حمل و نقل و صنعتی ، امروز اعلام کرد که به دنبال یک روند فروش از طریق فصل 11 ، تجارت شرکت اکنون تحت مالکیت جدید است. با ترازنامه بهبود یافته و تحت نام Techniplas به کار خود ادامه می دهد.

همانطور که در دستورالعمل فروش ذکر شده است که در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه از تصویب شده است دلاور بر 12 ژوئن سال 2020، Techniplas ، LLC فروش دارایی های اصلی خود را به برخی از سرمایه گذاران موجود خود انجام داد. صاحبان این شرکت شامل سرمایه گذاران مارکی Bayside Capital ، مدیریت سرمایه Amzak و شرکت Jordan هستند که بیش از این سهم داشته اند 50 میلیون دلار در سرمایه تازه به منظور تهیه ترازنامه قوی به شرکت. این شرکت در حال حاضر به میزان قابل توجهی بدهی و نقدینگی بیشتری برای سرمایه گذاری در رشد پایدار آینده به سود مشتریان خود خواهد داشت.

مطلب مرتبط  رسیدگی به مواد Hyster-Yale سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

علی الحاج که به عنوان مدیرعامل فنی تکنیپلاس تحت مالکیت جدید خود ادامه خواهد داد ، گفت: “من هیجان زده ام که تکنیپلاس ها را به فصل بعدی خود هدایت کنم ، با یک ترازنامه در حد مناسب تقویت شده و با حمایت سرمایه گذاران ما ، تجربه ای را تجربه کرده اند. ما در مرحله بعدی رشد از شرکت هایی مانند ما حمایت خواهیم کرد. ما با انرژی و اشتیاق تازه وارد این مرحله جدید می شویم تا نیازهای مشتریان استراتژیک خود را تأمین کنیم. ”

مطلب مرتبط  بینش در مورد سطح تقاضا توسط بخش های برنامه و محصولات

الحاج ادامه داد: من می خواهم از همه مشتریان ، تأمین کنندگان و کارمندان متعهد بخاطر حمایت از آنها در طی این فرایند تسریع تشکر ویژه ای داشته باشم. Techniplas همچنان در طول این فرآیند و همه گیری COVID-19 به پشتیبانی و خدمت به مشاغل اساسی ادامه داده است. ، و اکنون با توجه به اینکه تمام امکانات ما فعالیت خود را از سر می گیرد ، ما حتی در موقعیتی بهتر قرار داریم تا با ارائه راهکارها و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود خدمت کنیم. “

تملک داراییهای اصلی Techniplas بسته شد 19 ژوئن سال 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد فصل 11 می توانید به آدرس https://dm.epiq11.com/Techniplas مراجعه کنید.

Techniplas، LLC در این زمینه توسط White & Case LLP ، مشاوره FTI و Miller Buckfire. گروه موقت سرمایه گذاران توسط آرنولد و پورتر کای شولر LLP و هولیان لوکی.

درباره Techniplas

مطلب مرتبط  اندازه نوبل بازار گاز تا سال 2027 ارزش 12.62 میلیارد دلار داشته است

Techniplas (www.techniplas.com) ارائه دهنده جهانی از قطعات پلاستیکی بسیار مهندسی ، در درجه اول برای بخش خودرو و همچنین بازارهای صنعتی ، مصرف کننده ، پزشکی و سایر موارد است. محصولات این شرکت با روندهای صنعت ، از جمله سبک وزن و برق و وسایل نقلیه و تمرکز روز افزون بر راحتی و ایمنی ، هماهنگ است. Techniplas با تمرکز بر تخصص فناوری و طراحی و همکاری مهندسی با مشتریان ، به مشتریان و سیستم عامل های جهانی خدمات می دهد. Techniplas روابط طولانی مدت با بسیاری از خودروهای پیشرو در اتومبیل در جهان برقرار می کند.

SOURCE Techniplas

لینک های مربوطه

https://www.techniplas.com

پاسخی بگذارید