Tigre USA یک شرکت آمریکای شمالی را خریداری می کند و یکی از تولید کنندگان اصلی در بخش ایالات متحده است.

Tigre USA یک شرکت آمریکای شمالی را خریداری می کند و یکی از تولید کنندگان اصلی در بخش ایالات متحده است.

Dura Plastic در سال 1962 تاسیس شد ، تولید کننده و توزیع کننده برجسته اجزای لوله پی وی سی است که سبد جامعی از بیش از 2800 محصول را برای بازارهای مسکونی ، آبیاری و زهکشی در ایالات متحده و خارج از کشور ارائه می دهد. این دو گیاه در ایالات متحده دارد: بومونت ، کالیفرنیا بله سلینا ، تنسی.

وی اظهار داشت: “خرید Dura Plastic ، استراتژی متنوع جغرافیایی Tigre را تسریع می کند ، مطابق با هدف ما برای رهبران و معیارهای بلامنازع قاره آمریکا در سیستم های انتقال آب.” فیلیپه هانسن، رئیس هیئت مدیره گروه.

وی اظهار داشت: “ما می فهمیم كه یك تمایل فرهنگی قوی بین Tigre و Dura وجود دارد ، كه مراقبت منحصر به فرد هر دو شركت از كارمندان خود ، روابط دیرینه با مشتریان و تامین كنندگان مربوطه و تمركز بی سابقه بر كیفیت محصول این امر را اثبات می كند.” اوتو فون سوتن ، رئیس Tigre.

این تجارت امکان پیشرفت استراتژی رشد جهانی را فراهم می کند گروه ببر: Dura Plastic کاملاً مکمل عملیات Tigre است موارد استفاده مانند محصولات ، جغرافیاها و مشتریان. “خرید Dura Plastic هدف ما را در خدمت به بازار ایالات متحده با سبد خرید حتی گسترده تر و رقابتی محصولات با کیفیت بالا تسریع می کند. طی شش دهه گذشته ، Dura Plastic سابقه چشمگیری در زمینه تولید راه حل های قابل اعتماد ایجاد کرده است. و ابتکاری برای بخش ساخت و ساز و آبیاری “، او توضیح می دهد ویسنته اسمیت آموناتگویی، مدیر اجرایی تجارت بین الملل گروه برزیل.

مطلب مرتبط  بازار جهانی پوششهای هوایی و COVID-19 Pandemic ، 2025

خرید Dura Plastic در سالی انجام می شود که گروه ببر 80 سالگی خود را جشن می گیرد. میگه ویویان والنته، مدیر اجرایی امور مالی و فناوری اطلاعات: “این تجارت فعالیت ایالات متحده را به دومین مرکز جهانی برای تولید اتصالات تبدیل می کند و سرعت بخشیدن به رشد گروه را امکان پذیر می کند.” عملیات تیگر موارد استفاده و Dura Plastic با هم نشان دهنده معادل عمل اتصال گروه در برزیل هستند که بیشترین ارتباط را در Tigre تا به امروز داشته است.

با اقداماتی مانند خرید Dura Plastic the گروه ببر تلاش می کند اراده خود را برای ادامه ارائه راه حل به بازارهایی که ما در آن فعالیت می کنیم ، تأیید کند ، با پیشنهادات ارزشمند که امکانات رشد برای Tigre و مشتریان ما را ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  اعتدال طلای علاقه به پروژه گرین استون را به 60٪ افزایش می دهد

در باره گروه ببر
با سابقه تقریباً 80 ساله ، Tigre یک شرکت چند ملیتی برزیلی با حضور بین المللی قدرتمند ، پیشرو در راه حل های ساخت و سازهای مدنی و مراقبت از آب است. این شرکت مجموعه گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که در ساخت و ساز ، زیرساخت ها ، آبیاری و بازارهای صنعتی خدمت می کنند. این شرکت در 40 کشور حضور دارد و 5000 کارمند دارد ، 11 کارخانه در برزیل و 12 کارخانه در خارج از کشور: آرژانتین (دو) ، بولیوی (دو) ، فلفل (دو) ، کلمبیا، اکوادور، ایالات متحده آمریکا، پاراگوئه، پرو و اروگوئه. علاوه بر لوله ها و اتصالات ، این گروه شامل: Azzo Taps ABS ، ابزار ببر برای نقاشی ، Tigre-ADS (لوله های WATERP برای بهداشت و زهکشی) ، Fabrimar ، ببر متایس (در بخش فلزات بهداشتی) و TAE – Tigre Agua y Efluentes (تصفیه و استفاده مجدد از آب).

مطلب مرتبط  Corp. Marathon Petroleum Corp. اعلام کرد نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

ببر موارد استفاده
Tigre از سال 2006 در ایالات متحده بوده است. با اجرای یک مرکز توزیع ، افتتاح بازار به تدریج انجام شد. سال بعد Tigre موارد استفاده افتتاح شد ، با یک گیاه در جانسویل ، ویسکانسین. این کارخانه از Vassallo ، یکی از پیشگامان تولید PVC در ایالات متحده خریداری شد.

ببر در آرژانتین
گروه ببر عملیات تولیدی خود را در سال آرژانتین در سال 1992 او واحدی را در پیلار افتتاح کرد. برای تکمیل نمونه کارها از اتصالات پی وی سی ، در سال 1999 شرکت Santorelli را خریداری کرد ، که امکان تثبیت حضور آن در کشور را فراهم آورد.

در حال حاضر ، این شرکت در بخشهای خانگی ، زیرساختها ، آبیاری و صنعت فعالیت می کند ، هم برای بازارهای محلی و هم برای بازارهای بین المللی. Tigre Argentina مترادف با تضمین ، کیفیت ، دوام و کمک فنی به مصرف کننده است.

توجه: منحصراً برای ارتباطات در مطبوعات آرژانتینا.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه ببر
سوزانا باربوزا[email protected]
+595 986 647319

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1484649/Tigre_USA_Acquires_Dura_Plastic_Products.jpg

منبع موارد استفاده

لینک های مربوطه

http://www.tigre.com

SOURCE Tigre USA

پاسخی بگذارید