Tigre USA یک شرکت آمریکای شمالی را خریداری می کند و یکی از تولید کنندگان اصلی در بخش ایالات متحده است.

Tigre USA یک شرکت آمریکای شمالی را خریداری می کند و یکی از تولید کنندگان اصلی در بخش ایالات متحده است.

Dura Plastic در سال 1962 تاسیس شد و تولید کننده و توزیع کننده برجسته اجزای لوله های پی وی سی است که سبد کاملی از بیش از 2800 محصول را برای بازارهای مسکونی ، آبیاری و زهکشی در ایالات متحده و خارج از کشور ارائه می دهد. این دو گیاه در ایالات متحده دارد: بومونت ، کالیفرنیا بله سلینا ، تنسی.

وی اظهار داشت: “خرید Dura Plastic ، استراتژی متنوع جغرافیایی Tigre را تسریع می کند ، مطابق با هدف ما برای رهبران و معیارهای بلامنازع قاره آمریکا در سیستم های انتقال آب.” فیلیپه هانسن، رئیس هیئت مدیره گروه.

وی اظهار داشت: “ما می فهمیم كه یك تمایل فرهنگی قوی بین Tigre و Dura وجود دارد ، كه مراقبت منحصر به فرد هر دو شركت از كارمندان خود ، روابط دیرینه با مشتریان و تامین كنندگان مربوطه و تمركز بی سابقه بر كیفیت محصول این امر را اثبات می كند.” اوتو فون سوتن ، رئیس Tigre.

این تجارت امکان پیشرفت استراتژی رشد جهانی را فراهم می کند گروه ببر: Dura Plastic کاملاً مکمل عملیات Tigre است موارد استفاده مانند محصولات ، جغرافیاها و مشتریان. “خرید Dura Plastic هدف ما را در خدمت به بازار ایالات متحده با سبد خرید حتی گسترده تر و رقابتی محصولات با کیفیت بالا تسریع می کند. طی شش دهه گذشته ، Dura Plastic سابقه چشمگیری در زمینه تولید راه حل های قابل اعتماد ایجاد کرده است. و ابتکاری برای بخش ساخت و ساز و آبیاری “، او توضیح می دهد ویسنته اسمیت آموناتگویی، مدیر اجرایی تجارت بین الملل گروه برزیل.

مطلب مرتبط  Lida Resources شرکت 100٪ مالکیت معدن Quiruvilca ، پرو را بدست می آورد

خرید Dura Plastic در سالی انجام می شود که گروه ببر 80 سالگی خود را جشن می گیرد. میگه ویویان والنته، مدیر اجرایی امور مالی و فناوری اطلاعات: “این تجارت فعالیت ایالات متحده را به دومین مرکز جهانی برای تولید اتصالات تبدیل می کند و سرعت بخشیدن به رشد گروه را امکان پذیر می کند.” عملیات تیگر موارد استفاده و Dura Plastic با هم نشان دهنده معادل عمل اتصال این گروه در برزیل هستند که بیشترین ارتباط را در تیگر تا به امروز داشته است.

با اقداماتی مانند خرید Dura Plastic the گروه ببر در تلاش است تا با تمایل خود به ادامه ارائه راه حل برای بازارهایی که در آن فعالیت می کنیم ، با پیشنهادات ارزشمندی که امکانات رشد Tigre و مشتریان ما را نشان می دهد ، تأیید کند.

مطلب مرتبط  گروه ابزار GWS از دستیابی به STF دقیق (STF) خبر می دهد

در باره گروه ببر
با سابقه تقریباً 80 ساله ، Tigre یک شرکت چند ملیتی برزیلی با حضور بین المللی قدرتمند ، پیشرو در راه حل های ساخت و سازهای مدنی و مراقبت از آب است. این شرکت مجموعه گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که در ساخت و ساز ، زیرساخت ها ، آبیاری و بازارهای صنعتی خدمت می کنند. این شرکت در حدود 40 کشور جهان حضور دارد و 5000 کارمند دارد ، 11 کارخانه در برزیل و 12 کارخانه در خارج از کشور: آرژانتین (دو) ، بولیوی (دو) ، فلفل (دو) ، کلمبیا، اکوادور، ایالات متحده آمریکا، پاراگوئه، پرو و اروگوئه. علاوه بر لوله و اتصالات ، این گروه شامل: Azzo Taps ABS ، ابزار ببر برای نقاشی ، Tigre-ADS (لوله های WATERP برای بهداشت و زهکشی) ، Fabrimar ، ببر متایس (در بخش فلزات بهداشتی) و TAE – Tigre Agua y Efluentes (تصفیه و استفاده مجدد از آب).

مطلب مرتبط  IKO اروپا در مذاکرات اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشای ضد آب AXTER

ببر موارد استفاده
Tigre از سال 2006 در ایالات متحده بوده است. با اجرای یک مرکز توزیع ، افتتاح بازار به تدریج انجام شد. سال بعد Tigre موارد استفاده افتتاح شد ، با یک گیاه در جانسویل ، ویسکانسین. این کارخانه از Vassallo ، یکی از پیشگامان تولید PVC در ایالات متحده خریداری شد.

ببر در فلفل
گروه ببر داستان خود را در آغاز کرد فلفل در سال 1997 با خرید گروهی از شرکتهای ملی در این زمینه. در ابتدا ، این شرکت اختصاصاً به تولید لوله های PVC اختصاص داشت ، اما توسعه آن با گذشت زمان منجر به تنوع بیشتر محصولات با ساخت اتصالات بهداشتی و هیدرولیکی شد.

توجه: منحصراً برای ارتباطات در مطبوعات فلفل.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه ببر
وندی گومز – [email protected]
51 970366598

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1484649/Tigre_USA_Acquires_Dura_Plastic_Products.jpg

منبع موارد استفاده

لینک های مربوطه

www.tigre.com

SOURCE Tigre USA

پاسخی بگذارید